2:0
Zakończony
Real Betis
90+5'

Do piłki w polu karnym doszedł Kounde, ale zmarnował okazje uderzając niecelnie.

1
90+3'

Gra toczy się w środku pola. Gospodarze chcą skończyć mecz bez strat.

90+1'

Problemy z nogą ma Bartra, ale limit zmian został już wykorzystany.

90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
89'

Przerwa w grze. Dwóch piłkarzy cierpi. Skurcze, mikrourazy. Takie obrazki czekają nas w najbliższym czasie.

86'

Mogło być groźnie pod bramką Vaclika, ale dobrze zachowali się defensorzy gospodarzy.

1
83'

Gospodarze kontrolują przebieg meczu, nie pozwalają rywalom na wiele.

1
80'
79'

Pokazał się Pedraza, strzał poszybowała wprost w Vaclika, który do tej pory mógł się nudzić.

78'
77'

Emerson i Moron mogli wbić piłkę do bramki z kilku metrów, ale skiksowali.

komentarz

Tak padł gol na 2:0.

1
1
75'

Kwadrans do końca. Niewiele wskazuje na to, aby coś w meczu miałoby się zmienić.

74'

Sevilla FC. Schodzi: Munir El Haddadi. Wchodzi: Suso.

73'

Sędzia pozwala zawodnikom pić. Chwilowa przerwa.

1
1
73'

Skurcz złapał Munira, zawodnik potrzebuje czasu, aby dojść do siebie.

2
71'

Sevilla FC. Schodzi: Luuk de Jong. Wchodzi: Youssef En-Nesyri.

wchodzi Wchodzi
Youssef En-Nesyri #15
schodzi Schodzi
71'

Sevilla FC. Schodzi: Lucas Ocampos. Wchodzi: Ever Banega.

69'

Real Betis. Schodzi: Borja Iglesias. Wchodzi: Loren Moron.

Loren Moron #16
Borja Iglesias #9
1
69'

Real Betis. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Joaquin.

69'

Do dośrodkowania pięć metrów przed bramką doszedł Iglesias, ale głową spudłował.

1
67'

Goście przedostali się z piłką w pole karne miejscowych, ale zabrakło uderzenia.

1
1
1
65'

Po dwóch ciosach piłkarze Sevilli chcą więcej. Betis nie ma żadnych atutów, aby zagrozić gospodarzom.

1
2
1
62'

Gol! Strzelił Fernando Francisco . Asystował mu Lucas Ocampos. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę piętą na piąty metr zgrał Ocampos, a Fernando uderzeniem głową pokonał bramkarza. 2:0!