Sędzia doliczył cztery minuty.

6
2
88'

Dalekie podanie do Viniciusa Juniora. Brazylijczyk nie wygrał pojedynku o piłkę na lewej stronie.

6
2
3
84'

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

82'

To mogła być niezła akcja Realu w polu karnym rywali. Vinicius Junior zagrał do Garetha Bale'a, ale Walijczyk był tyłem do bramki i pogubił się z piłką.

5
2
1
2
78'

SD Eibar. Schodzi: Pablo de Blasis. Wchodzi: Takashu Inui.

wchodzi Wchodzi
Takashu Inui #22
schodzi Schodzi
6
3
1
76'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

9
2
75'

Correa próbuje dośrodkować w pole karne, jednak piłka zatrzymuje się już na pierwszej przeszkodzie - Marcelo. Eibar zacznie od autu

7
2
73'

Correa zwija się z bólu po wejściu Casemiro. Za chwilę okazja na groźne dośrodkowanie dla Eibaru

5
1
3
2
70'

Eibar wciąż w natarciu. Tym razem jednak żaden z kolegów nie domyka piłki zagranej wzdłuż pola karnego przez Pedro Leona

8
4
6
5
69'

Świetna okazja Pedro Leona! Miał przed sobą tylko Courtoisa, jednak strzela prosto w golkipera!

7
2
4
2
6
66'

Marcelo wymaga pomocy medycznej, za chwilę jednak powinien powrócić na boisko

6
2
4
10
3
61'

Real Madryt . Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Eder Militao.

11
2
5
1
2
61'

Real Madryt . Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

12
2
1
1
1
61'

Real Madryt . Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Gareth Bale.

10
4
2
1
4
komentarz

Cóż za błąd Courtoisa! W efekcie zamieszania w polu karnym po rzucie rożnym wydawałoby się niegorźny strzał oddaje Bigas, jednak belgijski golkiper przepuszcza piłkę między nogami!

13
11
3
5
15
60'

10
58'

SD Eibar. Schodzi: Rafa Soares. Wchodzi: Pedro Bigas.

Rafa Soares #11
6
1
1
2
58'

SD Eibar. Schodzi: Kike. Wchodzi: Sergi Enrich.

Sergi Enrich #9
Kike #17
5
1
1
57'

SD Eibar. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Pedro Leon.

56'

Dłuższy moment gra toczyła się w środkowej strefie, finalnie jednak Eibar zdołał podejść pod pole karne Realu, jednak strzał z dystansu Exposito świetnie broni Courtois

8
2
3
54'

Eden Hazard próbował drybling w polu karnym, finalnie jednak zdecydował się na wrzutkę, która jednak z celnością miało niewiele wspólnego. Ponownie od bramki Dmitrović