Sędzia doliczył pięć minut do podstawowego czasu.

2
1
4
87'

Straszy Granada! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował jeden z gospodarzy, ale niecelnie.

4
1
2
1
4
85'

I druga akcja Granady! Dośrodkowanie z lewej strony i Ramon Azeet stanął przed świetną sytuacją. Uderzył z kilku metrów, ale trafił piłką obrońcę Realu.

2
1
3
1
85'

Ależ huknął Carlos Fernandez! Zawodnik Granady odpalił bombę, ale broni Thibaut Courtois.

4
3
1
1
84'

Granada CF. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Ismail Koybasi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Darwin Machis #23
80'

Co za zamieszanie w polu karnym Realu!. Piłka utknęła między kilkoma piłkarzami, w końcu uderzył German Sanchez, ale sędzia odgwizdał faul.

3
4
1
80'

Pomylił się na prawej stronie Antonio Puertas. Pomocnik nie utrzymał piłki przy narożniku boiska, ale wywalczył rzut rożny.

1
3
2
76'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

3
2
2
75'

Granada CF. Schodzi: Fede. Wchodzi: Yan Brice Eteki.

2
73'

Niecelne dośrodkowanie Angela Montoro. Piłka wybita poza pole karne Realu.

72'

Błąd Ferlanda Mendy'ego. Francuz sfaulował rywala tuż przed polem karnym. Było gorąco.

3
69'

Yangel Herrera powstrzymał atak Królewskich. Pomocnik Granady nieprzepisowo zatrzymał dryblującego Modricia.

2
2
2
1
67'

Nieudany strzał Rodrygo. Brazylijczyk uderzył w polu karnym z bardzo ostrego kąta.

2
3
1
1
63'

. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Marco Asensio.

63'

. Schodzi: Isco. Wchodzi: Rodrygo Goes.

4
3
1
60'

Kolejna groźna akcja Granady! Dośrodkowanie z prawej strony i strzał z woleja oddany w polu karnym. Piłka przeleciała obok słupka.

2
2
2
1
1
59'

Nieudane zagranie głową Sergio Ramosa. Kapitan Realu uderzał na bramkę, ale nieskutecznie. Dośrodkowywał Toni Kroos.

2
1
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Diaz.

Victor Diaz #16
Granada CF
3
1
58'

Co za okrzyk wydał z siebie Dani Carvajal. Obrońca Realu był faulowany na lewej stronie.

1
2
55'

Niecelne dośrodkowanie Toniego Kroosa. Niemiec szukał w polu karnym Sergio Ramosa.

2
2
2
2
3
55'

Granada CF. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Angel Montoro.

Angel Montoro #19
1
1
1
1
1
51'

Takiego ciosu Real się nie spodziewał. Goście byli totalnie zaskoczeni. Zaczęło się od niefrasobliwości Casemiro, który stracił piłkę, a potem szybka kontra Granady.

3
2
2
3
2
50'

Gol! Strzelił Darwin Machis.

Bramka kontaktowa dla Granady! Strata Casemiro i szybkie podanie do Machisa, który precyzyjnie uderzył z lewej strony pola karnego.

Granada CF
16
8
3
2
8
46'

Żółtą kartkę otrzymał Domingos Duarte. Faulował Isco.

Domingos Duarte #22
Granada CF
2
46'

Granada CF. Schodzi: Victor Diaz. Wchodzi: Antonio Puertas.

Antonio Puertas #10
1
46'

Wracamy na drugą połowę!

3
2
1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy.

1
44'

Ależ huknął z woleja Isco! Hiszpan trafił piłką w rywala, będzie kolejny rzut rożny dla Realu.

2
2
1
43'

Luka Modrić uruchomił w polu karnym Karima Benzemę. Francuz uderzył z ostrego kąta. Tak wywalczył rzut rożny.

1
36'

Czujny Thibaut Courtois! Belg obronił strzał głową w wykonaniu Darwina Machisa.

2
1
30'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

1
26'

Nieudana akcja Daniego Carvajala na prawej stronie.

2
2
21'

Niecelne dośrodkowanie Yangela Herrery w pole karne Realu.

20'

Karim Benzema na 2:0. Po akcji doświadczonego Francuza przyjezdni mogą pochwalić się solidnym kapitałem na terenie przeciwnika.

8
2
17'

Ferland Mendy napomniany żółtą kartką. Pierwsza taka indywidualna nieprzyjemność od sędziego w tym meczu.

1
2
2
2
16'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Rośnie prewaga Królewskich. Jeżeli ktokolwiek spodziewał się kłopotów Realu Madryt w tym meczu, to już zapewne poważnie w to zwątpił. Karim Benzema ułożył sobie futbolówkę wygodnie na prawej stopie i technicznym uderzeniem umieścił ją w bramce Rui Silvy. Był tam co prawda jeden obrońca, ale statystował.

Real Madryt
34
27
4
5
9
13'

Po wczesnym zdobyciu prowadzenia podopieczni Zinedine'a Zidane'a poczuli się pewnie na boisku i szukają możliwości strzelenia drugiego gola. Ofensywnie oraz odważnie przyjezdni.

7
5
10'

Najtrudniejszy pierwszy krok? Nie tym razem. Real Madryt na prowadzeniu po zaledwie 10 minutach konfrontacji. Obronę Granada CF rozerwał efektownym rajdem Ferland Mendy. Zawodnik Królewskich popisał się przyspieszeniem, dobiegł do linii bramkowej i pokonał golkipera uderzeniem z ostrego kąta pod poprzeczkę.