W konkursie rzutów karnych 4:3 zwyciężył Juventus.

6
2
2
komentarz

4:3. Merih Demiral swoim skutecznym strzałem rozstrzygnął konkurs rzutów karnych na stronę Juventusu.

5
4
1
komentarz

Nie ma gola. Borja Valero to trzeci zawodnik Interu Mediolan, któremu nie udało się wykorzystać rzutu karnego.

1
3
1
komentarz

Nie ma gola. Federico Bernardeschi nie potrafił zakończyć konkursu rzutów karnych. Będzie szósta seria.

1
1
2
1
komentarz

3:3. Nicolo Barella doprowadził do remisu.

3
1
1
2
2
komentarz

Nie ma gola. Adrien Rabiot pomylił się i w ten sposób stopniała przewaga Juventusu.

3
5
1
1
komentarz

3:2. Jeszcze walczą Nerazzurri o wygranie tego konkursu rzutów karnych. Joao Mario wykorzystał jedenastkę.

4
1
komentarz

3:1. Rośnie przewaga Juventusu dzięki strzałowi Emre Cana.

1
4
1
4
komentarz

Nie ma gola. Samuele Longo nie wykorzystał rzutu karnego. Mylą się podopieczni Antonio Conte.

4
1
komentarz

2:1. Cristiano Ronaldo dał Juventusowi prowadzenie. Na razie bezbłędni są Bianconeri.

6
3
2
komentarz

1:1. George Puscas nie pozwolił sobie na błąd.

2
1
1
1
komentarz

1:0. Celnie Joao Cancelo i Juventus objął prowadzenie.

3
1
1
komentarz

Nie ma gola. Andrea Ranocchia jako pierwszy strzelał w konkursie jedenastek, ale to nie było dobre otwarcie.

1
2
1
90+2'

Beznadziejne podanie z drugiej linii w dłonie Gianluigiego Buffona i dużo wskazuje na to, że były reprezentant Włoch nie przepuści piłki do bramki.

4
4
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
88'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Lucien Agoume.

1
86'

Federico Bernardeschi przeprowadził indywidualny atak, którego nie zakończył dobrym uderzeniem. Włoch nie zdecydował się na podanie do oczekującego na nie Cristiano Ronaldo.

2
1
1
1
4
85'

Ostatnie szanse obu drużyn na rozstrzygniecie spotkania. Uskrzydlony wyrównaniem Juventus ma odrobinę więcej ochoty do atakowania.

2
1
1
78'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Samuele Longo.

78'

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Nicolo Barella.

78'

Inter. Schodzi: Roberto Gagliardini. Wchodzi: Joao Mario.

78'

Inter. Schodzi: Marcelo Brozović. Wchodzi: Borja Valero.

78'

Inter. Schodzi: Sebastiano Esposito. Wchodzi: George Puscas.

Sebastiano Esposito #70
1
78'

Inter. Schodzi: Milan Skriniar. Wchodzi: Alessandro Bastoni.

Alessandro Bastoni #95
1
78'
77'

Przerwa na wodę.

1
1
75'

Spektakularna interwencja Daniele Padelliego. Już wydawało się, że Cristiano Ronaldo ma spokój z bramkarzem Interu Mediolan po podaniu Adriena Rabiota, ale to mylne wrażenie. Zmiennik Samira Handanovicia sprzątnął piłkę wślizgiem spod nóg Portugalczyka.

1
1
1
komentarz

72'

Długa piłka zagrana w pole karne Nerazzurrich. Aktywny na przedpolu Daniele Padelli nie pozwolił na oddanie uderzenia Cristiano Ronaldo.

2
68'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Piłka w bramce Daniele Padelliego. Przewinienie Danilo D'Ambrosio miało poważne konsekwencje. Do piłki podszedł oczywiście Cristiano Ronaldo i z pomocą rykoszetu od głowy Ivana Perisicia, strzelił z rzutu wolnego na 1:1. Inter pożegnał się z prowadzeniem.

20
8
3
4
4
66'

Kolejna szansa dla Juventusu na doprowadzenie do remisu z rzutu wolnego. Danilo D'Ambrosio nieprzepisowo zatrzymywał Cristiano Ronaldo blisko linii pola karnego.

2
65'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Emre Can.

62'

Budzi się ekipa z Mediolanu. Marcelo Brozoviciowi nie udało się uruchomić prostopadłym podaniem rozpędzonego kompana z Interu.

1
60'

Cristiano Ronaldo strzelił z rzutu wolnego w mur, a dobitka Blaise'a Matuidiego została zablokowana przez Antonio Candrevę.

1
komentarz
1
1
1
59'

Faul na Federico Bernardeschim i szansa na wyrównanie z rzutu wolnego.

1
57'

W kwadransie po przerwie więcej pracy ma Daniele Padelli niż Samir Handanović w całej pierwszej połowie. Bramkarz Nerazzurrich interweniował po uderzeniu Adriena Rabiota, które miało za mało rotacji.

1
54'

Z pazurem gra Juventus po rozmowie z Maurizio Sarrim w szatni. Cristiano Ronaldo poczęstował Daniele Padelliego uderzeniem z dystansu, ale zmiennik Samira Handanovicia poradził sobie na linii.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za faul.

1
1
1
52'

Przed wykonaniem rzutu rożnego spięcie Meriha Demirala z Antonio Candrevą. Wreszcie sędzia uspokoił towarzystwo, a dośrodkowanie Miralema Pjanicia nie było niebezpieczne dla podopiecznych Antonio Conte.