Zakończony
Chelsea FC
90+1'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Malcom.

Szybko poprawił się Chorwat po swoim marnym strzale z rzutu wolnego. Lepiej poszło mu przymierzenie z ruszającej się niż ze stojącej piłki. Ivan Rakitić zdobył bramkę na 1:2 zza pola karnego.

36
19
8
10
8
90'

Doliczone trzy minuty.

5
2
3
2
4
90'

Marne uderzenie Ivana Rakiticia z rzutu wolnego.

3
3
4
3
9
90'

Szansa na gola dla Barcelony. Faul na Malcomie blisko linii pola karnego. Nie ma Lionela Messiego, ale pewnie znajdzie się inny chętny na wykonanie rzutu wolnego.

3
6
2
1
1
87'

Ostatnie minuty spotkania i można odnieść, być może mylne wrażenie, że FC Barcelona pogodziła się z myślą o porażce.

2
2
2
2
1
83'

Dośrodkowanie Malcoma ominęło wszystkich zawodników w polu karnym Chelsea. Kepa Arrizabalaga odprowadził piłkę wzrokiem w bezpieczne miejsce.

3
1
2
2
2
81'

Gol! Strzelił Ross Barkley. Asystował mu Marcos Alonso.

Chelsea FC prawdopodobnie pieczętuje zwycięstwo. Ross Barkley pokonał Neto sprytnym strzałem zza pola karnego. Frenkie De Jong nie zaprezentował agresywnego doskoku, a Anglik skorzystał z bierności przeciwników i podwoił przewagę swojego zespołu.

18
17
6
12
15
80'

Nieudany kontratak Barcelony. Po podaniu Rafinhi piłka powędrowała w kierunku Kepy Arrizabalagi.

1
77'

Podanie w poprzek boiska za plecy Rossa Barkleya. Akcja Chelsea FC zwolniła, ale była w stanie ją reaktywować po kilku sekundach. Michy Batshuayi wbiegł w pole karne i miał dobrą szansę na pokonanie Neto. Zmiennik sprowadzony z Walencji nie kapituluje!

1
1
1
2
1
74'

Nie zmienia się obraz spotkania. FC Barcelona w rozegraniu piłki i w poszukiwaniu swojego pierwszego gola. Chelsea nie pozostaje dłużna i zaczęła się ponownie odgryzać.

2
1
1
2
2
72'

Już tylko Kepa Arrizabalaga jest z podstawowych składów.

1
1
1
1
1
70'
70'
70'
70'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Danny Drinkwater.

1
1
1
1
1
69'

Chelsea FC pozostaje na prowadzeniu i stara się uspokoić sytuację na boisku. Zmiennicy chcą przekonać Franka Lamparda, że nie obniżyli jakości gry zespołu. Przed momentem było płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe mistrza Hiszpanii.

1
1
1
1
1
66'

Ivan Rakitić poczęstował bramkarza londyńczyków uderzeniem zza pola karnego. Kepa Arrizabalaga nie daje się zaskoczyć.

2
63'

Jean-Claire Todibo sprawdził refleks Neto. Zmiennik niezgrabnie blokował uderzenie zza pola karnego i gdyby nie bramkarz, wpakowałby piłkę do własnej siatki.

1
1
1
1
1
60'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Ross Barkley.

2
60'

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Kenedy.

1
1
1
1
1
60'
58'

Kepa Arrizabalaga odpoczął przed przerwą, a aktualnie jest pod ostrzałem. Bramkarz Chelsea FC nie daje się pokonać.

1
1
1
1
1
57'

Były w ostatnich minutach szarże Carlesa Pereza oraz Pedro Rodrigueza. Hiszpańska wymiana uderzeń bez efektu bramkowego.

2
1
1
1
2
55'

Carles Perez poszedł na przebój, ominął całą grupę przeciwników, wparował w pole karne i zabrakło w tym spektakularnym ataku jedynie dobrego uderzenia. Zmiennik trafił prosto w Kepę Arrizabalagę.

1
1
1
1
1
52'

Po 11 zmianach w Barcelonie oraz trzech w Chelsea FC było badanie sił w nowych zestawieniach. Rafinha obudził wszystkich uderzeniem z dystansu i zatrudnił Kepę Arrizabalagę.