2:1
Zakończony
Real Madryt
90+2'

Madrytczycy napierają. Walczą, żeby z Sewilli wywieźć chociaż remis. Z marnym skutkiem, Betis broni się skutecznie.

21
14
1
11
7
90'

Nieudany strzał głową w wykonaniu Mariano Diaza.

7
5
1
2
2
85'

Zamieszanie w polu karnym Betisu. Po dośrodkowaniu głową nieudanie strzelali Sergio Ramos i Karim Benzema.

6
7
1
2
85'

To mógł być kolejny gol dla Betisu! Jednak Sergio Ramos niemal w ostatniej chwili odebrał piłkę Lorenowi Moronowi w polu karnym.

4
2
1
2
5
82'

Gol! Strzelił Cristian Tello.

Ogromny błąd popełnił Benzema. Rywale wykorzystali jego stratę piłki i ruszyli z kontratakiem. W pole karne wpadł Tello i płaskim strzałem pokonał Thibaut Courtois.

68
37
10
12
15
81'

Rajd Cristiana Tello na lewej flance. Pomocnik nie zdążył celnie dośrodkować. Został zablokowany.

1
2
2
1
3
79'

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

77'
1
1
2
1
1
76'

Kolejna rakieta odpaliła na Estadio Benito Villamarin! Sergio Canales dośrodkował do Andresa Guardado. Pomocnik przestrzelił z woleja.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado.

5
1
1
2
1
73'

Real Betis. Schodzi: Edgar Gonzalez. Wchodzi: Guido Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
Guido Rodriguez #21
schodzi Schodzi
Edgar Gonzalez #32
70'

Zawrzało pod bramką Betisu! Luka Modrić odpalił bombę, zatrzymał ją Joel RoblesFerland Mendy próbował dobić i trafił w poprzeczkę!

6
5
4
4
3
69'

. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Mariano Diaz.

3
3
1
1
68'

Sidnei nie dał się oszukać. Obrońca zatrzymał na lewej stronie Lukę Modricia.

3
66'

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Cristian Tello.

64'

Niecelna centra Emersona. Piłkę przejęli obrońcy Realu i oddali ją do Thibaut Courtois.

1
1
62'

Loren Moron złapany na spalonym. Napastnik za szybko wybiegł do prostopadłego podania.

2
1
1
59'

. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Ferland Mendy.

1
1
5
1
55'

NIE MA GOLA! To była dwójkowa akcja prawie skazana na sukces. Sergio Canales zagrał na wolne pole do Joaquina. 38-latek zwodem położył na murawie Thibaut Courtois i zamiast uderzać, szukał podania do kolegi. Marcelo został bohaterem i wybił piłkę.

8
3
3
1
55'

2
53'

Zablokowany strzał Nabila Fekira. Pomocnik Betisu trafił w rywala, jego zespół będzie miał drugi rzut rożny.

1
50'

Ostre starcie dwóch Francuzów. Nabil Fekir zderzył się z Karimem Benzemą. Na szczęście obaj mogą kontynuować grę.

2
49'

Udało się za to Emersonowi dograć w pole karne. Czujny Thibaut Courtois, który chwycił piłkę.

6
47'

Nieudana próba dośrodkowania w wykonaniu Nabila Fekira. Francuzowi nie udało się nawet wywalczyć rzutu rożnego.

46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Realu Madryt.

9
1
45+3'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewny strzał Francuza, bramkarz w przeciwnym rogu. 1:1!

Real Madryt
39
20
7
14
29
45+2'

Rzut karny dla Realu Madryt! Sidnei kopnął w nogi Marcelo. Sędzia nie miał wątpliwości.

8
5
5
3
8
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

43'

Po stracie gola Real Madryt przyspieszył grę. Goście jednak bez okazji na wyrównanie.

1
1
1
1
40'

Gol! Strzelił Sidnei. Spore zamieszanie powstało w polu karnym Realu Madryt. Do piłki dopadł Sidnei i potężnym strzałem z ok. dwunastu metrów pokonał Courtoisa. 1:0!

20
40'

Joaquin zwiódł rywala, ale uderzenie zostało zablokowane.

2
2
1
38'

Do dośrodkowania Marcelo doszedł Ramos, ale defensor spudłował.

1
1
4
2
36'

Kolejny raz uderzał Fekir, który doszedł do piłki po dograniu z rogu.

36'

Szybkie wyjście Betisu, zagranie do Fekira, którego mocny strzał zdołał na korner sparować Thibaut Courtois!

5
1
3
3
35'

Akcja gości. Zagranie do Viniciusa, ten na niewielkim spalonym.

1
2
33'

W ostatnich minutach Betis dłużej utrzymuje się przy piłce. Goście czekają na możliwość wyprowadzenia szybkiej kontry.

1
30'

Pogubili się gospodarze we własnym polu karnym. Królewscy wysoko zaatakowali zawodników Betisu i ci spanikowali.

1
1
28'

Ależ pudło Bartry! Zawodnik Betisu głową uderzał z trzech metrów. Tego nie można było nie trafić. A jednak...

2
4
1
4
8
26'

Cierpi Casemiro. Zawodnik Realu powoli zbiera się z murawy.

1
1
3
1
23'

Gospodarzom udało się opanować sytuację i przenieść ciężar gry na połowę gości z Madrytu.

3
2
20'

Przerwa w grze. Problemy ma Andres Guardado.

1
1
2
16'

Z pola karnego w kierunku bliższego słupka uderzył Vinicius Junior. Pomylił się nieznacznie.

3
3
15'

Coraz wyraźniejsza przewaga Realu Madryt. Gospodarze skupieni na własnej połowie.

3
1
1
3
13'

Dalekie dogranie do Vazqueza, ten jednak na nieznacznym spalonym.

1
1
1
11'

Do dogrania z prawej strony doszedł Marcelo, ale uderzył wyżej niż dalej.

1
2
1
9'

Betis dobrze rozpoczął mecz, ale teraz z każdą minutą coraz więcej do powiedzenia ma Real Madryt.

2
1
1
6'

Zagranie do Benzemy, Francuz na spalonym.

3
2
3
5'

Loren Moron uderzył w kierunku bramki Realu Madryt, dość daleko od celu.

2
2'

Gospodarze starają się wysoko atakować rywala, ale Real Madryt potrafi wyjść cało z opresji.