Groźny strzał Wilsona, Meret zdołał jednak odbić piłkę.

88'

Obiecująco zapowiadała się akcja Napoli, jednak w końcowej fazie zabrakło dokładności.

3
85'

Nie potrafią przedrzeć się pod bramkę Napoli piłkarze Liverpoolu. W tym meczu już niewiele się zmieni.

3
1
82'

Juergen Klopp zmienił już niemal całą jedenastkę, jednak Liverpool wciąż  nie potrafi zmienić swojego smutnego losu.

2
1
2
79'

Liverpool. Schodzi: Georginio Wijnaldum. Wchodzi: Adam Lewis.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
2
1
79'
#0
#0
2
1
79'
#0
#0
2
2
79'

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Bobby Duncan.

#0
#0
2
1
75'

Zęby bolą kiedy patrzy się na nieudolne próby Liverpoolu. The Reds mają już tylko kwadrans, aby uniknąć kompromitacji.

4
2
1
74'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Gennaro Tutino.

Gennaro Tutino #33
3
2
7
74'

Liverpool. Schodzi: Andrew Robertson. Wchodzi: Ki-Jana Hoever.

#0
#0
3
73'
#0
#0
2
1
70'

Piłkarze Napoli szanują piłkę i starają się długo ją rozgrywać. Liverpool wciąż nie potrafi poważniej zagrozić Włochom.

2
67'

Milner do Lallany, Lallana do Milnera, ale po raz kolejny z akcji niewiele wyszło.

2
65'

Obraz gry nie ulega zmianie. Liverpool nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Napoli.

62'
#0
#0
1
62'

Liverpool. Schodzi: Joel Matip. Wchodzi: Dejan Lovren.

#0
#0
62'
#0
#0
1
1
62'
#0
#0
1
61'

Napoli. Schodzi: Giovanni Di Lorenzo. Wchodzi: Elseid Hysaj.

Giovanni Di Lorenzo #22
2
2
61'

Napoli. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Gianluca Gaetano.

57'

Ponownie groźnie było pod bramką Mignoleta. Bramkarz dobrze interweniował. Okazję miał Milik.

2
1
55'

Liverpool wciąż bezbarwny. Napoli skutecznie punktuje rywala i czeka na kolejne okazje.

3
1
1
52'

Gol! Strzelił Amin Younes. Liverpool na kolanach. Strzał z pola karnego Insigne odbił Mignolet. Piłka jednak spadła pod nogi Younesa, a ten z bliska trafił do siatki na 0:3!

21
12
4
1
2
50'

Gracze Napoli dobrze bronią się przed atakami Liverpoolu. Nie zamierzają jednak murować bramki.

6
1
1
1
1
47'

Od początku 2. połowy w ataku Liverpool. Z pola karnego strzelał Henderson, dobrze w bramce zachował się Meret.

2
1
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie.

2
1
1
46'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Amin Younes.

46'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

46'

Napoli. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Vlad Chiriches.

komentarz

4
1
1
2
1
45+1'

Georginio Wijnaldum z dziesięciu metrów trafił do bramki Napoli. Gol mógł być efektowny, ale sędzia trafienia nie uznał. Powodem był metrowy spalony.

4
2
4
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
3
45'

Uderzał Wijnaldum, ale źle trafił w piłkę i nie był w stanie zagrozić Napoli.

2
2
1
45'

Liverpool wymienia podania na połowie Napoli, ale nic z tego nie wynika.

1
43'

Zbliżamy się do przerwy. Liverpool nie kwapi się do odrabiania strat. Napoli spokojnie chce dowieźć dwubramkowe prowadzenie do szatni.

1
1
1
40'

Pomocy medycznej potrzebował Manolas. Być może w przerwie będzie potrzebna zmiana.

3
3
38'

Dogranie do Milika. Polak jednak znalazł się na spalonym.

1
1
1
3
36'

Ponownie mogło być groźnie pod bramką Liverpoolu. Dobrze interweniował w defensywie Matip.

1
1
1
2
35'

Niezmordowany jest po lewej stronie boiska Lorenzo Insigne. Włoch napędza ataki swojego zespołu.