Fiorentina. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Dusan Vlahović.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Sottil za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Riccardo Sottil #11
90+2'

Jednak nie będzie rzutu karnego. Żółta kartka dla Emila Audero również anulowana.

1
1
90+1'

Jeszcze sprawdza sędzia na monitorze.

1
90'

Doliczone trzy minuty.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Lirola za próbę wymuszenia rzutu karnego.

1
1
86'

Fiorentina broni się wszystkimi siłami. Jest kilka minut od pierwszego ligowego zwycięstwa na własnym stadionie od 16 grudnia.

2
1
83'

Płaskie uderzenie zatrzymane przez Emila Audero. Drużyna prowadzona przez Eusebio Di Francesco pozostaje w kontakcie z przeciwnikiem i próbuje jeszcze zbliżyć się do bramki Bartłomieja Drągowskiego.

1
81'

Fiorentina. Schodzi: Gaetano Castrovilli. Wchodzi: Marco Benassi.

Gaetano Castrovilli #8
1
1
79'

Gol! Strzelił Federico Bonazzoli.

Dziesięciu przyjezdnych było w stanie strzelić gola kontaktowego i wszystkie koszmary z ostatnich miesięcy stają przed oczami kibiców we Florencji. Przenikliwa cisza na trybunach. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Federico Bonazzoli uderzył dwa razy aż pokonał Bartłomieja Drągowskiego.

Sampdoria Genua
4
1
1
2
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli za powstrzymanie rozpędzającego się przeciwnika.

Fabio Depaoli #12
1
1
73'

Fiorentina. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Riccardo Sottil.

1
1
72'

Federico Chiesa powiększył przewagę Violi.

1
70'

Federico Chiesa przed kolejną szansą na gola. Ominął już obrońców z Genui, ale jakimś sposobem utrudnił mu trafienie do bramki Emil Audero.

1
68'

Fiorentina z przewagą zawodnika i rozpędzona. Franck Ribery oraz Federico Chiesa rozgrywają kolejne ataki na połowie przeciwnika. Chyba tym razem Viola nie da odebrać sobie prowadzenia.

1
65'

Sampdoria. Schodzi: Gianluca Caprari. Wchodzi: Julian Chabot.

Julian Chabot #5
1
63'

Emil Audero nie pozwolił przeciwnikowi na przechwycenie piłki we własnym polu karnym. Doświadczony bramkarz odprowadził ją poza boisko.

1
60'

Dwa mocne ciosy dostali piłkarze Sampdorii. Strata zawodnika, strata gola i przyjezdni wytracili cały impet, z którym powrócili z szatni na boisko.

2
57'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Dalbert Henrique.

Rośnie przewaga Fiorentiny nad Sampdorią. Federico Chiesa pokonał Emila Audero w sytuacji sam na sam. Proste, ale skuteczne wykończenie. Akcja bramkowa rozpoczęła się od przegranego pojedynku Bartosza Bereszyńskiego, a reprezentantowi Włoch asystował Dalbert Henrique.

Asysta:
Dalbert Henrique #29
4
1
1
2
54'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jeison Murillo za faul na Gaetano Castrovillim.

1
1
52'

Zacięta walka o panowanie w centralnej części boiska. Eusebio Di Francesco wprowadził już dwóch zmienników, ale nadal nie poderwał z ławki rezerwowych Fabio Quagliarelli.

2
1
1
1
1
50'

Sampdoria nie może być bierna w drugiej połowie. Posłała już kilka dośrodkowań w pole karne Bartłomieja Drągowskiego, a przed momentem Emiliano Rigoni oddał potężne uderzenie w poprzeczkę bramki Polaka.

1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Dalbert Henrique za faul.

46'

Druga połowa.

1
1
46'

Sampdoria. Schodzi: Gaston Ramirez. Wchodzi: Emiliano Rigoni.

Emiliano Rigoni #10
1
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
komentarz

Sampdoria starała się wzmocnić do ostatniego dnia okienka transferowego.

1
45'

Doliczone cztery minuty.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo za faul blisko własnego pola karnego.

1
3
42'

Sampdoria na połowie przeciwnika i szuka możliwości doprowadzenia do remisu. Przyjezdni odbijają się jednak od obrońców zapewniających w miarę spokojny wieczór Bartłomiejowi Drągowskiemu.

1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Vieira za faul na Francku Riberym.

Ronaldo Vieira #4
1
37'

Emil Audero prawdopodobnie pozostanie na boisku z opatrunkiem na głowie.

1
35'

Emil Audero sprzątnął piłkę gospodarzom po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Francka Riberego. To była bolesna interwencja dla golkipera Sampdorii. Staranował go próbujący oddać strzał Dalbert Henrique.

33'

Fiorentina na prowadzeniu identycznie jak w poprzednim spotkaniu. Tym razem zamierza lepiej skorzystać ze swojego przywileju.

1
31'

Gol! Strzelił German Pezzella. Asystował mu Franck Ribery.

Po strzale Federico Chiesy i interwencji Emila Audero piłkarze z Florencji mieli korner. Sprytne rozegranie stałego fragmentu gry, a bierni obrońcy Sampdorii pozwolili Germanowi Pezzelli na strzelenie gola po wrzutce Francka Riberego.

German Pezzella #20
4
2
2
1
3
29'

Federico Chiesa w swoim stylu prowadzi ostrzał bramki przeciwnika. Futbolówka po kolejnej próbie Włocha przeleciała obok królestwa strzeżonego przez Emila Audero.

27'

Piłka na połowie Fiorentiny, a tam Gaston Ramirez zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Skończyło się to wszystko potężnym uderzeniem z dystansu, po którym piłka przeleciała z ogromną prędkością obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Bartłomieja Drągowskiego.

1
1
24'

Tak piękne gole potrafili strzelać piłkarze z Genui we Florencji. Czekamy na mocny akcent w trwającym starciu.

22'

Wielka szansa na uderzenie do bramki Sampdorii z rzutu wolnego. Dwukrotnie mierzył Federico Chiesa i w obu przypadkach trafił w tworzących mur zawodników Sampdorii.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za faul blisko linii własnego pola karnego w kolejnym pojedynku z Franckiem Riberym.

1
1
1
20'

Bartosz Bereszyński pojedynkował się z Franckiem Riberym i to Polakowi udało się wyłuskać piłkę dla swojego zespołu. Gracze z Genui wznowili grę wrzutem z autu.

17'

Eusebio Di Francesco podszedł blisko linii bocznej boiska i energicznie dyryguje swoimi zawodnikami. Na razie w środę strzelił gola syn trenera Sampdorii. Teraz czeka on na trafienie swoich podopiecznych.

2
1
15'

Brakuje przyspieszenia w akcjach po obu stronach boiska. Kreatorzy gry, piłkarze zdolni do zaskoczenia przeciwnika, są pilnie poszukiwani.

2
1
10'

Sampdoria postarała się o odzyskanie piłki i podobnie jak przeciwnik buduje ona na razie starannie swoje ataki.

1
8'

Gospodarze w posiadaniu piłki. Krążyła ona spokojnie między podopiecznymi Vinzenzo Montelli aż Pol Lirola wykonał wstrzelenie w kierunku Francka Ribery'ego. W ostatnim momencie Francuzowi uniemożliwiono oddanie uderzenia z bliska.

1
4'

Gaetano Castrovilli próbował rozpędzić się na połowie przeciwnika, ale został tam sprowadzony do parteru przez dwóch będących blisko zawodników Sampdorii.

1
2'

Już genialna szansa na gola Sampdorii i gospodarzy uratowała interwencja Bartłomieja Drągowskiego po uderzeniu Gastona Ramireza. Świetna reakcja byłego młodzieżowego reprezentanta Polski i tylko dzięki niemu jest wciąż bezbramkowo.

2
1
2'

Fiorentina w fioletowych koszulkach i spodenkach, a jej przeciwnik w trykotach z przeważającym kolorem białym.

1
Czy Bartłomiej Drągowski zachowa czyste konto w meczu z Sampdorią?
20:12

Bartłomiej Drągowski i Bartosz Bereszyński rozpoczną ten mecz w podstawowym składzie. Szymon Żurkowski oraz Karol Linetty są na ławkach rezerwowych.

1
1
20:12

Sampdoria potrafiła w przeszłości ogrywać Fiorentinę. Chce to powtórzyć w środę.

20:12

Sędzia: Daniele Doveri

20:12

W poprzednich sezonach w meczach Fiorentiny z Sampdorią nie brakowało goli. W rundzie wiosennej kluby zremisowały na Stadio Artemio Franchi 3:3. Oba zespoły postarają się dzięki zwycięstwu w bezpośrednim spotkaniu opuścić strefę spadkową.

1
1
20:12

Drużyna ze Stadio Artemio Franchi sąsiaduje z Sampdorią na dnie tabeli. Klub z Genui odniósł w weekend przełomowe zwycięstwo 1:0 z Torino FC po trzech porażkach z rzędu. Podopieczni Eusebio Di Francesco spróbują pójść za ciosem we Florencji.

1
20:12

Fiorentina zmarnowała w poprzedniej kolejce ogromną szansę na przełomowe zwycięstwo. Drużyna prowadzona przez Vinzenzo Montellę prowadziła 2:0 z Atalantą, ale w końcówce dała sobie odebrać przewagę i zremisowała z uczestnikiem Ligi Mistrzów 2:2.