Primera Division: 18. kolejka
22 gru 2019 21:00
90+6'

Asier Villalibre uderzył z bliska, obronił Thibaut Courtois! To akcja meczu, ale Bask był na spalonym.

8
6
4
8
5
90+5'

Unai Simon znowu odczytał zamiany rywali. Przechwycił dośrodkowanie Toniego Kroosa.

10
6
3
2
6
90+3'

Nie popisał się tym strzałem Benat Etxebarria. Bask uderzył z dystansu, ale daleko od bramki Realu.

9
3
5
8
4
90'

Sześć minut doliczone.

13
2
5
4
7
86'

Centra z prawej strony, główka Luki Jovicia, a piłka uderzyła w słupek. Sergio Ramos pędził do dobitki, ale nie udało się przechytrzyć bramkarza.

20
7
3
4
3
86'
82'

Luka Modrić nieźle wypatrzył Karima Benzemę w polu karnym, podał, ale szybko do piłki wyszedł Unai Simon.

7
2
1
4
80'

Nieudane rozegranie piłki między Fede Valverde a Luką Joviciem w polu karnym gości.

4
3
3
1
6
78'

Niecelny strzał Asiera Villalibre przed polem karnym Realu.

8
2
1
2
1
77'

Real cały czas bije głową w mur. Zdominował Basków, ale jest mocno rozkojarzony w ich polu karnym. Ten bezbramkowy remis razi w oczy.

6
2
2
1
73'

Toni Kroos dośrodkował prosto w ręce Unaia Simona.

4
3
4
73'

Athletic. Schodzi: Kenan Kodro. Wchodzi: Asier Villalibre.

1
72'

. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Luka Jović.

71'

Gareth Bale niecelnie uderzył zza pola karnego.

4
2
1
1
2
70'

Dalekie wyjście poza pole karne w wykonaniu Thibaut Courtois. Belg skutecznie przeciął podanie do Inakiego Williamsa.

5
1
1
68'

Dani Carvajal uratował Real! Obrońca wślizgiem wybił podanie do Inakiego Williamsa! To była bardzo groźna akcja Basków.

5
2
66'

Ciekawa próba podania prostopadłego od Inigo Lekue. Jednak nawet Inaki Williams był bez szans, żeby przejąć piłkę.

2
1
65'

Mocne uderzenie Karima Benzemy z ostrego kąta. Unai Simon nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
63'

Niezłe wycofanie piętą w wykonaniu Garetha Bale'a. Piłkę wypuścił sobie Luka Modrić, przejął ją na granicy pola karnego Karim Benzema, ale niecelnie uderzył.

4
1
1
62'

. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Gareth Bale.

61'

Niecelne podanie Inakiego Williamsa przed polem karnym Realu. To mógł być dobry atak.

4
1
1
1
1
60'

Współczucie dla Inigo Lekue. Pomocnik Athletiku oberwał w czułe miejsce. Piłkę niefortunnie wybijał na własnej połowie Ferland Mendy.

4
59'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Nacho uderzył głową, a piłka trafiła w poprzeczkę!

5
2
2
5
2
58'

. Schodzi: Eder Militao. Wchodzi: Nacho.

4
1
2
1
1
57'

Unai Simon nie odpuszcza. Bramkarz obronił strzał Karima Benzemy oddany w polu karnym.

4
1
2
2
3
56'

Fede Valverde odebrał piłkę Inakiemu Williamsowi na własnej połowie.

6
1
55'

Niecelna centra Viniciusa Juniora. Baskowie ruszają z kontrą.

3
1
1
1
53'

Eder Militao zgłasza problem po starciu z rywalem. Lekarze opatrują jego oko.

4
2
51'

Nieudane dośrodkowanie Toniego Kroosa do Sergio Ramosa.

2
1
1
1
1
50 '

Rodrygo Goes wywalczył rzut wolny na prawej stronie, przed polem karnym.

2
48'

Zwlekał z dośrodkowaniem Ferland Mendy. Yeray Alvarez w końcu zablokował rywala.

3
46'

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce gospodarze.

5
43'

Pierwsza piłka w siatce! Kenan Kodro precyzyjnie uderzył w polu karnym, ale był na spalonym. Bramka nieuznana.

2
3
1
1
3
41'

Kolejne dwa ataki gospodarzy zablokowane. Najpierw wrzutka do Rodrygo Goesa. Potem płaskie podanie Viniciusa Juniora. Zdecydowana większość ataków Realu przeprowadzana prawą flanką.

4
1
20:28

A dla równowagi obrona Thibaut Courtois z 20. minuty.

3
1
1
38'

Karim Benzema znowu uderzył głową, ale prosto w Unaia Simona. Bramkarz gości złapał piłkę w "koszyczek".

3
1
38'

Niezły drybling Viniciusa Juniora. 19-latek wszedł w pole karne, próbował zagrać do napastnika, ale podanie przeciął Unai Nunez.

2
1
36'

Płaskie podanie Luki Modricia do Fede Valverde. Urugwajczyk nie zdążył uderzyć z dystansu. Ale Chorwat jest dzisiaj w gazie.

2
1
32'

Druga okazja Karima Benzema! Francuz wyszedł na czystą pozycję, minął Unaia Simona, ale nie zdążył precyzyjnie uderzyć z bardzo ostrego kąta. Piłkę wybił Unai Nunez.

4
2
1
1
2
32'

Unai Simon rozgrywa fantastyczne pół godziny! Bramkarz zatrzymał strzał głową Karima Benzemy.

3
30'

Niezłe zagranie Luki Modricia w pole karne zewnętrzną częścią stopy. Yeray Alvarez nie pozwolił oddać strzału Karimowi Benzemie.

3
1
1
28'

Real odbił się od ściany. Najpierw obrońca wślizgiem odebrał piłkę Luce Modriciowi. Potem wybito dośrodkowanie Daniego Carvajala.

1
24'

Oj, gra głową nie jest mocną stroną Viniciusa Juniora. Młody skrzydłowy bardzo słabo uderzył po dośrodkowaniu Luki Modricia.

3
1
2
1
23'

Kolejna próba Inakiego Williamsa. Napastnik zdążył uderzyć w polu karnym mimo asysty Edera Militao. Nie popisał się w tej sytuacji obrońca.

4
20'

I błysnął teraz Thibaut Courtois! Belg obronił strzał Inakiego Williamsa zmierzający na bliski słupek.

6
1
1
19'

Ależ się przedarł w pole karne Toni Kroos! Niemiec mijał kolejnych rywali, ale głową obronił Unai Simon! Na Estadio Santiago Bernabeu dalej remis!

2
1
1
14'

Gospodarze szykują kolejny atak pozycyjny. Na razie daleko od pola karnego Athletiku.

3
11'

Unai Simon uratował skórę kolegom! Bramkarz obronił strzał Viniciusa Juniora z kilku metrów.

4
1
1
1
2
9'

Przebojowa akcja Luki Modricia. Chorwat przebił się przed pole karne i zagrał prostopadle do Viniciusa Juniora. Brazylijczyka wyprzedził interweniujący bramkarz, Unai Simon.

6
1
1
8'

Szybka konta Basków, ale zakończona niecelnym dośrodkowaniem do Mikela Vesgi.

3
2
5'

Ferland Mendy zablokował dośrodkowanie Inigo Lekue z prawej strony pola karnego.

5
2
4'

Yuri Berchiche w dobrym miejscu, o dobrym czasie. Obrońca przeciął podanie Daniego Carvajala.

3
1
2
3'

Niecelny strzał Viniciusa Juniora. Piłka po strzale Brazylijczyka minęła dalszy słupek.

4
1
1
2'

Real Madryt na połowie Basków. Kibice gości czekają na pierwszą akcję.