Nie ma rzutu karnego dla Leganes. Gramy dalej.

2
1
1
85'

Sędzia kontaktuje się z arbitrami VAR. Mogło dojść do zagrania piłki ręką przez obrońcę Realu.

2
2
2
1
84'

Kolejna piłka meczowa Avilesa, dostał piłkę po rzucie rożnym, ułożył stopę, ale piłka przeleciała obok dalszego słupka.

2
1
1
82'

Koszmarne pudło Brahima Diaza. Hiszpan miał doskonałą okazję w polu karnym po podaniu Jovicia z lewej strony, ale wystrzelił piłkę w trybuny.

2
1
1
1
80'

Pudło Avilesa! Wychowanek miał okazję z kilku metrów, nie był kryty, ale uderzył niecelnie.

1
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roger Assale. Asystował mu Jonathan Silva.

Co za końcówka! Znowu asystował Silva, dośrodkował do Assale, który wyprzedził Militao. Napastnik uderzył z kilku metrów i 2:2!

15
78'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Ibrahim Amadou. Wchodzi: Javier Aviles.

2
78'

Piłkarze wracają do gry.

1
1
76'

Kolejna przerwa na napoje.

1
74'

Kolejne celne uderzenie gospodarzy! W polu karnym strzelił Assale, Areola wciąż czujny.

3
2
1
73'

Co za strzał Oscara Rodrigueza lewą nogą! Kolejny raz sprawdził się za to Areola.

3
73'

Nieudane dośrodkowanie Silvy, Mendy sprytnie wybił piłkę na aut.

1
1
69'

Ależ bomba Oscara Rodrigueza! Broni Areola, ale Assale miał okazję do dobitki. Napastnik poślizgnął się z polu karnym.

4
2
1
66'

1
66'

Popisał się Brahim Diaz! Pomocnik wrzucił szósty bieg, zwodem oszukał rywala i otworzył sobie autostradę w pole karne. Jednak nie opanował piłki po sztuczce.

4
1
62'

Zablokowany strzał Gila! Było gorąco w polu karnym Realu.

2
61'
ZMIANA

. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Brahim Diaz.

2
2
2
3
2
61'
ZMIANA

. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Toni Kroos.

60'

Taniec Benzemy w polu karnym, ale było to przekombinowane. Obrońca Leganes nie dał się nabrać na zwody Francuza.

1
1
1
1
58'

Siovas zapędził się w pole karne Realu, przejął piłkę zawieszoną w powietrzu i uderzył głową. Piłkę łapie Areola.

3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Silva. Za faul na Casemiro.

CD Leganes
2
1
1
1
1
55'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Rodrigo Tarin. Wchodzi: Roger Assale.

Rodrigo Tarin #15
55'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Recio. Wchodzi: Roque Mesa.

1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Isco.

Ekspresowa kontra Realu. Zaczęło się od przechwytu Isco i prostopadłego podania do Asensio. Hiszpan przedarł się prawą stroną pola karnego i oddał dobry strzał.

23
15
4
1
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Bustinza. Za faul na Mendym.

2
1
48'

Niezły rajd Viniciusa w polu karnym. Brazylijczyk zszedł na prawą stronę i stamtąd niecelnie dośrodkował.

2
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Realu Madryt.

3
46'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Aitor Ruibal. Wchodzi: Miguel Angel Guerrero.

Miguel Angel Guerrero #9
Aitor Ruibal #19
46'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Manu Garrido. Wchodzi: Oscar Rodriguez.

Oscar Rodriguez #27
Manu Garrido #39
1
45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bryan Gil. Asystował mu Jonathan Silva.

Ależ efektowna końcówka pierwszej połowy! Silva dośrodkował do Gila, który na pierwszy rzut oka nie najlepiej przyjął piłkę. Odskoczyła mu od środka pola karnego, ale precyzyjnie uderzył z ostrego kąta. Mamy remis!

12
45'

Przewinienie Ramosa na Bustinzie.

2
1
3
1
2
41'

Akcja Realu lewą stroną. Mendy podaje do Asensio, ale Hiszpan fatalnie pudłuje z kilku metrów. Piłka na trybunach.

5
1
3
40'

Zbyt głęboka centra Vazqueza. Cuellar bez problemów chwyta piłkę.

2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Recio. Za pociągnięcie za koszulkę Asensio.

CD Leganes
1
1
38'

Dośrodkowanie wybite poza pole karne Realu. Ruibal uderzył z daleka, ale niecelnie.

1
1
1
38'

Recio uderzył, piłka minęła mur, ale potem trafiła w obrońcę Realu.

2
1
36'

Rzut wolny dla Leganes! Ruibal został sfaulowany przez Casemiro. Gospodarze będą mieli okazję tuż przed polem karnym.

3
1
1
1
2
35'

Wznowienie gry.

2
1
32'

Przerwa na napoje.

2
1
31'

Dalekie podanie do Benzemy. Napastnik utrzymał się przy piłce i wycofał do Viniciusa. Potem akcja poszła do Asensio, który przegrał pojedynek z obrońcą.

2
27'

Wrzutka Isco, prosto w ręce Cuellara.

2
1
26'

Ależ wyprowadził atak Siovas. Długi rajd obrońcy i podanie zewnętrzną częścią stopy. Przechwycił je Mendy.

2
23'

Druga wrzutka Gila. Tym razem łapie Areola.

3
1
1
1
1
23'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Dopiero Gil zdecydował się na dośrodkowanie, ale wybił je Mendy.

2
20'

Kolejny atak Leganes. Recio przejął podanie z lewej strony i oddał strzał. Nie dał się zaskoczyć Areola.

2
1
19'

Niecelna wrzutka Rosalesa z rzutu wolnego. Piłkę wybija Ramos.

3
1
1
1
1
17'

Znowu dłuższy moment, gdy Real gra piłką wszerz boiska, Vinicius stara się dużo biegać i podkręcić tempo gry.

3
1
14'

Ładna akcja Leganes zakończona płaskim strzałem Manu w polu karnym. Na posterunku jednak stojący dziś między słupkami Areola, pewnie łapie piłkę.

4
1
1
1
1
12'

Okazja na kontrę dla Leganes, ładnie rozciągnięta, ale podanie w pole karne było już bardzo niedokładne.

5
1
10'

Dośrodkowanie Isco idealnie na głowę wolnego Ramosa. Ten uderza mocno i bramkarz i nie ma żadnych szans. Real prowadzi!

15
7
2
1
2
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Isco.

3
8'

Przewrócony Vinicius pod polem karnym, jest szansa z rzutu wolnego dla nowego mistrza Hiszpanii.

3
1
1
1
6'

Świetny strzał Valverde z dystansu, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza Leganes!

2
4'

Bardzo odważnie i wysoko gra Leganes. Szybko przenosi piłkę na skrzydła, ale tam już brakuje dokładności.

4
1
1
1
1
2'

Na razie Real rozgrywa piłkę w środku boiska, mocno naciskają gracze Leganes.

3
czas Start meczu
20:00

Z kolei w czwartek Real pokonał 2:1 Villarreal. Ten mecz przesądził o ich tytule.

2
2
2
20:00

W poprzedniej kolejce Leganes wygrało 2:0 z Athletic Bilbao. Ogórki cały czas walczą o utrzymanie z Celtą Vigo. Obie ekipy dzieli punkt różnicy.

1
20:00

Spotkanie poprowadzi Guillermo Cuadra Fernandez.

1
1
20:00

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie mecz La Liga. Na finiszu rozgrywek CD Leganes podejmie nowego mistrza Hiszpanii, Real Madryt. Początek o godzinie 21!