Liga Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze

I właśnie Virtanen dobrze w bramce, odbił strzał Carlitosa.

5
8
21
90+2'

Bramkarz Finów interweniuje niczym w grze kompyuterowej na Atari. Fruuunie i wybija.

16
16
6
4
9
90'

Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

11
9
8
8
16
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ilmari Niskanen.

5
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arvydas Novikovas.

20
8
2
6
7
87'

Po rogu coś w stylu strzału oddał Jędrzejczyk. Anemicznie i wprost w bramkarza.

8
17
1
4
5
86'

Wszyscy są zmęczeni. Piłkarze chyba grą, a my ich oglądaniem.

19
30
3
5
5
83'

Dość anemiczne końcowe minuty. Legia prowadzi 1:0, ale wszyscy oczekiwali na więcej.

12
13
4
4
6
81'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Paweł Stolarski.

3
3
2
2
10
80'
ZMIANA

Kuopion. Schodzi: Rangel. Wchodzi: Tommi Jyry.

1
79'

Otso Virtanen dobrze przed polem karnym. Golkiper uprzedził wychodzącego do podania Kulenovicia.

2
2
1
2
4
77'

Sprzed pola karnego wprost w ręce bramkarza uderzył Martins.

5
9
3
3
5
77'

Legia pod polem karnym rywala, jednak nie potrafi stworzyć sobie dobrej okazji na podwyższenie wyniku i spokój w rewanżu.

6
10
2
5
2
74'
ZMIANA

Kuopion. Schodzi: Issa Thiaw. Wchodzi: Ariel Ngueukam.

1
73'
ZMIANA
72'

Dośrodkowanie gości z rzutu wolnego, pewnie w bramce interweniował Majecki.

9
5
2
2
3
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

3
70'

Starają się gospodarze przyspieszyć grę i podwyższyć skromne prowadzenie. Legia ma jednak problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką Finów.

3
6
1
4
2
67'

Przerwa na wypicie kawy. Za moment wracamy do gry.

12
16
7
5
6
67'

6
66'

Kontra Finów, płaski strzał Savolainena pewnie złapał Majecki.

8
2
6
6
11
65'
ZMIANA

Kuopion. Schodzi: Luc Manga. Wchodzi: Saku Savolainen.

2
64'

Carlitos do Gwilii, którego strzał głową otartł sie o obrońcę i obok bramki wyszedł na róg.

4
5
3
5
1
62'

Tragicznie z rzutu wolnego dogrywał Gwilia, goście jednak równie źle wybili piłkę.

6
13
4
5
8
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luc Manga.

2
4
2
3
5
61'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Luquinhas.

4
6
3
4
3
59'

Po dograniu z rogu i zgraniu piłki strzał głową Rangela tuż sprzed linii wybił Kulenović! Sporo szczęścia miała Legia!

5
10
5
5
8
56'

Legia w ataku, ale w polu karnym Finów jest zbyt wiele chaosu i przypadku.

8
13
4
12
9
53'

Strzał Carlitosa poszybował dwa metry ponad poprzeczką bramki gości.

19
11
3
17
16
52'

Będzie rzut wolny dla Legii z ok. 18 metrów. Dobra okazja do oddania uderzenia.

15
8
4
7
6
49'

Nagy w polu karnym, strzał poszybował jednak obok bramki.

8
5
1
7
9
47'

Rocha dogrywał w pole karne, do piłki doszedł Carlitos, ale z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

6
6
1
8
6
46'

Kibice śpiewają: "Mistrzem Polski jest Legia". Chyba coś przegapiliśmy w ostatnich miesiącach.

12
75
3
6
8
46'

19:52

Piłkarze schodzą do szatni, a w polu karnym Finów leży Reuben Ayarna, którego staranował bramkarz.

5
4
5
8
18
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

8
6
6
9
10
43'

3
42'

Finowie rozgrywają piłkę w okolicach środka boiska. Chcą uśpić Legię, ale wicemistrzowe Polski są czujni.

5
10
5
3
5
39'

Szybkie wyjście Legii, Gwilia w polu karnym do Carlitosa, ale ten z klilku metrów uderzył w bramkarza!

16
13
7
4
7
38'

Dogranie na siódmy metr do Rangela, Wieteska przejął podanie.

7
3
2
4
6
37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Majeckiego uprzedził obrońca i zażegnał niebezpieczeństwo.

5
3
4
11
4
36'

Akcja gości lewą stroną, płaskie dogranie spokojnie przejął obrońca. Jednak po chwili Gwilia zagrał karygodnie, stracił piłkę.

3
5
2
4
6
33'

Finowie się nie spieszą, jakby byli pewnie, że u siebie w śniegu ograją Legię i awansują do kolejnej rundy.

7
7
4
4
6
32'

Krew na palcu pojawiła się u jednego z Finów. Sędzia przy okazji dał zawodnikom moment na uzupełnienie płynów, elektrolitów batoników i chipsów.

9
9
11
9
7
30'

Legia trochę spuściła z tonu. Zmiana taktyki? Nabieranie sił czy może pewność swojej siły?

7
10
8
5
7
28'

Gościom udało się oddalić grę od własnej bramki. Piłka cały czas na połowie Finów, ale już bliżej środka pola.

5
25'

Przeleciała piłka przed bramką Kuopionu Palloseura, ale dla gości bez konsekwencji.

6
3
2
8
6
24'

Legia cały czas rozgrywa piłkę przed polem karnym i czeka na błąd rywala.

10
7
4
3
7
21'

Cały czas optyczną przewagę posiada Legia. Goście skupieni przed własnym polem karnym rozbijają akcje Wojskowych.

10
5
5
5
5
18'

Dogranie z kornera do Wieteski, a ten z ok. 16 metrów uderzył niecelnie.

14
12
6
8
10
17'

Po raz kolejny bramkarz gości interweniował w dziwny sposób. Po dograniu Gwilii Virtanen wybił piłkę na rzut rożny.

6
4
5
4
5
17'

Martins ostro potraktowany przez rywala. Obyło się bez kartki.

4
3
4
5
7
14'

Po dograniu z rogu błąd popełnił Otso Virtanen, który zamiast w piłkę trafił w komara. Legioniści jednak okazji nie potrafili wykorzystać.

5
13
3
4
6
13'

Tym razem Carlitos zdołał uderzyć. Górą bramkarz, a na dobitkę nie pozwolili obrońcy.

12
5
5
5
6
12'

W polu karnym z piłką znalazł się Carlitos, ale moment zawahania i nie było już miejsca do oddania strzału.

9
9
4
6
7
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Walerian Gwilia. Gwilia dośrodkował z rogu, a nadbiegający Wieteska z pięciu metrów głową trafił do bramki Finów. 1:0!

141
71
24
27
47
9'

Vesović podobnie jak Novikovas. W dobrej sytuacji kopnął piłkę zbyt mocno.

7
3
4
5
7
8'

Z prawej strony dośrodkował Novikovas. Zdecydowanie zbyt mocno, piłka opuściła pole karne.

1
6
3
2
4
6'

Przedostali się pod pole karne rywala gracze Legii. Zabrakło jednak strzału.

7
7
2
3
4
3'

Jak na razie sporo biegania, ale głównie w środku pola. Bez okazji bramkowych.