25 sie 2019 20:45
90'

Doliczone dwie minuty.

90'

Bartosz Bereszyński strzelił z dystansu. Piłka otarła się o przeciwnika, dlatego sędzia przyznał gospodarzom korner.

1
85'

Ostatnie minuty tego spotkania. Sampdoria wymieniła podania w centralnej części boiska, ale nie potrafiła realnie zagrozić bramce Thomasa Strakoshy.

1
81'

Jeszcze poderwali się gospodarze, żeby totalnie nie rozczarować publiczności w Genui. Federico Bonazzoli strzelił zza pola karnego i nie spudłował wyraźnie.

1
1
78'

Joaquin Correa poczęstował Emila Audero strzałem po wymenewrowaniu Bartosza Bereszyńskiego. Bramkarz ratuje Sampdorię przed jeszcze wyższą porażką.

72'

Nic przełomowego nie wydarzyło się w ostatnich minutach. Orły uskrzydlone wysokim prowadzeniem, a Sampdoria raczej świadoma, że na inaugurację sezonu punkty w Genui nie zostaną.

70'

Lazio. Schodzi: Francesco Acerbi. Wchodzi: Denis Vavro.

66'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Medhi Leris.

wchodzi Wchodzi
Medhi Leris #26
schodzi Schodzi
2
1
1
66'
65'

Lazio. Schodzi: Manuel Lazzari. Wchodzi: Adam Marusić.

Manuel Lazzari #29
62'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Sergej Milinković-Savić.

Lazio bezwzględnie punktuje swojego przeciwnika. Drugie trafienie Ciro Immobile. Na moment pogubił się snajper Biancocelestich w sytuacji sam na sam z Emilem Audero po podaniu Sergeja Milinkovicia-Savicia, ale zachował dobrą minę do złej gry i po chwili już pokonał bramkarza Blucerchiatich.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Murru za uderzenie w twarz Ciro Immobile.

Sampdoria Genua
56'

Gol! Strzelił Joaquin Correa. Asystował mu Luis Alberto.

Luis Alberto zabrał piłkę w centrum boiska Bartoszowi Bereszyńskiemu. Duża pomyłka reprezentanta Polski. Jemu i kompanom z Sampdorii niby udało się zahamować szybki atak Lazio, ale to było złudne wrażenie. Biancocelesti jeszcze raz przyspieszyli, a Joaquin Correa pokonał Emila Audero w sytuacji sam na sam po drugiej w niedzielę asyście Luisa Alberto.

3
2
1
1
3
55'

Fabio Quagliarella zablokowany na linii pola karnego. Doświadczony Włoch starał się pokonać kąśliwym uderzeniem Thomasa Strakoshę, ale trafił w przeciwnika.

1
53'

Zbyt mocne podanie Manuela Lazzariego do Ciro Immobile. Futbolówka wylądowała w dłoniach Emila Audero.

1
1
50'

Tym razem Emil Audero interweniował genialnie. Po raz drugi tego wieczoru bramkarz Sampdorii wygrał pojedynek z wybiegającym na czystą pozycję Ciro Immobile.

49'

Kuriozalna sytuacja z udziałem Emila Audero. Bramkarz przepuścił piłkę po podaniu Jeisona Murillo i szczęśliwie zdążył ją zatrzymać zanim wtoczyła się do bramki.

1
48'

Walka w centrum boiska z udziałem Bartosza Bereszyńskiego oraz Karola Linettego. Ten drugi oddał uderzenie zza pola karnego i zmusił do interwencji Thomasa Strakoshę.

46'

Druga połowa.

Czy Sampdoria wyrówna po przerwie?
20:03

Tak Sampdoria w przeszłości pokonywała Lazio. Po przerwie będzie gonić wynik.

45+1'

Manolo Gabbiadini i kolejne celne uderzenie na bramkę Lazio. Sampdoria obudziła się po zmianie wyniku i daje nadzieje na korzystny rezultat swoim kibicom.

45'

43'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Acerbi za faul na Manolo Gabbiadinim.

42'

Sampdoria musi gonić przeciwnika. Od razu po wznowieniu gry była szansa na wyrównanie. Ronaldo Vieira strzelił z kilkunastu metrów i Lazio uratowała interwencja Thomasa Strakoshy.

1
37'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Luis Alberto.

100. gol snajpera Lazio w lidze włoskiej. Ciro Immobile wykorzystał swoją trzecią sytuację podbramkową w tym meczu. Były król strzelców Serie A wybiegł sam na sam z Emilem Audero i pokonał go perfekcyjnym lobem.

5
3
3
2
5
37'

Sergej Milinković-Savić nie trafił w bramkę Blucerchiatich po dośrodkowaniu Senada Lulicia.

34'

Manolo Gabbiadini strzelił mocno zza pola karnego. Nie interweniował pewnie w pierwszym tempie Thomas Strakosha, ale szybko sam się zaasekurował i uniemożliwił dobitkę Fabio Quagliarelli.

33'

Ciro Immobile dostał podanie na wolne pole po szybkim kontrataku Lazio. Napastnik z Rzymu miał przed oczami tylko Emila Audero, ale nie trafił w bramkę. Przeszkodził w zdobyciu gola Omar Colley, który był blisko gwiazdora Biancocelestich.

20:03

Mehdi Leris rozpoczyna sezon na ławce rezerwowych.

1
32'

Manuel Lazzari zbiegł z prawego skrzydła do środka i oddał uderzenie. Debiutujący w jedenastce Lazio zawodnik poczęstował Emila Audero płaskim strzałem.

31'

Rzut wolny na połowie Lazio. Do piłki podszedł Manolo Gabbiadini i strzelił bardzo niecelnie. Thomas Strakosha musiał wyłącznie odprowadzić futbolówkę wzrokiem poza boisko.

29'

Po serii ataków zespołu ze stolicy Włoch starała się odpowiedzieć Sampdoria, jednak jej ataki wyglądają jeszcze gorzej niż próby Lazio.

26'

Joaqin Correa podał piłkę Manuelowi Lazzariemu. Zrobił to jednak za późno i debiutujący w jedenastce Lazio zawodnik nie uniknął spalonego.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Albin Ekdal za faul na Luisie Alberto.

1
24'

Próba wrzucenia piłki za linię obrony Lazio. Byli odpowiednio przygotowani podopieczni Simone Inzaghiego.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lazzari za faul na Gianluce Caprarim.

Lazio Rzym
1
20'

Lazio stara się nadal atakować. Sędzia przeszkadza rzymianom, ponieważ gwizdnął przewinienie Marco Parolo na Albinie Ekdalu.

16'

Ciro Immobile dostał podanie z drugiej linii od Manuela Lazzariego. Były król strzelców ligi włoskiej wybiegł sam na sam z Emilem Audero. Jego potężne uderzenie zostało znakomicie obronione przez bramkarza Sampdorii.

15'

Pierwsza tak obiecująca wymiana podań gospodarzy z wiodącym udziałem Gianluci Caprariego.

11'

Skuteczna interwencja Bartosza Bereszyńskiego po crossowym podaniu. Reprezentant Polski odciął Senada Lulicia i główkował poza boisko.

1
9'

Sergej Milinković-Savić pojawił się przed polem karnym Blucerchiatich. Niebezpiecznie uderzenie Serba i nieomal skapitulował Emil Audero. Z trudem dosięgnął piłki bramkarz Sampdorii.

1
8'

Sampdoria przejęła piłkę i sama wymieniła podania. Futbolówka nie dotarła do będącego na desancie Fabio Quagliarelli.

6'

Chaos w początkowych atakach obu jedenastek. Lazio stara się narzucić swoje warunki przeciwnikowi, ale jeszcze nie przedarło się na dobre w pole karne Emila Audero. Przed momentem strzelił na wiwat Senad Lulić.

2'

Lazio w białych koszulkach z błękitno-czarnym pasem. Drużyna z Rzymu rozgrywała piłkę na połowie przeciwnika, a akcja zakończyła się złym strzałem Joaquina Correi.

Czy Sampdoria wygra mecz z Lazio?
1
1
20:03

Za Sampdorią udane przetarcie w Pucharze Włoch.

1
20:03

Cała jedenastka Eusebio Di Francesco.

20:03

Bartosz Bereszyński i Karol Linetty od początku w Sampdorii.

1
19:48

Blucerchiati zagrają w tradycyjnych strojach.

19:48

Ustawienie Biancocelestich.

19:46

Sędzia: Gianluca Rocchi

19:46

Lazio przystępuje do sezonu bez poważnych osłabień, na dodatek starało się mądrze uzupełnić braki w swojej kadrze. W okresie przygotowań Biancocelesti zwyciężyli między innymi z Celtą Vigo, Paderborn oraz Bournemouth.

19:46

Sampdoria ma za sobą przetarcie w Pucharze Włoch. Blucerchiati zwyciężyli na wyjeździe 3:1 z FC Crotone. Podopieczni Eusebio Di Francesco jako pierwsi stracili gola, ale potrafili odpowiedzieć aż trzema. Przy ostatnim asystował Bartosz Bereszyński.

1
19:46

24 gole padły w ostatnich pięciu meczach Sampdorii Genua z Lazio. Najmniej trzy, najwięcej 10. W bliskiej przeszłości drużyny lubiły sobie postrzelać, oferowały kibicom pasjonujące widowiska.