Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Luka Jović.

4
88'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

87'

Sergi Guardiola z bliska do bramki, ale piłkarz Realu Valladolid był na nieznacznym spalonym.

3
1
1
84'

Z dystansu pół metra obok bramki uderzył Joaquin Fernandez. Szukają wyrównującego gola gospodarze.

1
3
83'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Benzemy, uderzenie Francuza było anemicznie i poszybowało wprost w bramkarza.

1
1
1
81'

Real Valladolid. Schodzi: Fede. Wchodzi: Miguel De la Fuente.

wchodzi Wchodzi
Miguel De la Fuente #29
schodzi Schodzi
Fede #24
1
1
81'

Plano mógł wyrównać. Jego uderzenie w ostatnim momencie przyblokował Mendy!

5
1
1
78'

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Toni Kroos. Pierwsze dogranie z rzutu rożnego Kroosa wybili obrońcy. Po chwili Niemiec wrzucił piłkę raz jeszcze, doszedł do niej Nacho i strzałem głową przy słupku pokonał bramkarza. 0:1

Real Madryt
57
29
11
4
9
76'

Real Valladolid. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Oscar Plano.

Oscar Plano #10
1
1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Real Madryt
1
4
4
73'

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

1
2
2
1
4
73'

Gospodarze całą uwagę skupiają na obronie własnej bramki. Rywale cały czas grają przewidywalnie, nie potrafią zmusić Realu Valladolid do błędu.

1
70'

Coraz mniej czasu ma Real Madryt na zdobycie gola. Gospodarze murują bramkę i idzie im to całkiem nieźle.

1
1
1
67'

Do dośrodkowania Rodrygo doszedł Benzema. Uderzenie głową z sześciu metrów przeleciało tuż obok słupka!

1
3
2
4
65'

Real Madryt cały czas przeważa, ale ma problemy z wykreowaniem sobie dogodnej okazji do zdobycia gola.

2
1
62'

Isco uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała metr ponad bramką.

1
1
2
komentarz

58'

Real Valladolid. Schodzi: Michel. Wchodzi: Toni Suarez.

2
57'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
1
2
5
53'

Po dograniu z rogu głową tuż obok słupka uderzył Ramos!

1
1
1
4
6
51'

Joaquin Fernandez skręcił nogę w kostce, zawodnik gospodarzy utyka.

3
2
1
2
51'

Casemiro uderzał sprzed pola karnego, został zablokowany. Po chwili uderzyło Rodrygo Goes, bramkarz odbił piłkę.

1
2
48'

Od początku 2. połowy optyczna przewaga należy do Królewskich. Do bramki jednak daleko.