Real Madryt. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Ferland Mendy.

Gospodarze atakują, Real Madryt skupia się na obronie skromnego prowadzenia.

2
1
1
83'

Gol! Strzelił Mikel Merino. Asystował mu Roberto Lopez. Lopez zagrywał do Williana Jose, piłkę przejął jednak Merino i mocnym strzałem od poprzeczki trafil na 1:2!

25
79'

Real Sociedad. Schodzi: Igor Zubeldia Elorza. Wchodzi: Martín Zubimendi.

2
79'

Madryt. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

2
2
3
1
1
79'

Real Sociedad. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Roberto Lopez.

1
1
79'

Madryt. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Marco Asensio.

78'

Przerwa na uzupełnienie płynów i pierwiastków śladowych.

2
3
75'

Kolejny raz uderzał Isak, ale tym razem został zablokowany.

4
1
73'

Pierwszy celny strzał gospodarzy. Isak uderzył wprost w bramkarza.

2
1
1
1
1
72'

Mogło być 1:1, a jest 0:2 i Real Madryt prawdopodobnie zrówna się punktami z Barceloną.

5
1
1
70'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Fede Valverde. To już oficjalnie. Valverde do Benzemy, ten między nogami obrońcy do bramki na 0:2!

38
20
1
2
3
70'

Trwają analizy, konsultacje z wozem VAR.

1
1
2
70'

Tymczasem Benzema z bliska do bramki gospodarzy, ale miejscowi sygnalizują zagranie ręką? 0:2 czy wciąż 0:1?

11
5
3
1
2
69'

Sędzia nawet nie analizował z VAR-em tej sytuacji. Jego zdaniem Merino utrudniał interwencję bramkarzowi. Dyskusyjna decyzja.

4
3
1
4
68'

Januzaj pięknym strzałem do bramki, ale... sędzia uznał, że jeden z jego partnerów stojąc na spalonym utrudnił interwencję bramkarzowi.

8
6
1
1
6
67'

Ramos z obłożonym kolanem wspiera kolegów z trybun, a na murawie cora więcej do powiedzenia mają gospodarze.

3
1
1
1
65'

Gospodarze uzyskali przewagę, ale piłkarze Realu Sociedad wciąż bez celnego uderzenia.

2
1
63'

Mocny strzał Kroosa, bramkarz odbił piłkę przed siebie, ale zdołał naprawić błąd.