Wciąż trwa napój ze strony gospodarzy, ale brakuje im dokładności.

84'

Bardzo dobra interwencja Mudry w obronie. Dobry mecz czeskiego obrońcy.

1
81'

Wkręcał rywali Podgórski w ziemię i był naprawdę blisko gola! Kopnął piłkę mocno, ale przeleciała tuż przed linią bramkową, nie zamknął też tego nikt z partnerów.

1
76'

Ponownie okres walki w środku pola, dużo biegania, próby szybkiej gry, ale bez zagrożenia z obu stron.

1
70'

Wrzutka Wolskiego, Mikołajczak między obrońcami, piłka spada na jego głowę i pokonuje Jałochę. Obrona tyszan naprawdę nieuważna. 2:1 dla Chojnic!

2
2
1
69'

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak.

Chojniczanka Chojnice
5
4
3
3
67'

Zaspała obrona z Chojnic, Lewicki został sam przy dośrodkowaniu! Uderzył głową, słupek i piłka w siatce. Jest remis!

1
1
66'

Gol! Strzelił Szymon Lewicki.

3
3
2
2
64'

GKS Tychy. Schodzi: Dario Kristo. Wchodzi: Szymon Lewicki.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Dario Kristo #14
60'

Od razu odpowiedź GKS-u, pędzi Moneta, gra pod bramkę i znowu brakuje Piątkowskiemu centymetrów.

2
59'

Kontra Chojnic zaprzepaszczona przez Jagiełłę, wystraszył się rywala.

1
56'

Trochę teraz walki w środku pola...

52'

Kolejna świetna szansa gości, ale Jagiełło z półwoleja trafia tylko w poprzeczkę!

1
1
1
1
1
49'

Bomba Wolskiego, miał bardzo dużo miejsca, ale fenomenalnie zachował się Jałocha!

48'

Starcie Mudry z Piątkowskim w polu karnym, obaj padają na murawę. Sędzia gwiżdże faul i rzut wolny dla gości. Nie będzie rzutu karnego dla gospodarzy.

47'

Tychy rzuciły się do ataku, teraz świetny strzał Szumilasa wybija instynktownie Janukiewicz.

46'

Świetne wejście Mańki w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostało wybite na korner.

czas Druga połowa
46'

GKS Tychy. Schodzi: Jan Biegański. Wchodzi: Dominik Połap.

Dominik Połap #24
45'

Doliczono minutę.

1
1
42'

Fantastyczny cross w kierunku Stebleckiego, ten zagrywa z pierwszej piłki w pole karne, ale Piątkowskiemu zabrakło centymetrów, by sięgnął piłkę.

40'

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak. Kapitalna bramka z rzutu wolnego!

6
2
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Biernat.

1
1
38'

Świetna akcja Chojnic, ale spalił ją Jagiełło. Szkoda, bo byłby w sytuacji sam na sam.

1
36'

Moneta napędza kontrę gospodarzy, oskrzydla go Grzeszczyk, ale jego dośrodkowanie zablokowane. Jest korner.

2
34'

Ostre starcie Biernata z Kuzimskim, padł niebezpiecznie na murawę obrońca GKS-u. Sędzia przerwał grę.

1
32'

Strzał głową Ziętarskiego wybija z linii bramkowej Moneta!

1
31'

Kolejny dobry rajd Jagiełły, niezłe zagranie w pole karne wybite przez rywali, niepotrzebnie koledzy szli bliżej bramki.

2
28'

Zamieszanie w polu karnym GKS-u, Papikjan próbował się przedzierać, ale piłkę zagarnął Jałocha.

2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Wolski.

1
1
24'

Mecz nieco zwolnił, ale za przyspieszenie gry wziął się Steblecki. Jednak nie poszli za nim partnerzy, gdy kiwał rywali jak chciał.

1
21'

Strzał Jagiełły ze skraju pola karnego, ale nie dokręcił dobrze tej piłki.

20'

Nieco wyżej podchodzą gracze z Chojnic, ale nie mogą odebrać piłki.

16'

Kontra Chojniczanki, rajd Papikjana zakończony minimalnie niecelnym strzałem.

15'

GKS gra bardzo dużo skrzydłami, jest tam zdecydowanie szybszy. Dośrodkowania już nie dają takieg efektu.

13'

Tyszanie stają się stroną przeważającą, kontrolują tempo gry.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Wachowiak. Ostro poturbował szarżującego Mańkę przed polem karnym.

Krystian Wachowiak #18
1
6'

Mocno zaczęły Chojnice, ale goście zwalniają grę i dają przestrzeń tyszanom.

3'

Świetny strzał Jagiełły, dobrze odbija go Jałocha. Próbował jeszcze dobijać Mikołajczak, ale nie trafił czysto w piłkę.

1
1'

Sędzią meczu jest Piotr Urban.

czas Start meczu
15:04

Sytuacja obu ekip w tabeli:

11. Tychy 32 pkt.

18. Chojnice 19 pkt.

Dla Chojniczanki to ostatni gwizdek, by próbować utrzymać się w 1. Lidze. Z kolei GKS chce przełamać serie sześciu ligowych meczów bez wygranej.

1
15:04

Ulewa w Tychach, to będą trudne warunki do gry.

15:01

Dzień dobry Państwu i serdecznie zapraszamy na mecz Fortuny 1. Ligi GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice!