Primera Division: 16. kolejka
07 gru 2019 21:00
90+3'

Jeszcze strzał Messiego, piłkę zablokował obrońca. Po chwili uderzenie Suareza obronił Reina.

1
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
3
1
1
90'

Sastre omal nie pokonał głową własnego bramkarza. Reina zdołał wybić piłkę, poprawka Vidala była niecelna.

2
1
1
2
2
88'

Strzał Suareza i po chwili Pereza obronił bramkarz. Barcelona szuka szóstej bramki.

6
2
87'

Akcję Barcelony strzałem obronionym przez bramkarza zakończył Alena.

2
1
1
1
85'

Mallorca. Schodzi: Ante Budimir. Wchodzi: Abdon Prats.

1
83'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Suarez z pola karnego wycofał do Messiego, a ten strzałem od poprzeczki zdobył swojego trzeciego gola! 5:2!

33
20
8
4
6
80'

Powoli zbliżamy się do końca gry. Barcelona kontroluje mecz. Mallorca będzie w stanie zagrozić gospodarzom?

5
3
4
2
3
77'

Mogło być 4:3! Strzał Hernandeza odbił się od obrońcy. Ter Stegen zdołał jednak trącić piłkę.

6
2
3
1
5
77'

Kolejny strzał Suareza. Jednak zbyt lekko i Manolo Reina pewnie obronił.

2
1
2
75'

Vidal do Suareza, ten jednak z ok. 10 metrów uderzył wprost w bramkarza.

3
1
1
2
2
72'
71'

Mallorca. Schodzi: Iddrisu Mohammed. Wchodzi: Josep Sene.

Josep Sene #4
Iddrisu Mohammed #12
1
1
1
70'

Spokojne tempo gry, Barcelona nie chce nerwówki. Rywale mają inne plany.

3
1
2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique.

FC Barcelona
4
2
1
3
4
64'

Gol! Strzelił Ante Budimir. Asystował mu Fran Gamez. Gamez ruszył prawą stroną i dośrodkował. Błąd popełnił Marc-Andre ter Stegen, a Budimir głową wpakował piłkę do bramki. 4:2!

23
64'
63'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Messi uderzał z ok. 18 metrów, wysoko ponad bramką.

2
1
2
1
3
62'

Do dogrania doszedł Kubo, piłka po strzale Japończyka minęła poprzeczkę.

1
59'

Mallorca. Schodzi: Salva Sevilla. Wchodzi: Juan Hernandez.

2
57'

Z siedmiu metrów uderzał Suarez, piłka poszybowała wprost w bramkarza.

2
55'

Ponownie pachniało bramką dla Barcelony, gościom w ostatnim momencie udało się oddalić niebezpieczeństwo.

4
1
1
1
1
52'

Kontra gospodarzy. De Jong do Griezmanna, płaski strzał obronił Reina.

3
1
1
3
51'

Barcelona pozwala rywalom rozgrywać piłkę na swoje połowie. Mallorca nie ma z tego jednak żadnej korzyści.

4
48'

Sprzed pola karnego uderzał Rakitić. Do szczęścia zabrakło mu niewiele!

2
1
1
2
46'

1
43'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Frenkie De Jong. CO ON ZROBIŁ! Czapki z głów! De Jong do Suareza, a ten z pola karnego z ok. 8 metrów piętą (!) pokonał bramkarza. Niesamowite trafienie. 4:1!

48
25
13
6
6
41'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić. Kontra Barcelony, akcję rozegrał Rakitić, który podał w końcowej fazie podał do Messiego. Argentyńczyk uderzył z ok. 17 metrów nie do obrony. 3:1!

49
35
12
6
8
40'

Po stracie gola piłkarze Barcelony cofnęli się i zamierzają kontrować rywala.

5
3
2
37'

Ostro potraktowany przez rywala został Messi. Sędzia nie pokazał jednak kartki.

6
2
5
7
18
35'

Gol! Strzelił Ante Budimir. Asystował mu Salva Sevilla. Prostopadłe podanie w pole karne Sevilli, piłkę przejął Budimir, który pięknym, technicznym strzałem pokonał bramkarza! Już tylko 2:1!

Asysta:
13
9
5
9
13
35'

Na uderzenie zdecydował się Suarez, jednak został zablokowany. Po chwili goście wyprowadzili kontrę, ale nie doszli nawet do pola karnego.

6
3
32'

Suarez minął już bramkarza, w bramkę jednak nie trafił. Gospodarze domagali się rzutu karnego, racji nie mieli.

4
2
1
2
30'

Suarez runął w polu karnym. Sędzia jednak wcześniej dostrzegł spalonego.

4
1
20:32

2
30'

Messi naprzeciwko bramkarza, strzał z ostrego kąta odbił jednak Reina.

1
1
1
4
3
28'

Piłka do Suareza, ten uderzał z ośmiu metrów. Trafił jednak w słupek!

1
2
3
1
27'

Mallorca w końcu oddaliła grę od własnego pola karnego. Na jak długo?

3
1
2
23'

Gracze gości gubią się niemal w każdym momencie. Kolejne gole dla Barcelony są kwestią czasu.

5
3
2
1
21'

A Barcelona wciąż swoje, na dużym luzie szuka kolejnych trafień.

6
3
2
2
19'

Próba gości. Sprzed pola karnego technicznie, ale ponad bramką uderzył Dani Rodriguez.

4
3
3
2
2
17'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann. Griezmann przed polem karnym do Messiego, a ten uderzył mocno i do tego niemal w samo okienko bramki gości! 2:0!

66
33
13
9
8
15'

Po dograniu z rogu uderzał Busquets, świetnie zachował się bramkarz! Będzie kolejny korner.

7
1
1
14'

Zamieszanie pod bramką gości, uderzał Rakitić, ale przyjezdnym udało się wyjść cało z opresji.

1
1
1
3
1
11'

Barcelona gra na dużym luzie. Przed momentem dogranie do Suareza, ten jednak na minimalnym spalonym.

3
1
1
8'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergi Roberto.

2
2
1
4
7'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Marc-Andre ter Stegen. Ter Stegen wybijał piłkę z piątego metra. Zagrał w kierunku środka pola. Futbolówka minęła obrońca, przyjął ją Griezmann i w sytuacji sam na sam uderzył podcinką. 1:0!

57
26
16
4
7
6'

Cios mogli zadać goście. W ostatnim momencie obrońca uprzedził Rodrigueza!

2
2
1
4'

Pierwsza groźniejsza akcja Barcelony. Mocne dogranie Griezmanna, ale nikt nie doszedł do piłki.

5
1
1
2
2
20:32

Złotą Piłką pochwalił się Messi, który na murawę wyszedł wraz ze swoimi dziećmi.