2
1
1
85'

Manchester United w posiadaniu piłki i w ten sposób studzi jakikolwiek impet Nerazzurrich do atakowania.

4
1
83'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Lucien Agoume.

wchodzi Wchodzi
Lucien Agoume #73
schodzi Schodzi
83'

Inter. Schodzi: Sebastiano Esposito. Wchodzi: Facundo Colidio.

Facundo Colidio #72
Sebastiano Esposito #70
82'

Ostatnie minuty spotkania w Singapurze i drużyna z Manchesteru wydaje się kontrolować sytuację na murawie.

3
1
79'

Manchester United nie zaspokoił swojego apetytu jednym golem. Mason Greenwood dopadł do piłki po dośrodkowaniu Tahitha Chonga i strzelił z powietrza. Futbolówka otarła się o poprzeczkę bramki Samira Handanovicia.

2
2
76'

Gol! Strzelił Mason Greenwood.

Po wstrzeleniu Ashleya Younga z rzutu wolnego interweniował Samir Handanović, jednak po jego piąstkowaniu piłka wylądowała jeszcze pod nogami Masona Greenwooda. Zmiennik sprytnie wymanewrował Joao Mario i udokumentował przewagę Manchesteru United mocnym strzałem do siatki.

23
9
5
3
4
73'

Inter. Schodzi: Dalbert Henrique. Wchodzi: Lorenzo Pirola.

Lorenzo Pirola #98
Dalbert Henrique #29
73'

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Joao Mario.

73'

Rozpoczęły się również zmiany w drużynie z Mediolanu.

1
1
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva za faul na Tahithu Chongu.

1
1
1
1
1
71'

Ashley Young poczęstował Samira Handanovicia mocnym uderzeniem. Słoweniec nadal nie kapituluje, choć przeciwnicy często organizują mu egzaminy.

69'

Z problemami interweniował Stefan de Vrij po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Piłka pozostaje bliżej pola karnego Nerazzurrich niż zawodników z Old Trafford.

67'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego. Nie doszedł do piłki Diogo Dalot, a kompletnie wymieniona drużyna Ole Gunnara Solskjaera ma problem z ponownym złapaniem rytmu.

62'

Tahith Chong za Daniela Jamesa.

1
1
1
1
1
62'

Man Utd. Schodzi: Axel Tuanzebe. Wchodzi: Eric Bailly.

62'
62'

Man Utd. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Fred.

1
1
1
62'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata.

62'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Andreas Pereira.

62'

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Diogo Dalot.

62'

Man Utd. Schodzi: David de Gea. Wchodzi: Sergio Romero.

komentarz

1
1
60'

Paul Pogba strzelił z rzutu wolnego w mur Interu Mediolan. Francuz nie bardzo wiedział, co ma zrobić z piłką i posłał ją w kompletnie niepożądanym kierunku.

1
59'

Aaron Wan-Bissaka sfaulowany blisko narożnika pola karnego przez Milana Skriniara. Dobra szansa dla Manchesteru United, żeby przerwać niemoc strzelecką w tym meczu.

1
1
57'

Man Utd. Schodzi: Victor Lindelof. Wchodzi: Phil Jones.

53'

Kolejna szansa na gola, tym razem Nerazzurrich. Piłka odbijała się w polu karnym Manchesteru United, wreszcie było uderzenie, ale jeden z podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera wybił futbolówkę sprzed linii bramkowej.

51'

Namanja Matić głowkował w słupek po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda z rzutu rożnego! Przedstawiciel Premier League jest coraz bliżej objęcia prowadzenia, a Inter w ogromnych opałach.

3
49'

Trochę odważniej ustawieni zawodnicy z Mediolanu, a to stwarza Manchesterowi United wolne przestrzenie do atakowania. Anthony Martial ominął już swoim płaskim strzałem Samira Handanovicia, jednak futbolówkę zatrzymał przed linią bramkową Danilo D'Ambrosio.

47'

Antonio Candreva starał się dostarczyć piłkę na głowę kompana z zespołu. Dośrodkowanie Włocha przecięło pole karne Manchesteru United.

46'

Druga połowa.

2
1
1
1
1
46'

Inter. Schodzi: Samuele Longo. Wchodzi: Ivan Perisić.

13:16

Pierwsza połowa bezbramkowa.

13:16

Czy po przerwie padnie minimum gol?
2
45+2'

Samir Handanović interweniował brawurowo i przeciął podanie Paula Pogby w kierunku rozpędzającego sie Marcusa Rashforda.

2
45'

Doliczone trzy minuty.

44'

Na spalonym Sebastiano Esposito. David de Gea ponownie nie miał okazji do wykazania się między słupkami.

1
40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Manchester United jest groźniejszy, ale nie potrafi tego potwierdzić golem. Inter od czasu do czasu również atakuje, ale trudno sobie przypomnieć wymagającą interwencję Davida de Gei.

1
37'

Coraz to nowe akcje zespołu z Manchesteru. Tym razem piłka trafiła w pole karne od Victora Lindelofa do Daniela Jamesa. Uderzenie nastolatka było niecelne, co nie zmniejsza zdenerwowania Samira Handanovicia na swoich obrońców.

1
32'

1
31'

Akcja Luke'a Shawa i Anthony'ego Martiala zakończona płaskim wstrzeleniem w pole bramkowe Samira Handanovicia. Marcus Rashford próbował wepchnąć piłkę z bliska do bramki, ale nie trafił w nią tak jak sobie wymarzył.

1
2
28'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Marcus Rashford. Piłka po próbie reprezentanta Anglii ugrzęzła w murze Nerazzurrich. Nie minęła minuta i Rashford poprawiał z ruchomej piłki i tym razem Samir Handanović musiał wykazać się chwytem.

1
1
1
1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za faul na Jesse Lingardzie.

3
3
3
2
2
24'

Samir Handanović poradził sobie z płaskim strzałem Anthony'ego Martiala. Czekał na możliwość wykonania dobitki Marcus Rashford, ale Słoweniec nie wypuścił piłki nawet na centymetr.

1
1
1
1
1
13:16

22'

Obudzili się podopieczni Antonio Conte. Na skrzydle Axel Tuanzebe zatrzymywał nieprzepisowo Sebastiano Esposito. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego interweniowali gracze z Premier League.

19'

Rzut rożny dla podopiecznych Antonio Conte. Piłka po odchodzącym dośrodkowaniu ominęła wszystkich zawodników w szesnastce Manchesteru United.

1
18'

Rozpędzili się w ostatnich minutach piłkarze z Manchesteru. Daniel James i Marcus Rashford są aktywni na połowie przeciwnika. David de Gea przypatruje się temu wszystkiemu z bezpiecznej odległości.

15'

Luke Shaw dopadł do piłki przed polem karnym Nerazzurrich, ułożył ją sobie na prawej stopie i oddał płaskie uderzenie. Samir Handanović miał szczęście, że futbolówka nie poleciała w lustro jego bramki.

1
1
12'

Dalbert Henrique poderwał się na lewej stronie boiska, skąd posłał płaskie dośrodkowanie. Aaron Wan-Bissaka interweniował, ale nie wyekspediował futbolówki w bezpieczne miejsce boiska.

1
1
1
1
1
9'

Marcus Rashford zatańczył na linii pola karnego. Blisko Anglika był Roberto Gagliardini i nie pozwolił mu na wypracowanie miejsca do oddania soczystego strzału. Manchester United musiał zadowolić się rzutem rożnym.

6'

Dwie akcje oskrzydlające po przeciwnych stronach boiska. Obie nie zakończyły się dobrym dośrodkowaniem, a próbowali dograć piłkę Luke Shaw oraz Sebastiano Esposito.

4'

Marcus Rashford miał apetyt na pokonanie Samira Handanovicia uderzeniem z dystansu. Nieczysty strzał i doświadczonemu Słoweńcowi nie pozostało nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko.

1
1
1
1
1
3'

Manchester United w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. Drużyna Antonio Conte w mniej typowych strojach: lazurowych koszulkach oraz białych spodenkach.