3
1
1
90+3'

Machis Marcano jeszcze spróbował strzału z dystansu. Statystyka prób poprawiona, wynik - nie.

3
2
1
2
4
90+2'

To jeszcze suchar edukacyjny z twittera:

2
1
90+1'

Trwa już pierwsza z trzech doliczonych minut.

5
90'

Griezmann nie za bardzo wiedział, czy chce strzelać, czy podawać. Wyszło... nie, nic nie wyszło z tego.

4
88'

Spokojna interwencja Rui Silvy po "jeszcze spokojniejszym" strzale Griezmanna.

2
2
1
1
87'

Mocna wrzutka Alby, ale pojedynki główkowe gracze Blaugrany przegrywają.

1
1
1
3
2
86'

Nic z tego. Martinez zepsuł ten stały fragment gry.

2
1
1
85'

Riqui Puig fauluje Gonalonsa. Rzut wolny dla Granady nieopodal bramki Ter Stegena.

1
84'

Griezmann dostał podanie na dobiegnięcie i... strzelił lewą nogą w boczną siatkę. Dziś lepiej mu idzie rozgrywanie akcji w ataku.

2
2
1
83'

FC Barcelona. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Arthur Melo.

82'

Messi znów zaplątał się w gąszcz nóg obrońców w polu karnym Granady.

1
2
80'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Carles Perez.

79'

Busquets podał pięć metrów w bok do Messiego, ten uderzył lewą nogą z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

1
1
3
5
Czy Barcelona dołoży jeszcze kolejną bramkę w tym meczu?
3
2
2
76'

I jest upragniona bramka dla Barcelony! Autorem Lionel Messi. Asysta Aleixa Vidala.

Rozpoczął akcję Argentyńczyk, po czym podał do Vidala, ten odegrał mu piętką i kapitan Barcelony trafił do siatki!

49
23
4
5
13
75'

Zagranie ręką Busquetsa. Zdenerwował się pomocnik Barcelony, ale oddaje piłkę Rui Silvie.

5
1
2
1
2
73'

Granada. Schodzi: Yan Eteki. Wchodzi: Jose Martinez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Yan Eteki #8
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Fernandez. W następnym meczu nie zagra.

Carlos Fernandez #24
Granada CF
3
3
71'
5
1
1
1
70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

German Sanchez.postanowił od tyłu zatrzymać Messiego i otrzymał drugą żółtą kartkę. Granada będzie grać w 10!

German Sanchez #6
Granada CF
9
2
3
69'

Barcelonie brakuje dokładności przy ostatnim podaniu. Interwencja Gonalonsa zażegnała kolejne niebezpieczeństwo.

3
3
68'

A teraz to Griezmann stanął przed szansą, ale momentalnie został podwojony, a następnie potrojony.

2
1
1
67'

Granada. Schodzi: Alvaro Vadillo. Wchodzi: Antonio Puertas.

Antonio Puertas #10
Alvaro Vadillo #7
1
1
66'

Yan Eteki pokusił się o strzał z dystansu i trafił w słupek!

2
1
2
65'

Fatalne uderzenie Vadillo.

3
2
1
2
1
64'

Z rzutu rożnego dla Barcelony urodziła sie kontra Granady, która została przerwana faulem na Marcano. Okazja dla gości!

3
63'

Uderzał oczywiście kapitan Barcelony, piłka po murze poleciała obok bramki.

1
3
62'

Messi faulowany na 20. metrze. To będzie kolejna dobra okazja dla Argentyńczyka.

5
1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał German Sanchez.

Granada CF
1
1
58'

Messi przebiegł kilkanaście metrów z piłką, po czym został potrojony i tę piłkę stracił.

2
2
1
1
57'

Granada. Schodzi: Ramon Azeez. Wchodzi: Yangel Ravelo.

Yangel Ravelo #9
2
56'

Messi szukał intuicyjnie Alby, ale za dużo telepatii, a za mało praktyki było w tym zagraniu.

2
55'

Znów pojedynek Fatiego z Foulquierem i ponownie lepszy Francuz.

1
1
53'

Wyszedł z bramki Rui Silva, Messi minął go z piłką, ale w ostatniej chwili wrócił Sanchez i wybił piłkę.

2
52'

Mocna próba Rakiticia z dystansu. Piłka poleciała mniej więcej w to samo miejsce, co po strzale Messiego chwilę temu.

3
1
2
1
51'

Raz jeszcze uciekł Fati, by otrzymać podanie od Messiego, ale tym razem 17-latek zrobił to zbyt szybko. Uniesiona chorągiewka sędziego asystenta.

2
1
2
50'

Strzał z dystansu Messiego, rzucił się nawet Rui Silva, ale piłka poleciała obok słupka.

1
1
1
47'

65 444 widzów ogląda to spotkanie dziś na Camp Nou.

7
1
46'

Oba zespoły przystąpiły do niej bez zmian.

4
czas Druga połowa
20:18

81% posiadania piłki miała Barcelona w pierwszej połowie spotkania.

7
3
1
1
1
20:18

Barcelonę ogląda się z przyjemnością, ale... na razie na Camp Nou gole nie padły. Czy padną w drugiej połowie?

6
2
3
45'

Na tym prawdopdoobnie zakończy się pierwsza część gry.

6
1
44'

Messi na 30. metrze, potem Jordi Alba uciekający lewą stroną nadrobił kilkanaście metrów z piłką i szybko podał z powrotem do Messiego. Piłka otarła się o boczną siatkę.

4
1
1
1
3
43'

Zelżał napór Barcelony. Chcieli na tym skorzystać goście, ale dalej niż do 30. metra nie byli w stanie dojść z piłką.

5
1
40'

Piłkę otrzymał Busquets i chciał górą zagrać do wbiegającego Messiego. Minimalnie za mocno zagrał pomocnik Barcelony.

4
1
2
39'

Znakomite podanie Messiego do Fatiego, który nie dał się złapać na spalonym. Znów dobiegł do Fatiego Foulquier i znów jest wznowienie z narożnika boiska.

3
1
2
38'

Strzał Busquetsa z dystansu nie doleciał nawet do bramki, bo zatrzymałsię na nodze Sancheza.

4
2
1
1
37'

Teraz przyspieszył Griezmann lewą stroną i to on wywalczył rzut rożny.

3
1
1
1
36'

Dośrodkowanie Griezmanna na krótki słupek nie okazało się zagrożeniem. Piłka wychodzi za linię końcową, ale po nodze jednego z obrońcow. Pretensje mają Francuz i Leo Messi.

5
35'

Ansu Fati rusza z kolejną akcją i znów nie ma łatwego życia z Dmitri Foulquierem. Rzut rożny dla Barcelony.

4
34'

Ucierpiał po jednym ze starć Jordi Alba. Kuleje obrońca Barcelony, ale wraca do gry.

4
33'

Barcelona próbuje podejść wysokim pressingiem, ale goście sobie z nim radzą.

5
1
32'

Griezmann znów w roli rozpoczynającego akcję, Fati w polu karnym miał chyba tysiąc myśli na sekundę i... wybrał źle. Stracił piłkę zamiast oddać strzału.

6
1
1
29'

Nie jest łatwo graczom Barcelony przedrzeć się przez szyki obronne rywali. A ekipa Setiena wymieniła już ponad 300 podań w tym meczu.

6
1
1
2
28'

Po raz kolejny ambitna próba Fatiego zatrzymuje się na nogach defensorów Granady.

3
1
2
27'

Carlos Fernandez przyspieszył akcję Granady i pokusił się nawet o strzał z dystansu. Odpuścił krycie go Samuel Umtiti, jakby wiedząc, że nic z tego nie będzie.

3
1
1
1
25'

Na meczu są także polscy sympatycy Barcelony. Na przykład dyrektor łódzkiej Szkoły Gortata.

2
2
1
24'

Akcja kończy się stratą Griezmanna przy linii bocznej na wysokości pola karnego.

4
3
1
3
2
23'

Leo Messi z rzutu wolnego 20 metrów od bramki uderzył po murze. Będzie rzut rożny dla Barcy.

5
2
1
2
2
22'

Świetnie wyłożona piłka przez Albę do Fatiego! Ten był ze dwa metry od bramki i w ostatniej chwili zablokował go Dimitri Foulquier!

1
20'

Griezmann dostał podanie od Rakiticia. Na moment piłkę stracił, ale po chwili ją odzyskał. Ale Granada sprytnie wypycha Francuza z okolic własnego pola karnego.

3
1
1
1
1
18'

Messi ponownie wpadł w posiadanie piłki, odegrał do Vidala. Strzał pomocnika łapie Rui Silva.

3
1
1
1
3
17'

Messi urwał się rywalom, oddał strzał z okolic szesnastki, lecz został zablokowany.

1
1
2
15'

Stracił piłkę Messi, ruszyli z niezła akcją goście, ale podanie do boku Marcano za mocne. I tyle z tej kontry.

2
1
1
14'

Ansu Fati faulowany przy linii bocznej przez Foulquiera.

1
1
13'

Strzał Messiego z rzutu wolnego nad bramką.

3
3
2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Darwin Marchis Marcano za faul na Messim.

Darwin Marcano #23
Granada CF
2
11'

Świetnie operują piłkę gospodarze. Akcja Messi-Griezmann-Fati zakończona strzałem tego ostatniego. Piłka nad poprzeczką.

3
2
2
1
1
9'

Niektórzy kibice Barcelony już są oczarowani postawą drużyny po pierwszych 10 minutach.

5
3
2
8'

Darwin Marchano znalazł się z piłką w polu karnym Blaugrany. Szybko doskoczyli obrońcy gospodarzy.

4
2
1
7'

Strzelał Fati z kilkunastu metrów, odbił piłkę Rui Silva i... gwizdek arbitra przerywa akcję. Faulował Messi próbując wyłuskać piłkę spod nóg obrońców.

4
3
6
1
1
6'

Goście przy piłce byli jakieś kilkadziesiąt sekund od początku meczu. Wliczamy w to już rozpoczęcie gry od środka.

7
2
2
1
3'

Już w akcji trio Messi-Griezmann-Fati. Interwencja jednego z obrońców.

4
3
4
1
2'

Granada nigdy w historii nie wygrała na Camp Nou. Zdarzało jej się pokonywać Dumę Katalonii, ale na swoim stadionie.