Serie A: 5. kolejka
24 wrz 2019 21:00
90+2'

Brescia Calcio w posiadaniu piłki. Ma jednak również problem z przedostaniem się pod bramkę Wojciecha Szczęsnego.

4
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
3
89'

Odbita rykoszetem piłka po strzale Mario Balotellego. Korner dla beniaminka, którego nie potrafił przekuć w drugiego gola.

2
87'

Ostatnie minuty spotkania w Brescii. Gospodarze starają się znaleźć w sobie jeszcze ukryte pokłady energii i przycisnąć przeciwnika. Po trafieniu Miralema Pjanicia była jedna duża szansa na wyrównanie, ale Wojciech Szczęsny spisał się tym razem bez zarzutu.

1
85'

Brescia. Schodzi: Romulo. Wchodzi: Florian Aye.

wchodzi Wchodzi
Florian Aye #18
schodzi Schodzi
83'

Po wejściu na boisko dwa uderzenia oddał Federico Bernardeschi. Zmiennik jeszcze nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Jesse Joronena.

1
1
80'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Blaise Matuidi.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Cistana za faul na Paulo Dybalim.

2
79'

Wojciech Szczęsny rehabilituje się za zachowanie przy golu Alfredo Donnarummy. Dobra interwencja po strzale Bruno Martelli. Dobitka z niewygodnej pozycji już wyraźnie poza bramkę Juventusu.

2
2
1
2
3
76'

Bruno Martella dośrodkował do Dimitriego Bisolego, którego uderzenie z ostrego kąta mogło być niebezpieczne dla Wojciecha Szczęsnego.

1
2
2
2
2
74'

Paulo Dybala jest ważnym zawodnikiem tego spotkania. Przed momentem futbolówka po uderzeniu Argentyńczyka przeleciała nieznacznie obok bramki Brescii Calcio.

3
3
4
73'

Brescia Calcio ma coraz mniej do powiedzenia na połowie przeciwnika. Bianconeri nie chcą dopuścić do zagrożenia swojej bramki tak jak to było w końcówce poprzedniego spotkania z Hellasem.

6
4
70'

Brescia. Schodzi: Ales Mateju. Wchodzi: Bruno Martella.

Bruno Martella #26
4
69'

Mario Balotelli huknął zza pola karnego. Zabrakło pół metra, żeby skierować piłkę w kierunku okienka bramki Wojciecha Szczęsnego.

3
1
66'

Miralem Pjanić uderzył na 2:1.

2
1
1
64'

Brescia. Schodzi: Alfredo Donnarumma. Wchodzi: Alessandro Matri.

Alfredo Donnarumma #9
63'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić.

Juventus na prowadzeniu. Po faulu na Paulo Dybali za wykonanie rzutu wolnego zabrał się sam Argentyńczyk. Dybala trafił w mur, ale odbita od niego piłka spadła jeszcze pod nogami Miralema Pjanicia, który wykonał skuteczną dobitkę zza pola karnego. Bośniak dał mistrzowi Włoch przewagę na terenie beniaminka. Tym razem Jesse Joronen nie miał nic do powiedzenia.

10
7
3
2
6
60'

Jesse Joronen bronił w kwadransie po przerwie jak w transie. Bramkarz Brescii Calcio powstrzymał piłkę sunącą po murawie po uderzeniu Paulo Dybali.

2
1
57'

Również Maurizio Sarri zobaczył żółtą kartkę.

3
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za faul na Dimitrim Bisolim.

1
55'

Kolejna parada Jesse Joronena. Tym razem Fin powstrzymał niebezpieczne uderzenie Adriena Rabiota. Golkiper beniaminka wyrasta na pierwszoplanowego zawodnika tego meczu.

2
1
1
1
54'

Jesse Joronen lepszy w pojedynku z Gonzalo Higuainem. Tym razem napastnik Bianconerich nie był na spalonym i interwencja bramkarza Brescii Calcio pozwala nadal cieszyć się jej kompromisowym rezultatem.

1
1
54'

Gwizdek sędziego i przerwana akcja Gonzalo Higuaina w polu karnym beniaminka. Argentyńczyk za wysoko podniósł nogę, kiedy próbował ją opanować blisko przeciwnika.

3
1
52'

Stafano Sabelli został sfaulowany przez Alexa Sandro. Gracz Brescii Calcio próbował rozpędzić się po nieudanym podaniu Adriena Rabiota.

1
1
50'

Nieudana wymiana podań. Piłka nie dotarła do będącego ustawionego szeroko Juana Cuadrado.

1
49'

Wymiana podań zawodników Juventusu. Brescia Calcio zareagowała faulem na Adrienie Rabiocie. Gospodarze już zmęczyli się patrzeniem na piłkę sunącą po murawie bez ich udziału.

1
1
46'

Druga połowa.

1
1
20:35

Na razie remis. Za moment druga część meczu.

1
Czy Juventus zdobędzie prowadzenie po przerwie?
2
20:35

Zlatan Ibrahimović debiutował w Juventusie w meczu z Brescią i strzelił w nim gola. Dziś Bianconeri potrzebują nowego bohatera.

2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
42'

Po wyrównaniu jedno niecelne uderzenie Mario Balotellego. Tym razem Bianconeri nie byli w opałach po akcji z udziałem nowego napastnika Brescii.

3
3
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za faul.

40'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jhon Chancellor.

Wymiana podań Bianconerich z wiodącym udziałem Paulo Dybali. Argentyńczykowi udało się wywalczyć korner. Po dośrodkowaniu z tego stałego fragmentu gry Jesse Joronen oraz Jhon Chancellor wpakowali piłkę do własnej bramki. Juventus zdążył doprowadzić do remisu w pierwszej połowie. Identycznie jak w konfrontacji z Hellasem.

Jhon Chancellor #14
10
5
5
4
3
38'

Maurizio Sarri nie wygląda na zachwyconego tym co dzieje się na boisku. Brescia Calcio jest zespołem grającym ciekawiej i ambitniej.

2
35'

Gonzalo Higuain zablokowany w momencie uderzenia z linii pola karnego. Jeszcze próbował dobijać Adrien Rabiot, ale wpadł w gąszcz broniących z dużym zaangażowaniem przeciwników.

4
1
32'

Kolejne przewinienie na Mario Balotellim, który rozgrywa mecz w lidze włoskiej po 1228 dniach nieobecności w niej.

2
1
1
30'

Potężne uderzenie Mario Balotellego z rzutu wolnego. Wojciech Szczęsny interweniował tym razem skutecznie i Brescia Calcio musi zadowolić się rzutem rożnym.

2
1
1
29'

Kolejne przewinienie na Mario Balotellim. Napastnik prowokuje przyjezdnych do licznych fauli. Tym razem nie wytrzymał ciśnienia Matthijs De Ligt.

2
1
27'

Sandro Tonalli nie dostarczył dokładnego dośrodkowania z rzutu wolnego w pole karne Bianconerich.

1
27'

Juventus ostatnio zgubił punkty w Madrycie, choć miał dwubramkową zaliczkę. Tym razem goni przeciwnika.

2
25'

Na zafrasowanego wygląda z kolei Gianluigi Buffon. Przed momentem Gonzalo Higuain trafił w bramkarza w sytuacji sam na sam po podaniu Paulo Dybali.

3
3
2
22'

Brescia Calcio dość spokojnie poczyna sobie w środkowej strefie boiska. Po jednej z akcji beniaminka brawa swoim kompanom bił Mario Balotelli.

1
1
1
19'

Juventus. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Juan Cuadrado.

2
1
1
1
17'

Sami Khedira wymienił podania w szesnastce przeciwnika. Paulo Dybala umiejętnie uruchomił Niemca, którego uderzenie było minimalnie niecelne. Dostają ostrzeżenia gospodarze.

3
1
1
1
16'

Takie są fakty.

2
1
1
14'

Daniele Dessena nie zrozumiał się z Mario Balotellim. Włosi budowali atak na obrzeżach pola karnego Juventusu. Z kolei w defensywie mistrza Włoch ogromna nerwowość.

1
12'

Niezawodny Alfredo Donnarumma i 1:0 dla Brescii.

2
1
10'

Zablokowane dwa uderzenia piłkarzy z Turynu. Próbowali doprowadzić do remisu Paulo Dybala oraz Adrien Rabiot, ale bezskutecznie.

2
1
9'

Juventus przegrywa identycznie jak w poprzednim meczu z Hellasem Werona. Szybko wyjaśniło się, że nie będzie trzeciego czystego konta Wojciecha Szczęsnego w sezonie. Sam jest sobie winny.

3
1
1
1
1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira za faul na Mario Balotellim.

Juventus FC
2
1
4'

Gol! Strzelił Alfredo Donnarumma. Asystował mu Romulo.

Brescia Calcio na prowadzeniu! Potężne uderzenie Alfredo Donnarummy do bramki. Piłka prześlizgnęła się po dłoniach Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu jakby zaskoczony tym, że najlepszy napastnik drugiej ligi oddał strzał i zachował się słabo.

12
9
3
3
8
3'

Już dwa ostre starcia z udziałem Mario Balotellego. Przepchnął poza boisko Leonardo Bonucciego i doświadczonego obrońcę Juventusu musiał ratować gwizdkiem sędzia.

2
1
1
1
20:35

Ostatnie przygotowania Bianconerich. Dziś w nietypowych strojach.

2
1
Czy Juventus wygra mecz z Brescią Calcio?
2
4
1
20:10

Wojciech Szczęsny zgodnie z zapowiedziami w podstawowym składzie Juventusu.

3
1
20:05

Tak Juventus potrafił w przeszłości pokonywać bramkarza Brescii.

2
1
20:05

Sędzia: Fabrizio Pasqua

2
20:05

Brescia Calcio jest beniaminkiem. Ligowy nowicjusz rozegrał na razie trzy oszczędne w wrażenia mecze, w których padło mało bramek, a także jedno szalone starcie. Ma na koncie sześć punktów za zwycięstwa 1:0 z Cagliari Calcio oraz 1:0 z Udinese Calcio. Ponadto poniósł porażki 0:1 z Milanem i 3:4 z Bologną.

1
2
20:05

Stara Dama zagra w Brescii bez Cristiano Ronaldo, który narzekał na zdrowie po spotkaniu z Hellasem Werona. Maurizio Sarri nie zamierza nadmiarnie eksploatować Portugalczyka, skoro zbliża się kolejne wyzwanie dla Juventusu w Lidze Mistrzów.