Ostatnie szanse Juventusu na doprowadzenie do remisu.

1
1
2
85'

Piłka wracała w pole karne Atletico Madryt po wspomnianym rzucie wolnym. Najbardziej chciał ją wpakować do bramki Paulo Dybala. Jego uderzenie, podbite jeszcze przez defensora, obronił Jan Oblak.

1
1
1
2
84'

Manuel Sanchez sfaulował Juana Cuadrado blisko linii bocznej boiska. Szansa dla Bianconerich na wyrównanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
1
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa za faul.

Atletico Madryt
2
3
82'

Ponad 49 tysięcy kibiców na stadionie. Szczelnie wypełnione trybuny i jest na co popatrzeć.

1
1
80'

Zanosi się na pasjonującą końcówkę sparingu. Również drużyna z Madrytu nie straciła ochoty na atakowanie i raz po raz kotłuje się pod bramkami.

1
1
komentarz

1
1
78'

Nie dał się zaskoczyć rykoszetem Jan Oblak. Chwyt bramkarza Atletico Madryt po przyblokowanym strzale Paulo Dybali.

1
2
75'

Jak na zawołanie strzał Juventusu. Paulo Dybala dostał piłkę od przeciwnika będąc blisko pola karnego i natychmiast zdecydował się na uderzenie. Interweniował jedyny podstawowy zawodnik będący jeszcze na boisku Jan Oblak.

2
1
2
73'

Już 21 zmian. Po nich Atletico jakby ostudziło zapał Juventusu. W ostatnich minutach nie było sytuacji podbramkowych dla mistrza Włoch.

3
1
2
2
2
71'

Juventus. Schodzi: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Danilo.

71'

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Emre Can.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Vitolo za faul.

1
1
1
1
66'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Vitolo.

64'

Dośrodkowanie Thomasa Lemara unieszkodliwione przez obrońców Juventusu.

1
komentarz

1
59'
59'
59'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Juan Cuadrado.

58'

Adrien Rabiot huknął zza pola karnego w słupek! Po raz drugi w kwadransie po przerwie Jan Oblak miał bardzo duże szczęście, że futbolówka zatrzymała się na obramowaniu.

1
56'
56'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Felipe.

wchodzi Wchodzi
Felipe #18
schodzi Schodzi
1
1
56'
56'

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Santiago Arias.

56'
56'

Atletico. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Diego Costa.

54'

W odpowiedzi pudło Renana Lodiego zza pola karnego. Wojciech Szczęsny musiał wyłącznie odprowadzić przelatującą piłkę poza boisko.

1
1
53'

Równie nieudana próba Douglasa Costy jak przed kilkoma minutami Gonzalo Higuaina. Nadal mają celowniki do wyregulowania Bianconeri.

1
50'

Trwa wymiana ciosów w Sztokholmie. Kolejne uderzenie. Tym razem Gonzalo Higuain przestrzelił z dogodnej pozycji. To już 16. próba Bianconerich.

1
49'

Nieporozumienie Joao Felixa z kompanami. Portugalczyk chciał szybko wprowadzić piłkę w pole karne, a pozostali zawodnicy Atletico chcieli jeszcze poklepać przed polem karnym.

1
47'

Słupek bramki madrytczyków! Jan Oblak był blisko piłki, ale trafiła ona w obramowanie po rykoszecie od Jose Marii Gimeneza.

2
46'

Druga połowa.

1
1
46'

1
40'

Jan Oblak wznowił grę od własnej bramki po niecelnym strzale. Musiał odrobinę poczekać aż Douglas Costa założy zgubionego buta.

1
2
1
2
36'

Atletico zabójczo skuteczne w ostatnim fragmencie meczu. Wojciech Szczęsny nie ma szczęścia. Już dwa razy musiał wyciągnąć piłkę z własnej bramki.

2
1
33'

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Thomas Lemar.

Ponownie Joao Felix w roli głównej. Po podaniu z głębi pola Thomasa Lemara wbiegł bezkarnie za plecy obrońców Juventusu i pokonał Wojciecha Szczęsnego strzałem bez przyjęcia. Tym razem nie ma wątpliwości, że bramka musi być zapisana Portugalczykowi.

11
6
4
3
5
31'

Sędzia Andreas Ekberg nie przyznał Juventusowi rzutu karnego. Kompani Wojciecha Szczęsnego z pola sygnalizowali zagranie ręką Jose Marii Gimeneza.

2
2
1
29'

Gol! Strzelił Sami Khedira.

Stara Dama doprowadziła do remisu. Sami Khedira zakończył całą serię strzałów Bianconerich płaskim uderzeniem zza pola karnego. Jan Oblak został w blokach i tylko obserwował, jak futbolówka toczy się powoli do jego bramki.

Juventus FC
16
4
3
3
5
26'

Juventus odpowiedział na razie na gola Atletico jednym i mocno niecelnym uderzeniem Cristiano Ronaldo.

1
3
4
24'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Joao Felix.

Jedna sytuacja podbramkowa została zmarnowana, ale już następna skutkuje prowadzeniem Atletico. Joao Felix zyskuje zaufanie kibiców takimi mocnymi akcentami jak przed momentem. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła wyprzedził wszystkich biernych Bianconerich i pokonał Wojciecha Szczęsnego płaskim uderzeniem. Piłka otarła się jeszcze o Thomasa Lemara i to jemu szczęśliwie zapisano gola.

13
9
4
3
7
22'

Odpowiedziała stołeczna drużyna i w zasadzie powinna prowadzić. Juventus zatrzymał cudem całą serię uderzeń. Jedno z nich ominęło już Wojciecha Szczęsnego, ale asekurował go defensor.

2
2
2
1
21'

Marcos Llorente wybijał piłkę nerwowo z własnego pola karnego i ta trafiła pod nogi Miralema Pjanicia. Bośniak zdecydował się na uderzenie, po którym piłka ominęła bramkę Jana Oblaka.

1
1
16'

Cristiano Ronaldo poradził sobie ze Stefanem Saviciem i ułożył sobie piłkę na lewej stopie przed polem karnym. Uderzenie Portugalczyka zostało przyblokowane w ostatnim momencie i Juventus musiał zadowolić się rzutem rożnym.

1
14'

Juventus rozgrywał atak na prawym skrzydle. Trochę za długo to trwało i piłka po dośrodkowaniu trafiła w defensora Atletico Madryt.

1
1
12'

Jan Oblak interweniował wybornie! Dobra reakcja Słoweńca po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Giorgio Chielliniego.

1
2
1
1
1
10'

W rozegraniu będący w biało-czerwonych pasiakach podopieczni Diego Simeone. Szukają miejsca między grającymi w niebieskich strojach zawodnikami Juventusu.

1
8'

Rzut rożny dla Juventusu po akcji Cristiano Ronaldo. Mistrzowi Włoch nie udało się spożytkować stałego fragmentu wywalczonego przez swojego gwiazdora.

1
4'

Pierwszy niebezpieczny atak przeprowadzony przez Atletico Madryt z wykorzystaniem lewego skrzydła. Jest tam ustawiony Renan Lodi, po którego groźnym zagraniu interweniował Giorgio Chiellini.