Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Daniel Maldini.

4
3
7
84'

Lucas Biglia huknął z rzutu wolnego w poprzeczkę. Jeszcze próbował trafić do siatki Krzysztof Piątek, ale jego nieprzygotowana dobitka była jeszcze bardziej niecelna niż potężna próba Argentyńczyka.

4
3
2
83'

Krzysztof Piątek nadal na boisku, ale bez klarownych sytuacji podbramkowych. Być może drużynie Marco Giampaolo uda się wyrównać z rzutu wolnego.

1
80'

Samuel Castillejo złapany na spalonym.

1
2
2
2
1
77'

Po zmianie wyniku jedna szansa na wyrównanie Rossonerich. Suso strzelił celnie, ale nie zaskoczył bramkarza.

1
3
3
74'

Benfica. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Chiquinho.

Chiquinho #19
1
74'

Benfica. Schodzi: Gabriel. Wchodzi: Andreas Samaris.

74'

Benfica. Schodzi: Francisco Ferreira. Wchodzi: Jardel.

Francisco Ferreira #97
1
74'

Benfica. Schodzi: Alex Grimaldo. Wchodzi: Tyronne Ebuehi.

Tyronne Ebuehi #23
Alex Grimaldo #3
2
1
1
74'

Benfica. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Caio.

Caio #7
2
2
70'

Gol! Strzelił Adel Taarabt. Asystował mu Francisco Ferreira.

Benfica na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka spadła przed polem karnym i pod nogami Adela Taarabta. Pomocnik zdecydował się na uderzenie z dystansu i dostał bonus za tę decyzję. Futbolówka odbiła się rykoszetem od Lucasa Biglii i wpadła do bramki zdezorientowanego Gianluigiego Donnarummy.

10
69'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego, ale prosto w odpowiednio ustawionego Gianluigiego Donnarummę.

3
2
4
2
2
67'

Rafa Silva przeprowadził kolejny rajd i ponownie był powstrzymywany faulem. Matteo Gabbia przewinił niemal na linii pola karnego.

1
2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Ljubomir Fejsa za kolejny z serii fauli.

5
2
64'
64'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Rade Krunić.

64'

Milan. Schodzi: Mateo Musacchio. Wchodzi: Matteo Gabbia.

63'

Alex Grimaldo strzelił z rzutu wolnego wyraźnie obok bramki.

3
1
1
61'

Rafa Silva sfaulowany blisko pola karnego Milanu przez Lucasa Biglię.

3
1
2
59'

Lucas Biglia sfaulowany blisko koła środkowego. Drużyna z Mediolanu szybko wznowiła grę od rzutu wolnego, ale nie przeprowadziła niebezpiecznego ataku.

2
2
komentarz

55'

Krzysztof Piątek na spalonym w momencie podania z głębi pola.

4
1
1
3
52'

Odisseas Vlachodimos wykazał się po raz pierwszy po powrocie z szatni na boisko. Bramkarz zespołu z Portugalii nadal jest dobrze dysponowany i poradził sobie z uderzeniem Samuela Castillejo.

1
1
2
50'

Odrobina spokoju w atrakcyjnym wcześniej spotkaniu. Milan tak jak na początku konfrontacji z Bayernem i obecnego starcia rozpoczyna ostrożnie.

1
2
48'

Po przerwie było już celne uderzenie. Haris Seferović dostał piłkę po błędzie Ricardo Rodrigueza i sprawdził, czy Pepe Reina wszedł do bramki odpowiednio rozgrzany.

1
1
1
1
46'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Andrea Conti.

46'
46'

3
45+4'

Rafa Silva mógł wymierzyć zawodnikom Milanu karę za niewykorzystane okazje podbramkowe. W doliczonym czasie Portugalczyk miał ogromną szansę w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale trafił w Gianluigiego Donnarummę.

2
1
2
2
45+1'

Już blisko 15 strzałów w tym meczu. Trudno o moment na złapanie oddechu. Po serii ataków Milanu jego przeciwnik zatrudnił Gianluigiego Donnarummę.

1
2
2
45'

2
1
3
2
1
44'

Krzysztof Piątek! Futbolówka po strzale reprezentanta Polski z centralnej części pola karnego przeturlała się nieznacznie obok bramki. Odisseas Vlachodimos został w blokach i tylko obserwował ten strzał. Złapał się za głowę najlepszy napastnik Milanu.

7
5
3
42'

Dawno nic interesującego nie wydarzyło się na połowie Milanu. Gianluigi Donnarumma nie stracił koncentracji i przed momentem interweniował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

1
1
1
1
39'

Hakan Calhanoglu huknął z dystansu w Odisseasa Vlachodimosa. Bramkarz z Grecji nie pozwala przeciwnikom na objecie prowadzenia.