1:4
Zakończony
SSC Napoli
90+3'

Jeszcze okazja dla Lecce. Ładne prostopadłe podanie do Lapaduli, a ten w sytuacji sam na sam nie trafia do bramki. Był źle ułożony do strzału.

1
1
90+2'

Strzał z dystansu Zielińskiego, ale niecelny. Ładnie nacisnął na rywala i zabrał piłkę. Chwilę po odbiorze właśnie uderzył.

1
1
90+1'

Strzał z ostrego kąta Lozano prosto w Gabriela. Świetne podanie dostał od Zielińskiego.

1
90'

Pogramy jeszcze 4 minuty.

1
1
1
90'

Świetna piłka do Ghoulama , który wyprzedzał obrońców, ale miał problemy z przyjęciem piłki.

85'

Dobra wrzutka z lewej strony do Tabanellego, a ten z półwoleja w słupek bramki Ospiny.

3
1
2
82'

Dobre dośrodkowanie Ghoulama do Insigne na 11 metr. Ten strzela z pierwszej piłki, instynktownie broni Gabriel. Brazylijski golkiper przy dobitce Llorente był już bezradny.

3
1
1
1
82'

Gol! Strzelił Fernando Llorente.

8
3
3
80'

Strzał Zielińskiego powalił Insigne. Potem okazja Llorente, ale nieczysto trafił w piłkę z woleja. Insigne nie zdążył do niej dobiec.

2
2
1
2
1
77'

Insigne wrzucał z lewej strony, ale zdecydowanie za głęboko. Gabriel wznowi od bramki. Spadło tempo meczu.

1
1
1
1
74'

Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Jose Callejon.

73'

Milik miał udział przy dwóch bramkach, ale poza tym nie istniał na boisku. Dobry pierwszy występ po kontuzji, ale bez fajerwerków.

4
5
4
1
73'
71'

Szansa dla Lecce, Lapadula główkuje w trudnej sytuacji nad bramką. Jeszcze tli się nadzieja na korzystny wynik w sercach gospodarzy.

2
70'

Lecce. Schodzi: Andrea Rispoli. Wchodzi: Romario Benzar.

68'

Przypadkowo piłka pod nogami Milika po zagraniu Elmasa, ale szybsi byli defensorzy Lecce. Nie błyszczą dzisiaj Polacy.

2
1
2
68'

Korner po dośrodkowaniu Ghoulama, ale znowu za długo Napoli szukało miejsca na rozegranie.

1
67'

Ofsajd Lapaduli przy zagraniu głową Tabanellego.

1
65'

Lecce. Schodzi: Filippo Falco. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Filippo Falco #10
1
1
1
65'

Kontra Napoli, szarżował Insigne, przewrócił go rywal, ale zdaniem sędziego nie było faulu.

2
2
62'

Bramka zadziałała na Lecce jak kawa, od razu są przebudzeni i próbują atakować. Jednak podanie do Fariasa z prawej strony zatrzymało się na jego ręce.

3
60'

Długo trwa rozmowa z wideo asystentami, ale... decyzja o karnym podtrzymana!

4
1
58'

Najpierw obroniony strzał z dystansu, potem pogoń Ospiny za rywalem na skraj pola karnego i fauluje przy podaniu Fariasa. Arbiter czeka jeszcze na zdanie VAR.

4
4
3
58'

RZUT KARNY DLA LECCE! Ależ bezmyślne zachowanie Ospiny.

6
5
2
2
2
55'

Napoli ma mecz w garści. Lecce może tylko biegać i przeszkadzać..

1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Ruiz.

SSC Napoli
4
52'

Wypuszczono Fabiana Ruiza na prawą stronę, ten przebiegł kilkanaście metrów z piłką, zwiódł rywala i uderzył technicznie na dalszy słupek. Gabriel bez szans.

2
1
1
2
52'

GOOOOL! Co za bramka Napoli! Fabian Ruiz!

SSC Napoli
4
7
2
2
51'

Mocne dośrodkowanie i piłka po strzale głową Lucioniego zatrzymała się na górnej siatce. Ospina nie miałby szans na interwencję.

1
2
50'

Przerwa w grze. Pretensje Milika, że sędzia nie odgwizdał wcześniej faulu na nim. Wolny dla Lecce za zagranie ręką Ruiza.

1
1
49'

Ofensywa Lecce, ale żadne z 3 dośrodkowań nie znalazło adresata.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Tabanelli.

Andrea Tabanelli #23
US Lecce
1
47'

Mocne dośrodkowanie, zamykał na skraju pola karnego sytuację Maksimović i chciał dograć głową na 5. metr, ale nikt z jego kolegów nie sięgnął piłki.

1
47'

Akcja Napoli, ale Fabian Ruiz był wypychany za linię końcową. Wywalczył jednak korner.

2
czas Druga połowa
46'

Lecce. Schodzi: Panagiotis Tachtsidis. Wchodzi: Jacopo Petriccione.

2
45+1'

Stoper Napoli faulował napędzonego Majera.

1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović.

1
1
3
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
2
45'

W końcu atak pozycyjny Lecce, podanie do Fariasa, ale ten otoczony na skraju pola karnego musiał stracić piłkę.

2
1
3
1
1
43'

Napoli kontroluje sytuację na boisku, ale Lecce jest dzielne i stawia zawzięty opór.

4
1
1
2
3
41'

Napoli idzie za ciosem. Rajd Insigne na lewej flance, ale wytrącili go z rytmu rywale. Złapał piłkę Gabriel.

2
1
1
2
3
40'

Tym razem Włoch strzelił w swoją lewą stronę i strzał był poza zasięgiem Gabriela.

1
4
1
4
7
40'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

16
9
6
7
7
39'

Uwaga, powtórka rzutu karnego! Gabriel wyszedł przed linię

7
5
4
2
5
38'

Bardzo słaby strzał Insigne, nie musiał specjalnie się wyginać Gabriel. Włoch zlekceważył bramkarza.

1
2
3
2
8
38'

6
37'

Żółtą kartkę otrzymał Panagiotis Tachtsidis.

5
1
3
3
3
37'

RZUT KARNY DLA NAPOLI!

22
11
1
1
36'

Sędzia musi sprawdzić sytuację na monitorze.

1
1
1
3
36'

Ale.... jest komunikacja z VAR! Arbitrzy dopatrzyli się zagrania ręką i analizują sytuację.

2
1
1
3
35'

Dośrodkowanie w drugie tempo na Llorente. Jego strzał głową został zablokowany, a dobitka z woleja przeleciała wysoko nad bramką.

1
1
1
34'

Faulowany Piotr Zieliński, Napoli ma rzut wolny jakieś 30 metrów od bramki Lecce.

4
1
1
32'

Malcuit dośrodkował piłkę ze skraju boiska, Milik ją przepuścił, ale nie zorientował się w tym wszystkim Llorente.

1
1
1
1
1
31'

Insigne wbiegał w pole karne, mijał rywali jak tyczki slalomowe, ale ostatecznie stracił piłkę. Zbyt długo zwlekał ze strzałem.

1
1
1
3
1
2
28'

Bardzo dobre podanie Zielińskiego do Milika na prawą stronę pola karnego. Polak miał dwóch rywali na plecach. Oddał strzał, a zbita piłka trafiła pod nogi Llorente, który zachował zimną krew w sytuacji sam na sam.

10
5
1
3
2
28'

25
13
2
5
5
27'

Napoli chciało szybko wejść w pole karne. Faulowany Elmas, ale zastosowano przywilej korzyści. Lecce jednak czujne.

1
1
2
2
2
25'

Po niemrawym początku mecz nam się rozkręcił, co zdecydowanie cieszy.

1
2
23'

Zamieszanie w polu karnym, blokowane strzały Llorente i Fabiana Ruiza. Lecce od razu chciało wyjść z kontrą, ale gospodarze zostali powstrzymani.

1
1
1
2
23'

Bardzo dobry strzał Insigne ze skraju pola karnego, ale świetnie ustawiony był Gabriel w bramce. Rzut rożny.

1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Faouzi Ghoulam.

1
1
21'

Petarda Elmasa z dystansu, ale trafił prosto w Arkadiusza Milika. Na szczęście Polakowi nic się nie stało. Napoli powinno grać szybciej.

1
2
1
20'

Mancosu bardzo ładnie zabrał się z piłką, ale jego mocny strzał z 16 metrów niecelny. Lecce nie daje się uśpić powolną grą Napoli.

17'

Niezła wrzutka Insigne, ale za wysoka dla Loorente. Zamykał z prawej strony Malcuit, ale dośrodkował wręcz anemicznie.

15'

Farias kręcił rywalami, zbliżył się do pola karnego i oddał płaski strzał, ale tuż obok słupka bramki Ospiny.

1
1
14'

Trzeba przyznać, że dziś jest bardzo głośno na stadionie w Lecce. Wyprzedano komplet ponad 31 tys. biletów.

14'

Faulowany Malcuit w środku pola, chciał napędzić kontrę gości.

1
1
2
12'

Pierwszy strzał Milika w tym meczu, ale zablokowany. Mamy rzut rożny

4
2
1
1
9'

Szansa dla Lecce, mocne zagranie w pole karne do Fariasa, ale interwencja defensora gości. Dość szachowy początek meczu

1
1
1
8'

Strzał Insigne z dystansu, piłka chyba opuściła stadion.

2
2
6'

Strzał Llorente, zgarnął piłkę z powietrza, ale jego uderzenie zablokowane.

1
1
1
1
4'

Wysoki pressing Lecce, Napoli ma problem z podejściem pod pole karne.

1
1
1
2'

Napoli nie dawało dojść do piłki rywalowi, ale w końcu udało się przejąć i zbliżyć do pola karnego. Szansę Lecce zatrzymał Maksimović.

2
2
1
1
czas Start meczu
14:57

Napoli jest w bardzo dobrych nastrojach po wygranej z Liverpoolem w Lidze Mistrzów. Z kolei Lecce ostatnio przełamało się z Torino i liczy na utrzymanie formy.

1
14:57

Carlo Ancelotti pierwszy raz w tym sezonie wystawia dwóch Polaków w pierwszym składzie. Czy przyniosą dziś zwycięstwo? Dzień dobry i zapraszamy na mecz Lecce - Napoli!