Serie A: 2. kolejka
01 wrz 2019 20:45
88'

Wyczekiwanie piłkarzy na ostatni gwizdek. Gospodarze są najwyraźniej zaspokojeni czterema golami. Z kolei Sampdoria uratowała honor trafieniem Fabio Quagliarelli z rzutu karnego. Pora kończyć nierówne spotkanie.

87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marlon za ostry faul.

Marlon #2
US Sassuolo
2
84'
ZMIANA
83'

Jeremie Boga ma sporo energii, ponieważ niedawno pojawił się na boisku. Zmiennik przedarł się przed polem karnym Sampdorii i oddał odważne uderzenie. Futbolówka przeleciała nieopodal słupka bramki Emila Audero.

81'

Kibice starają się natchnąć aktorów widowiska energią do jeszcze kilku ataków. US Sassuolo gra na utrzymanie piłki.

78'

Przyspieszyli Blucerchiati i zaatakowali delikatnie znudzonych gospodarzy. Sassuolo wyekspediowało piłkę z problemami po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

73'

Bartosz Bereszyński strzelił w przeciwnika. Odbita rykoszetem piłka leciała niebezpiecznie dla Sassuolo. Ostatecznie ominęła bramkę Andrei Consigliego, co wcale nie uspokaja poddenerwowanego bramkarza gospodarzy.

1
1
1
71'

Alfred Duncan szukał podaniem Francesco Caputo. Piłka uciekła zawodnikom ofensywnym Sassuolo poza boisko.

70'

US Sassuolo nie ma już tak efektownego wyniku. Neroverdi stracili koncentrację i starają się wrócić do tego co było dobre w ich grze przez większą część meczu.

1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Pewne wykonanie rzutu karnego przez króla strzelców Serie A. Sampdoria i jej lider strzelili pierwszego gola w sezonie. Fabio Quagliarella zmylił Andreę Consigliego i oddał płaskie uderzenie do sieci.

Sampdoria Genua
5
4
2
1
2
66'

Rzut karny dla Sampdorii po faulu Alfreda Duncana na Albinie Ekdalu.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Quagliarella za faul na Manuelu Locatellim.

63'

Emil Audero odważnie rzucił się pod nogi nadbiegającego Domenico Berardiego i nie pozwolił na uderzenie. Bramkarz jest najlepszym zawodnikiem Sampdorii mimo wyniku 0:4.

1
1
59'

Mert Muldur ruszył na przebój po prawym skrzydle. Po jego płaskim dośrodkowaniu delikatne strącenie piłki w kierunku bramki Sampdorii. Emil Audero był na posterunku i wykonał chwyt.

56'

Jest obawa, że piłkarze nie dostarczą już dużych wrażeń w dalszej części spotkania. Eusebio Di Francesco wprowadził obrońcę za pomocnika z nadzieją, że nie skończy się to jakąś kompromitacją do potęgi.

54'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Alex Ferrari.

wchodzi Wchodzi
Alex Ferrari #25
schodzi Schodzi
52'

Nie ma się co oszukiwać. Na razie mocniej pachnie kolejnymi golami Neroverdich niż trafieniem ratującym honor gości.

49'

Jeszcze jedna sytuacja podbramkowa i Sampdoria została uratowana przed stratą piątego gola przez odważnie interweniującego Emila Audero.

47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hamed Junior Traore. Asystował mu Mert Muldur.

Kolejny gol zespołu z Sassuolo. Jego przewaga rośnie. Zmienił się tylko strzelec gola. Hamed Junior Traore uniknął spalonego i pokonał Emila Audero uderzeniem z czystej pozycji. Już dawno po nokaucie Sampdoria.

3
46'

Druga połowa.

46'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Medhi Leris. Wchodzi: Edgar Barreto.

Medhi Leris #26
1
20:23

Wygrana pucharowa z Crotone pozostaje jedynym dotychczas pozytywnym momentem dla Sampdorii.

Czy US Sassuolo powiększy przewagę po przerwie?
Tak
Nie
1
45+1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ronaldo Vieira za brutalny wślizg blisko linii bocznej. Poszkodowany Federico Peluso. Sampdoria potęguje swoje problemy.

Ronaldo Vieira #4
1
1
1
2
3
45'

Doliczona minuta.

1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Domenico Berardi. Asystował mu Alfred Duncan.

Techniczne uderzenie Domenico Berardiego zza pola karnego na 3:0. Mamy klasycznego hat-tricka. Publiczność oklaskuje swojego bohatera. "Król prowincji" nie ma litości dla Sampdorii, która została posłana na deski trzema ciosami w ciągu kwadransa.

5
3
2
2
2
40'

Medhi Leris na razie debiutuje bezbarwnie w jedenastce Blucerchiatich.

38'

Kolejna akcja zespołu z Sassuolo. Rozpędzili się i nie hamują podopieczni Roberto De Zerbiego.

36'
GOOOOOOL!!!

Drugie trafienie Neroverdich. Ponownie Domenico Berardi, ale tym razem inną częścią ciała. Bohater miejscowych kibiców główkował na 2:0 po precyzyjnym dośrodkowaniu Alfreda Duncana. Obrona Sampdorii istnieje w tym sezonie tylko teoretycznie.

5
4
2
2
34'

Francesco Caputo tym razem nie szukał skomplikowanego rozwiązania i oddał uderzenie. Były napastnik Empoli trafił w będącego blisko Bartosza Bereszyńskiego.

32'

US Sassuolo wywalczyło korner. Drużyna będąca gospodarzem w Reggio Emilia oddała uderzenie. Konkretnie Manuel Locatelli, który huknął metr obok słupka.

1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Domenico Berardi. Asystował mu Francesco Caputo.

Lepszy fragment w grze Neroverdich i od razu prowadzenie. Pomknął jak strzała Francesco Caputo i po swoim sprincie miał jeszcze energię na wykonanie precyzyjnego podania. Domenico Berardi nie miał prawa zmarnować takiego wysiłku i z bliska pokonał Emila Audero.

2
27'

US Sassuolo nareszcie trochę uspkoiło sytuację w środkowej strefie boiska. Domenico Berardi i spółka zmusili przyjezdnych do wycofania się na własną część placu.

24'

Francesco Caputo zatrudnił Emila Audero uderzeniem z ostrego kąta. Nowy napastnik US Sassuolo był na spalonym, więc nawet gdyby przymierzył, nie byłoby gola.

24'

Tak postrzelali piłkarze w poprzednim meczu w Reggio Emilia.

22'

Ronaldo Vieira oddał uderzenie tak samo jak w poprzednim meczu z Lazio. Ponownie było niebezpiecznie, ale na drodze Anglika stanął bramkarz. Nie pierwsza tego wieczoru perfekcyjna interwencja Andrei Consigliego.

1
20'

Powstrzymana piłka sunąca po ziemi w pole karne Sampdorii. Ciasno ustawieni byli środkowi obrońcy Omar Colley oraz Jeison Murillo.

17'

US Sassuolo poradziło sobie z pierwszym szturmem przeciwnika z Genui. Neroverdi mają problem z przejęciem inicjatywy od aktywnych na początku spotkania zawodników Sampdorii.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred Duncan za wcześniejsze przewinienie.

US Sassuolo
13'

Po podaniu Bartosza Bereszyńskiego niebezpieczne uderzenie. Musiał interweniować Andrea Consigli. Dobitka już ze spalonego i zawodnicy Sampdorii muszą szukać innego sposobu na objęcie prowadzenia.

1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Colley za faul na Domenico Berardim.

9'

Odpowiedź Sampdorii. Podanie w pole karne do Fabio Quagliarelli, który umiejętnie zastawił piłkę i oddał mocne uderzenie obok bramki. Po chwili pojedynek króla strzelców ligi włoskiej z Andreą Consiglim, ale był na spalonym.

7'

Rzut wolny blisko linii pola karnego Sampdorii po faulu Omara Colleya na Domenico Berardim. Za wykonanie stałego fragmentu zabrał się Manuel Locatelli i strzelił po ziemi w gąszcz zawodników w białych strojach z niebieskimi akcentami.

2'

Dwóch graczy Sassuolo musiało dobiec do szarżującego zawodnika Sampdorii, żeby powstrzymać premierowy atak Blucerchiatich.