. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

Real Mallorca. Schodzi: Lago Junior. Wchodzi: Yannis Salibur.

Lago Junior #11
3
2
68'

Odzyskanie piłki i atak gości. Dośrodkował Lago Junior, ale zbyt głęboko. Thibaut Courtois interweniuje.

2
66'

Real odzyskał inicjatywę. Rozgrywa atak pozycyjny i zbliża się do pola karnego Majorki.

6
1
1
62'

Bardzo dobra akcja indywidualna Takefusy Kubo. Japończyk minął kilku rywali, przebojowo wdarł się w pole karne, ale uderzył obok bliskiego słupka.

4
2
2
62'

. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Toni Kroos.

61'
61'

Real Mallorca. Schodzi: Aleix Febas. Wchodzi: Salva Sevilla.

Salva Sevilla #8
Aleix Febas #23
1
2
61'

Real Mallorca. Schodzi: Martin Valjent. Wchodzi: Fran Gamez.

Fran Gamez #15
Martin Valjent #24
1
61'

Kolejny groźny strzał Ante Budimira po stracie gospodarzy. Napastnik uderzył z dystansu, ale nie zaskoczył bramkarza.

1
2
59'

Bardzo groźna akcja Majorki! Dobre dośrodkowanie Lago Juniora, głową uderzył Ante Budimir. Piłka trafiła prosto w ręce Thibaut Courtois.

3
1
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Manolo Reina i reszta rywali zbiera szczęki z podłogi. Wyborny strzał Ramosa z rzutu rożnego i 2:0 dla Realu!

Real Madryt
23
12
4
1
2
54'

Fede Valverde uwolnił w polu karnym Garetha Bale'a. Walijczyk uderzył, ale piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

2
1
1
52'

Okazja Karima Benzemy! Francuz uderzył z dystansu, ale prosto w Manolo Reinę.

2
2
2
4
2
47'

Błąd Viniciusa. Brazylijczyk zbyt mocno wypuścił sobie piłkę na lewej stronie i stracił.

2
2
46'

1
46'

Zaczynamy drugą połowę! Przy piłce Majorka.

2
45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
1
45'

Sergio Ramos wybija dośrodkowanie z rzutu rożnego.

45'

Dobra interwencja Raphaela Varane'a po dośrodkowaniu Daniego Rodrigueza z rzutu wolnego.

1
42'

Nie porywają ostatnie minuty pierwszej połowy. Dużo niedokładności, fauli, przerw w grze.

2
2
40'

Lago Junior na spalonym.

2
1
1
38'

Na spalonym Karim Benzema.

1
1
1
7
2
37'

Sprytne dośrodkowanie Daniego Rodrigueza z lewej strony. Wybija czujny Sergio Ramos.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Za faul na Budimirze na połowie boiska.

Real Madryt
1
1
1
1
1
33'

30'

Piłkarze mają krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

29'

To była niezła okazja Majorki. Lago Junior dośrodkował z lewej strony w pole karne. Ante Budimirowi zabrakło centymetrów, żeby sięgnąć piłkę głową.

1
2
27'

Nadal trwa atak pozycyjny Realu. Sprawy w swoje ręce wziął w końcu Eden Hazard. Belg niecelnie uderzył z dystansu.

2
1
1
24'

Ależ ten chłopak ma gaz! Vinicius Junior urwał rywalom, dobiegł do podania Benzemy i po raz drugi podciął piłkę nad bramkarzem. Tym razem trafiła w poprzeczkę! Nie ma bramki!

5
1
3
2
1
22'

Takefusa Kubo przemotywowany. Zawodnik Realu wypożyczony do Majorki zbyt mocno uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad bramką Courtois.

1
1
2
21'

Sędzia idzie do monitora. Będzie analizował akcję bramkową. Chodzi tu o odbiór Carvajala, który dał początek akcji bramkowej. Ostatecznie nie anulowano trafienia Królewskich.

3
4
1
2
19'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić.

Modrić umiejętnie przetrzymał piłkę i wypuścił Viniciusa na lewej stronie. 19-latek wzorcowo podciął piłkę nad bramkarzem z ostrego kąta. Tak daje prowadzenie Realowi nad Majorką.

34
8
3
5
8
18'

Dwie nieudane akcje Realu. Najpierw zablokowany strzał Benzemy, potem niecelne dośrodkowanie Daniego Carvajala.

1
2
1
2
1
16'

Zawiodło wykończenie u Viniciusa JunioraEden Hazard jak na tacy wyłożył Brazylijczykowi piłkę, ale nie uderzył precyzyjnie w polu karnym.

1
4
15'

Drobny przestój w grze. Nikomu nie wychodzą ataki na bramkę.

2
12'

Lago Junior uderzył z bardzo ostrego kąta. Broni Thibaut Courtois.

4
1
1
11'

Rozegranie na krótko i wrzutka Daniego Rodrigueza. Obrońcy Realu nie dali się zaskoczyć, wybicie piłki i Majorka rozgrywa atak od początku.

10'

Odważny Iddrisu Baba! Pomocnik gości huknął z dystansu, będzie rzut rożny.

2
1
10'

Niecelne dośrodkowanie z lewej strony. Majorka ma szansę na kontratak.

1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Ante Budimir. Faulował w powietrzu Varane'a.

RCD Mallorca
1
1
7'

Kolejny popis bramkarza Majorki! Reina obronił mocny strzał Garetha Bale'a z dystansu.

1
1
1
7'

Ależ obrona Manolo Reiny! Bramkarz obronił strzał Karima Benzemy z kilku metrów!

1
1
1
5'

Pierwszy atak Majorki, zamieszanie w polu karnym, ale Raphael Varane uprzedził główkującego Ante Budimira.

3
1
3'

Ferland Mendy wypuszczony na lewej stronie. Obrońca rozpędził się na flance, szykował się do dośrodkowania, ale w ostatniej chwili zablokował go obrońca.

1
1
2
2'

W pierwszych sekundach goście poza grą. Królewscy w natarciu.

3
czas Start meczu
21:43

Spotkanie poprowadzi Mario Melero Lopez.

21:43

Królewscy są wiceliderem La Liga. Tracą trzy punkty do pierwszej Barcelony. Z kolei Majorka walczy o utrzymanie w elicie. Do bezpiecznego miejsca brakuje jej trzech punktów.

21:43

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 31. kolejki La Liga. Real Madryt na stadionie w ośrodku Valdebebas zmierzy się z Realem Mallorca. Pierwszy gwizdek o godzinie 22!