Real Madryt - Tottenham Hotspur
30 lip 2019 18:00
86'

Słupek po strzale Troya Parrota! Piłka nieomal trafiła do bramki Keylora Navasa, ale ten miał szczęście i awans do finału Audi Cup pozostaje jeszcze sprawą otwartą.

5
7
6
85'

Takefusa Kubo strzelił płasko lewą nogą. Musiał wykazać się na linii bramkowej Hugo Lloris.

2
2
2
2
2
84'

Dwóch zawodników Realu Madryt gra od początku meczu. To Sergio Ramos i Keylor Navas. Odmieniona jedenastka Królewskich ma jeszcze kilka minut na wyrównanie.

1
2
1
1
80'

Real. Schodzi: Rodrygo. Wchodzi: Takefusa Kubo.

2
80'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Adrian De la Fuente.

Adrian De la Fuente #32
3
3
1
1
1
80'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

4
2
1
1
1
80'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Alvaro Odriozola.

80'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Jaime Seoane.

Jaime Seoane #29
3
2
1
2
1
80'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Isco.

2
3
1
2
1
78'

Kolejni zmiennicy pojawią się na murawie.

2
1
1
75'

Akurat dostali ostrzeżenie piłkarze z Londynu. Futbolówka w ich bramce po strzale Viniciusa Juniora, jednak w momencie dośrodkowania Marcelo był drobny spalony. Nie ma gola.

1
2
3
74'

Coraz bliżej zwycięstwa Tottenham Hotspur, ale zupełnie odmieniona jedenastka musi uważać, ponieważ nie broni bezpiecznej zaliczki.

1
70'

Hugo Lloris sprzątnął piłkę na przedpolu. Odbiła się ona chwilę wcześniej od Davinsona Sancheza. Akurat tym razem rykoszet był pomocny dla broniącego zespołu.

2
2
1
1
1
68'

Dele Alli nie potrafi pokonać Keylora Navasa po dobrych podaniach z drugiej linii. Niewykorzystane sytuacje podbramkowe mogą zemścić się na Tottenhamie Hotspur.

1
1
1
1
1
66'
#0
#0
1
1
64'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Vinicius Junior.

Vinicius Junior #28
1
1
64'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Nacho.

64'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Federico Valverde.

Federico Valverde #15
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos za faul taktyczny.

Real Madryt
3
2
1
63'

Keylor Navas pięknie obronił uderzenie Dele Alliego. Będzie to głównie jego zasługa, jeżeli Królewscy wystąpią w finale Audi Cup.

2
61'

Harry Kane strzelił z ostrego kąta w bramkarza. Keylor Navas tym razem nie interweniował w stu procentach pewnie, ale mógł liczyć na asekurację Sergio Ramosa.

1
komentarz

1
59'

Na zaprzeczenie słów o inicjatywie Realu Madryt uderzenie z kilkunastu metrów. Heung-Min Son huknał, ale nie pokonał dobrze dysponowanego Keylora Navasa.

1
59'

Królewscy mają inicjatywę po powrocie z szatni na boisko.

1
1
1
1
57'

Eden Hazard i Toni Kroos starali się pokonać Hugo Llorisa. Belg trafił w doskonale ustawionego Japheta Tangangę, natomiast Niemiec przestrzelił.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Georgiou za faul na Lucasie Vazquezie.

#0
Tottenham Hotspur
1
1
52'

Hugo Lloris interweniował po raz pierwszy po delikatnym uderzeniu w to miejsce, którego dokładnie pilnował.

1
1
50'

Dwa dośrodkowania po przerwie w pole karne Tottenhamu Hotspur. Jedno ze stałego fragmentu gry, a drugie z ruchomej piłki. Poluje w szesnastce prowadzącego zespołu Karim Benzema.

46'
#0
#0
1
46'
#0
#0
1
46'
#0
#0
1
1
46'
#0
#0
2
1
46'
#0
#0
2
46'
#0
#0
46'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Dele Alli.

#0
#0
1
1
46'
#0
#0
1
46'

1
43'

Erik Lamela przedzierał się w pole karne Królewskich. Został sfaulowany przez Marcelo, ale sędzia zdecydował się na zastosowanie przywileju korzyści, co wielkiego pożytku Tottenhamowi Hotspur nie przyniosło.

1
1
40'

Karim Benzema przełożył sobie piłkę na lewą stopę i oddał uderzenie z 17. metra. Nieznaczne pudło byłego reprezentanta Francji.

1
2
1
3
39'

Real Madryt stara się doprowadzić do remisu, ale trudno powiedzieć, że Paulo Gazzaniga jest w opałach.

1
35'

Harry Winks blokował dośrodkowanie. Real Madryt miał korner, za którego wykonanie zabrał się Toni Kroos. Dośrodkowanie Niemca na głowę Karima Benzemy, który sekundę wcześniej faulował.

2
1
33'

Eden Hazard nie przebił się w polu karnym przeciwnika. Duże problemy ma nowy zawodnik Realu Madryt.

1
1
2
30'

Niewykorzystana sytuacja przedstawiciela Premier League. Erik Lamela ładnie uruchomił Harry'ego Kane'a. Wstrzelenie reprezentanta Anglii w pole bramkowe ani nie było celne, ani nie nadawało się do zakończenia uderzeniem przez Heung-Min Sona.