Primera Division: 17. kolejka
14 gru 2019 16:00
90+2'

Luis Suarez dośrodkował w pole karne, ale Gerard Pique nie sięgnął piłki głową. Obrońca Barcy przewrócił się po kontakcie z rywalem.

3
5
1
3
9
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

5
1
4
1
90'

Czy dzisiaj będzie podobnie? Barcelona ma jeszcze czas.

1
1
88'

Zablokowane dośrodkowanie Nelsona Semedo z lewej strony.

2
3
1
5
85'

Real Sociedad. Schodzi: Mikel Oyarzabal. Wchodzi: Ander Barrenetxea.

wchodzi Wchodzi
Ander Barrenetxea #22
schodzi Schodzi
2
2
2
81'

Carles Alena i Diego Llorente potrzebowali pomocy medyków po zderzeniu.

1
3
3
2
79'
7
4
1
1
1
78'

Willian Jose pomylił dyscypliny. Napastnik miał dobrą pozycję przed polem karnym, ale oddał katastrofalny strzał. Ta piłka może i zmieściłaby się w bramce... gdyby tylko miała wymiary tej do futbolu amerykańskiego.

3
4
2
77'

Mikel Merino zbyt mocno zagrał prostopadle w pole karne. Willian Jose nie miał szans, żeby zdążyć do piłki.

2
2
76'

Nacho Monreal wybił przed własnym polem karnym podanie do Ivana Rakiticia.

1
1
2
3
74'
73'
72'

Nie zrozumieli się Martin Odegaard i Willian Jose. To mogła być bardzo groźna akcja, ale Norweg zagrał w złą stronę do napastnika.

1
2
1
1
1
71'

Niecelne uderzenie Williana Jose z woleja w polu karnym. Napastnik trafił butem Jordiego Albę.

2
2
71'

Zagotowało się w polu karnym Barcelony! Trzy strzały piłkarzy Realu Sociedad, ale żaden nie wpadł do siatki.

6
2
4
2
69'

Indywidualna akcja Martina Odegaarda. Norweg długo holował piłkę i spróbował przymierzyć w okienko zza pola karnego. Zamiast efektownej bramki mamy poranionego kibica, który został trafiony piłką po mocnym strzale piłkarza.

3
5
68'

Nieudane wycofanie piłki przez Antoine'a Griezmanna do Lionela Messiego w pole karne Sociedad.

1
2
1
1
2
65'
62'

Gol! Strzelił Alexander Isak.

Baskowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Fatalny błąd Marca-Andre ter Stegena, który wybił dośrodkowanie Nacho Monreala prosto pod nogi Isaka. Szwedzki napastnik bez problemu trafił na niemal pustą bramkę.

Real Sociedad
22
14
4
12
21
60'

Adnan Januzaj przywitał się z publicznością technicznym strzałem w polu karnym Barcy. Belgowi nie udało się zakręcić piłki do siatki.

2
1
2
2
59'

Real Sociedad. Schodzi: Portu. Wchodzi: Adnan Januzaj.

Portu #7
2
58'

Gerard Pique mógł dopełnić swój świetny występ bramką! Obrońca uderzył głową po centrze z rzutu rożnego, ale Igor Zubeldia wybił piłkę prawie z linii bramkowej!

1
1
1
1
2
57'

Niezłe dośrodkowanie Jordiego AlbyLionel Messi szykował się do strzału głową, ale uprzedził go Mikel Merino.

1
1
2
54'

Gerard Pique dzisiaj jak profesor. Obrońca pewnie wybił dośrodkowanie Andera Guevary.

2
1
52'

Interwencja Aleksa Remiro! Bramkarz Sociedad obronił mocny strzał Antoine'a Griezmanna na bliski słupek.

1
1
3
51'

Alexander Isak znowu zablokowany w polu karnym Barcy. Jego podanie z prawej strony zablokował Clement Lenglet.

1
1
1
1
49'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

I rozklepali goście gospodarzy. Messi uciekł na prawej stronie do podania Sergio Busquetsa, wszedł w pole karne i zagrał na czystą pozycję do Suareza. Urugwajczyk dopełnił formalności. 2:1 dla Barcy.