3
3
89'
88'

Krepin Diatta próbował strzelić gola z ostrego kąta. Jego uderzenie z rzutu wolnego pozostawiało jednak bardzo dużo do życzenia.

2
1
85'

Senegal. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Keita Balde.

85'
83'

Algieria. Schodzi: Youcef Belaili. Wchodzi: Yacine Brahimi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Youcef Belaili #8
1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Lamine Gassama za ostry wślizg w nogi Ramiego Bensebainiego.

2
4
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye za faul.

2
4
1
1
78'

Djameleddine Benlamri wrócił na boisko z mało gustownym opatrunkiem. Zderzenie obrońcy reprezentacji Algierii z Sadio Mane nie było bardzo niebezpieczne.

1
4
komentarz

1
75'

Senegal. Schodzi: Henri Saivet. Wchodzi: M'Baye Diagne.

M'Baye Diagne #19
1
74'

Djameleddine Benlamri zderzył się w powietrzu z Sadio Mane. W efekcie tej kolizji obrońca reprezentacji Algierii zalał się krwią.

1
2
73'

Alfred Gomis nie interweniował przez prawie całe spotkanie. Wykazał się przed momentem. Zatrzymał uderzenie, a później dośrodkowanie.

72'

Dawno nie wybrali się Algierczycy pod bramkę przeciwnika. Wreszcie postanowili dać odrobinę oddechu swoim obrońcom.

2
komentarz

69'

Youssouf Sabaly podłączył się do ataku Senegalu. Po uderzeniu defensora z dystansu musiał interweniować w akrobatyczny sposób Rais M'Bolhi. Efektowna parada i tylko korner dla zespołu z północnego-zachodu Afryki.

1
68'

Coraz mniej czasu zostaje Senegalowi na doprowadzenie do remisu. Atakuje prawie wyłącznie on, ale nie zna drogi do bramki Raisa M'Bolhiego.

1
66'

Niezła szansa na gola dla Senegalu. Lamine Gassama uruchomił długim podaniem M'Baye Nianga. Napastnik znany z włoskich boisk wybiegł sam na sam z Raisem M'Bolhim, ale dał się wygonić do boku w miejsce, z którego trudno było o umieszczenie piłki w bramce.

2
2
2
2
2
komentarz

64'

Rozczarowani reprezentanci Senegalu, z których jeden już szykował się do wykonania rzutu karnego. Sędzia nie podtrzymał jednak swojej decyzji i podopieczni Aliou Cisse muszą szukać innego sposobu na wyrównanie.

1
62'

Rzut karny anulowany przez sędziego.

7
1
61'

Sędzia ogląda sytuację na monitorze.

1
1
60'

Rzut karny dla Senegalu podyktowany za zagranie ręką Adlena Guedioury, który blokował dośrodkowanie.

1
1
1
1
3
59'

Senegal. Schodzi: Badou N'Diaye. Wchodzi: Krepin Diatta.

Krepin Diatta #15
57'

Sadio Mane obrócił się w polu karnym przeciwnika i wykonał niebezpieczne wstrzelenie pod bramkę. Z wyczuciem bronił Djameleddine Benlamri.

1
56'

Jeden z serii stałych fragmentów dla Senegalu. Do piłki po głębokim dośrodkowaniu nie udało się dopaść żadnemu podopiecznemu Aliou Cisse. Sędzia nie zdecydował się również na podyktowanie rzutu karnego.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Youcef Belaili za faul na Laminie Gassamie.

Algieria
1
50'

Rais M'Bolhi interweniował we własnym polu bramkowym po zbyt głębokim dośrodkowaniu.

1
48'

Czas będzie pracować na korzyść Algierii. Po przerwie starała się zaatakować podobnie jak na początku pierwszej części finału, ale Adlene Guedioura został zatrzymany.

46'

1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
3
3
2
2
45'

M'Baye Niang wymienił podania z Ismailą Sarrem. Strzelił ten drugi, ale pod naciskiem przeciwnika, nie wywalczył nic ponad korner.

3
2
2
3
2
43'

Nic wynikło z rzutu wolnego Senegalu. Już 62 procent posiadania piłki podopiecznych Aliou Cisse, ale wszystko wskazuje na to, że zejdzie do szatni na przerwę z niekorzystnym rezultatem.

3
1
2
1
1
42'

Senegal pozostaje blisko pola karnego Algierii. Tym razem faul na wysokości szesnastki przeciwnika.

38'

M'Baye Niang blisko wyrównania! To mogła być druga w finale bramka zdobyta zza pola karnego. Potężne uderzenie z półwoleja pół metra obok spojenia słupka z poprzeczką. Rais M'Bolhi miałby problem z zatrzymaniem szybującej z ogromną prędkością piłki.

2
35'

Sofiane Feghouli odepchniety bez piłki przez Sadio Mane. Odrobina nieładnego zachowania Senegalczyka i jeszcze więcej teatru Algierczyka.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Ramy Bensebaini za faul na Ismailu Sarrze. Nareszcie słuszna decyzja.

32'

Sędzia już dawno powinien poszukać żółtej kartki w kieszonce.

2
30'

Wspomniane uderzenie Henriego Saiveta było pierwszym celnym Senegalu. Przez dwa kwadranse tylko raz trafili w lustro bramki również Algierczycy, ale z pomocą rywala, od razu do siatki.