Lionel Messi mógł mieć hat-tricka! Kapitan Barcy dostał podanie od Luisa Suareza, ale przestrzelił w polu karnym.

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
3
90'

Arturo Vidal nie sięgnął piłki dośrodkowanej przez Luisa Suareza z prawej strony. To mógł być szósty gol dla Barcelony!

4
2
4
85'

Indywidualna akcja Luisa Suareza. Urugwajczyk wypychany przez dwóch obrońców zdążył oddać celny strzał obroniony przez Jordiego Masipa.

2
1
1
2
84'

Nieudana decyzja Arturo Vidala. Chilijczyk zamiast uderzać z prawej strony pola karnego, na siłę szukał podania do wycofanego Gerarda Pique.

1
2
2
83'

Zawodnicy z Valladolid już snują się na boisku. Przegrywają 1:5, nie łudzą się, że jeszcze odmienią losy rywalizacji. Barca bawi się z piłką na ich połowie.

6
2
81'

Clement Lenglet nie dał oszukać się Sergiemu Guardioli. Obrońca nie pozwolił napastnikowi oddać groźnego strzału.

9
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Michel Herrero.

Michel Herrero #21
Real Valladolid
8
1
78'
77'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Valladolid na deskach! Messi płasko zagrał w pole karne, Suarez wyprzedził obrońców i z pierwszej piłki trafił na 5:1.

28
15
1
1
1
75'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Umiejętnie piłkę podciął Messiemu Rakitić. Argentyńczyk przyjął udem, obrócił się i precyzyjnie uderzył z powietrza. 4:1 dla mistrza Hiszpanii.

34
20
4
3
3
73'

Michel Herrero poturbował Lionela Messiego przed własnym polem karnym. Zaskakująco, sędzia nie przyznał Barcelonie rzutu wolnego.

2
3
4
2
14
70'

Luis Suarez trafił do siatki z bliskiej odległości po podaniu Jordiego Alby. Trafienie Urugwajczyka od razu zostało anulowane przez spalonego.

2
1
3
5
68'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Guardiola.

Sergi Guardiola #7
4
1
67'

Pedro Porro wypuścił przed pole karne Sergiego Guardiolę. Napastnika Valladolid wyprzedził Gerard Pique. Po chwili Guardiola odegrał się niebezpiecznym wślizgiem.

1
66'

Real Valladolid. Schodzi: Oscar Plano. Wchodzi: Enes Unal.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Plano #10
1
65'

Dobrze zachował się Mohammed Salisu. Młody obrońca wślizgiem odebrał piłkę Lionelowi Messiemu.

1
1
63'
61'

Nie jest Ansu Fati oszczędzany na lewej flance. Pewny, mocny wślizg Pedro Porro.

2
1
1
60'
58'

Dość niezłe dośrodkowanie Pablo Herviasa z prawej strony. Głową uderzał Oscar Plano, niezbyt udanie, ale i tak zmusił do interwencji Nelsona Semedo.

1
1
56'

Clement Lenglet nie zdążył dobrze trafić piłki zagranej z rzutu rożnego. Jordi Masip nie musiał interweniować.

1
54'

Piłka dziś szuka Ansu Fatiego. Skrzydłowy dostał podanie od Lionela Messiego i uderzył z lewej strony pola karnego. Piłka odbiła się od interweniującego Mohammeda Salisu, ale i tak złapał ją Jordi Masip.

2
53'

Real Valladolid. Schodzi: Anuar. Wchodzi: Pablo Hervias.

Pablo Hervias #11
Anuar #8
1
1
51'

To nie jest dzień Ansu Fatiego. Nastolatek kolejny raz stracił piłkę na lewej stronie.

1
1
1
3
2
49'

Sergi Guardiola próbował uderzyć z kilkunastu metrów. Jego próbę zablokował Clement Lenglet.

1
47'

Dobra interwencja Pedro Porro. Zawodnik gości zabrał piłkę Jordiemu Albie i wybił na rzut rożny.

1
1
1
47'

Federico Barba nie zdążył za piłką na lewej stronie. Aut dla Barcy.

1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gracze Realu Valladolid.

2
21:01

Barcelona w pierwszej połowie zmazała plamę po słabym występie ze Slavią Praga w Lidze Mistrzów. Marc-Andre ter Stegen miał wtedy ręce pełne roboty.

4
2
1
1
2
45+1'

Znowu Lionel Messi postraszył z rzutu wolnego. Tym razem obronił Jordi Masip.

5
3
3
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Joaquin Fernandez.

Joaquin Fernandez #24
3
44'

Efektowne podanie piętą Ansu Fatiego. Piłka przeszła przez lukę między obrońcami, ale nie zdążył za piłką żaden z jego kolegów.

3
1
1
41'

Marc-Andre ter Stegen złapał piłkę. Goście dośrodkowali w pole karne z prawej strony, piłkę głową odbił Gerard Pique, a sytuację wyjaśnił ostatecznie niemiecki bramkarz.

4
3
39'

Lionel Messi wypuścił na prawej stronie Nelsona Semedo. Nikt nie przejął dośrodkowania obrońcy w polu karnym gości.

5
1
1
1
21:01

Normalny dzień w biurze dla Lionela Messiego. We wtorek Argentyńczyk dopisał sobie kolejnego gola z rzutu wolnego.

4
5
1
38'

Nieudana wrzutka z narożnika. Piłka szybko wybita poza pole karne Barcelony.

4
1
1
37'

Valladolid wywalczyło rzut rożny.

1
1
2
37'

Barcelonie mało! Szybka kontra, ale w dryblingu pogubił się Ansu Fati. Strata i jedziemy w drugą stronę.

2
34'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Argentyńczyk rozpieszcza dziś Camp Nou. Najpierw świetna asysta, teraz perfekcyjny strzał z rzutu wolnego z 27 metrów. 3:1 dla Barcelony.

FC Barcelona
44
26
11
3
4
33'

Drybling Lionela Messiego. Argentyńczyk uderzył z dystansu, ale rywal zablokował strzał.

7
4
1
1
32'

Real Valladolid. Schodzi: Nacho Martinez. Wchodzi: Mohammed Salisu.

Mohammed Salisu #27
Nacho Martinez #22
3
1
1
1
31'

Frenkie De Jong dalej próbuje. Zagranie Holenda do Arturo Vidala. Piłkę wybił obrońca, przejął piłkę Nelson Semedo i przestrzelił z woleja.

3
1
2
29'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Lionel Messi.

Ależ ciasteczko wyłożył Messi Vidalowi. Znakomite podanie w pole karne do Chilijczyka. Były pomocnik Bayernu wyskoczył i prawą nogą celnie uderzył z kilku metrów! Barcelona na prowadzeniu.

30
19
4
1
2
26'

Było blisko! Dobra wrzutka Frenkiego De Jonga w pole karne Valladolid. Piłkę zdążył zaledwie musnąć irokezem Arturo Vidal, ale piłka nie trafiła nawet w światło bramki.

4
2
3
2
23'

Niezbyt udana decyzja Ansu Fatiego. Skrzydłowy rozpędził się na lewej stronie, ale nie w porę podawał do Lionela Messiego. Piłkę przejęli rywale.

1
3
4
22'

Na dwa razy uderzał w polu karnym Ansu Fati. Pierwsza próba nastolatka zablokowana przez obrońcę, po drugiej - piłka przeleciała nad bramką.

1
2
3
20'

Stara Nelsona Semedo na środku boiska i kontra przyjezdnych. W dryblingu w polu karnym pogubił się Waldo Rubio i nie zdążył zagrozić bramce przeciwników.

2
1
17'

Kibice Barcelony domagali się rzutu karnego. Ansu Fati padł na lewej stronie po starciu z Pedro Porro, ale według sędziego nie było faulu.

5
1
2
2
2
15'

Gol! Strzelił Kiko Olivas.

Dośrodkowanie Michela Herrero zaskoczyło Marca-Andre ter Stegena. Piłka odbiła się od Niemca prosto pod nogi Olivasa. Obrońca nie pomylił się z bardzo bliskiej odległości w polu karnym i wyrównał wynik meczu.

9
2
1
8
10
14'

I stały fragment gry na drugiej stronie. Nelson Semedo faulował Nacho Martineza.

2
1
2
14'

Prawie 30 metrów do bramki. Nie wystraszyło to Lionela Messiego. Argentyńczyk uderzył prosto w ręce bramkarza Realu Valladolid.

1
1
1
3
13'

Długi atak pozycyjny Barcy przed polem karnym Valladolid. Akcję wślizgiem przerwał Oscar Plano. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

3
1
11'

Waldo Rubio złapany na spalonym.

2
1
8'

Jordi Masip wybijał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chwilę później Sergio Busquets zbyt wysoko zagrał nogą i sędzia przyznał rzut wolny przyjezdnym.

3
1
1
2
3
8'

Kolejna dobra interwencja gracza Valladolid. Nacho Martinez zablokował na prawej flance Nelsona Semedo.

1
1
1
3
2
7'

Lionel Messi uwolnił na lewej stronie Jordiego Albę. Dośrodkowanie obrońcy zablokowane.

1
2
3
6'

Drugi strzał gości. Tym razem z marnym skutkiem piłkę z lewej strony pola karnego próbował zakręcić Waldo Rubio.

2
1
5'

Luis Suarez wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym. Urugwajczyk wybił dośrodkowanie z narożnika.

3
1
1
4'

I pierwszy atak gości. Nieudany strzał Sergiego Guardioli lewą nogą. Piłka odbiła się rykoszetem od rywala.

3
2
1
2'

Gol! Strzelił Clement Lenglet.

Szybko poszło. Druga minuta i Barcelona napoczęła rywala. Kiko Olivas wybił centrę Lionela Messiego pod nogi Lengleta. Francuz uderzył z woleja. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki!

23
15
8
5
2'

Pierwszy rajd na lewej flance. Frenkie De Jong w ostatniej chwili zablokowany przez przeciwnika. Będzie rzut rożny.

4
1
1'

Blaugrana próbowała przeprowadzić pierwszy atak lewym skrzydłem. Tam gęsto od piłkarzy Valladolid. Gospodarze dalej rozgrywają piłkę daleko przed polem karnym rywali.

2
1
czas Start meczu
20:53

Barcelona potrafiła zdobywać piękne bramki w meczach z Realem Valladolid. Dziś powtórka?

3
2
1
Czy Barcelona pokona Valladolid?
2
20:53

Spotkanie poprowadzi Javier Alberola Rojas.

2
20:53

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki La Liga. FC Barcelona zagra z Realem Valladolid. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:15.