1:1
Zakończony
Real Madryt
90+5'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Cóż tam się działo! Po dograniu z rogu głową uderzał... Courtoisa, bramkarz gospodarzy cudem odbił piłkę. Po chwili do siatki dobił ją Benzema! 1:1!

Real Madryt
74
41
13
26
73
90+3'

Jović do bramki, ale zawodnik Realu był na spalonym. Gola nie ma!

18
13
5
7
13
90+3'

Po błędzie obrony sam na sam z bramkarzem znalazł się Moreno, górą Courtois.

16
5
4
6
10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Jović. Nie Valverde, ale ostatecznie Jović otrzymał kartkę. Tym zajmuje się VAR?

Real Madryt
7
5
5
3
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
4
6
5
8
90'
88'

Sekundy i minuty upływają. Real nie potrafi wejść z piłką w pole karne gospodarzy.

11
9
1
8
4
85'

Real rzucił się do ataku. Goście mają już jednak niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

5
2
3
2
4
83'
82'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Luka Jović.

10
2
2
2
3
81'

Bale uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur!

4
3
2
2
5
78'

Gol! Strzelił Carlos Soler. Asystował mu Daniel Wass. Valencia objęła prowadzenie! Szybkie wyjście gospodarzy. Wass z pola karnego wycofał piłkę do Solera, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza. 1:0!

40
26
11
13
32
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
6
3
2
2
8
76'

Real na połowie Valencii, goście jednak nie potrafią stworzyć sobie okazji do oddania uderzenia.

2
2
1
2
72'

W końcu próba Realu. Sprzed pola karnego kilka metrów ponad bramką uderzył Kroos.

4
1
2
3
69'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Vinicius Junior.

69'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Gareth Bale.

4
2
2
3
5
66'

Thibaut Courtois wyszedł na czternasty metr i uprzedził napastnika gospodarzy.

2
3
2
3
64'

Real cały czas bardzo wolno. Goście jakby byli pewni, że w końcu gola zdobędą.

2
1
2
61'

Valencia. Schodzi: Jaume Costa. Wchodzi: Manu Vallejo.

2
59'

Kolejny faul Wassa w meczu. Sędzia nie sięgnął po kartkę.

3
2
1
1
56'

Valencia na moment zamknęła Real w jego polu karnym. Akcje gospodarze nie kończą jednak strzałami.

6
4
5
2
4
54'

Groźnie pod bramką Realu, gości w ostatnim momencie uratował obrońca wybijając piłkę na rzut rożny.

2
3
2
1
1
52'

Real nie potrafi po przerwie zagrozić gospodarzom. Królewscy dość wolno rozgrywają swoje akcje.

5
5
1
4
2
49'

Valencia stara się być groźniejsza w ataku, szybciej przeprowadzać swoje akcje. Jednak to Real nadaje ton wydarzeniom na boisku.

4
3
2
2
5
46'

Torres sam na sam z bramkarzem, ale zbut mocno wypuścił sobie piłkę i uderzył wprost w Courtoisa!