Tottenham Hotspur - Manchester United
25 lip 2019 13:30
90+3'

Lucas Moura o centymetry od wyrównania. Ponownie Brazylijczyk był w odpowiednim miejscu, ale przestrzelił.

1
90'

Doliczone trzy minuty.

2
87'

Ostatnie minuty konfrontacji w Szanghaju. Manchester United wymienia podania i nie pozwala przeciwnikowi ponownie zorganizować się do atakowania.

1
1
84'

Piłka ponownie w bramce Tottenhamu Hotspur. Angel Gomes uruchomił podaniem Marcua Rashforda, a reprezentant Anglii strzelił celnie. Nie ma gola z powodu spalonego.

1
80'

Gol! Strzelił Angel Gomes. Asystował mu Juan Mata.

Drużyna z Manchesteru ponownie na prowadzeniu. Po wspomnianej wymianie podań na obrzeżach pola karnego Tottenhamu Hotspur przyspieszył Angel Gomes, wpadł pod bramkę Paulo Gazzanigi i zakończył swój przebojowy rajd uderzeniem z ostrego kąta.

Manchester United
19
16
6
5
6
78'

Manchester United w ataku po wznowieniu gry. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera wymieniają podania przed polem karnym przeciwnika.

75'

Przerwa na wodę.

1
74'

Płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe. Juan Foyth oraz Paulo Gazzaniga porozumieli się odpowiednio i nie pozwolili żadnemu zawodnikowi z Manchesteru na oddanie strzału.

72'

Z podstawowych zawodników gra już wyłącznie Paulo Gazzaniga.

1
70'
komentarz

68'

Angel Gomes wpadł w pole karne Manchesteru United i strzelił zza zasłony. Paulo Gazzaniga mógłby mieć trudne zadanie, ale piłkarz Manchesteru United nie trafił w lustro bramki Argentyńczyka.

1
65'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Heung-Min Son.

Wyrównanie po akcji Brazylijczyka. Lucas Moura zatańczył z przeciwnikami tuż przed linią pola karnego, wypracował tam sobie odrobinę miejsca do strzału i z pomocą rykoszetu pokonał Sergio Romero. Lucas Moura miał trochę szczęścia, które nie opuszcza go od poprzedniego sezonu.

Tottenham Hotspur
8
6
2
2
8
62'
62'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Jack Roles.

1
1
1
61'

Ripostuje drużyna z Manchesteru. Paulo Gazzaniga interweniował po uderzeniu Freda z dystansu.

60'

Tottenham Hotspur rozgrywa swoje akcje na połowie przeciwnika. Ekipa z Londynu nie ma łatwego zadania, kiedy próbuje przedrzeć się przez obronę Manchesteru United. Jest jeszcze Sergio Romero, który przed momentem powstrzymał na przedpolu Lucasa Mourę.

54'

Eric Bailly prawdopodobnie za moment opuści boisko z powodu kontuzji.

1
2
53'

Ponownie poderwał się Heung-Min Son. Sędzia asystent sprawił, że uderzenie Koreańczyka było bez znaczenia, ponieważ zasygnalizował spalonego.

1
50'

Najlepsza szansa na wyrównanie w drugiej połowie po akcji Heunga-Mina Sona. Koreańczyk, który zastąpił na boisku Harry'ego Kane'a, nie trafił w bramkę Sergio Romero.

1
46'

Man Utd. Schodzi: Chris Smalling. Wchodzi: Eric Bailly.

46'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Victor Lindelof.

46'

Man Utd. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Angel Gomes.

46'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Fred.

46'

Man Utd. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Juan Mata.

46'

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Luke Shaw.

46'

Man Utd. Schodzi: David de Gea. Wchodzi: Sergio Romero.

46'

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Oliver Skipp.

46'

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Heung-Min Son.

46'

Tottenham. Schodzi: Kyle Walker. Wchodzi: Juan Foyth.

46'

Tottenham. Schodzi: Troy Parrott. Wchodzi: Erik Lamela.

46'
46'

Druga połowa.

Czy Tottenham Hotspur wyrówna po przerwie?
1
1
1
45+1'

Paul Pogba huknął w doliczonym czasie nieznacznie obok bramki Tottenhamu Hotspur.

3
1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

44'

Buczenie z trybun pod adresem zawodników z Londynu. Podpadli swoimi faulami publiczności ubranej głównie w czerwone koszulki.

1
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Japhet Tanganga za brutalne przewinienie na połowie przeciwnika.

1
1
1
41'

Troy Parrott pojawił się w bocznym sektorze boiska, zostawił za plecami przeciwników i płasko dośrodkował. Z trudem wybronili się zawodnicy z Manchesteru.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Pereira za ostry wślizg w nogi przeciwnika.

1
1
1
36'

Ashley Young uruchomił bardzo dalekim podaniem Masona Greenwooda. Napastnik Manchesteru United nie zabrał się z piłką, a mógł stoczyć pojedynek z Paulo Gazzanigą.

34'

Gra wznowiona i stołeczna drużyna szuka sposobu na doprowadzenie do remisu.

31'

Harry Kane strzelił z rzutu wolnego wyraźnie ponad bramką Manchesteru United. Po beznadziejnym uderzeniu przerwa na wodę.

2
29'

Tottenham Hotspur ma gola do odrobienia. Po długiej wymianie podań piłka trafiła pod nogi Troya Parrotta, który został sfaulowany.