2:1
Zakończony
AC Milan
90+5'

Simone Zaza nie wykorzystał świetnej szansy na zamknięcie meczu. Tym razem w kuriozalny sposób nie pokonał Gianluigiego Donnarummy. Przewrócił się! Po przeciwnej stronie boiska Krzysztof Piątek nie zaskoczył swoim strąceniem Salvatore Sirigu. Końcówka z ogromnymi emocjami.

4
3
1
4
4
90+3'

Ogromna szansa na wyrównanie. Franck Kessie ograł jak juniora przeciwnika, będąc blisko bramki Torino, ale nie potrafił przymierzyć z trzech metrów do sieci. Za dużo energii, za mało dokładności i Milan nadal przegrywa w Turynie!

1
1
3
8
5
90'

Doliczone pięć minut.

11
4
4
4
5
88'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Musacchio za faul na Andrei Belottim.

6
1
2
2
1
87'

Rossoneri w rozegraniu piłki, a podbudowani udanym pościgiem gospodarze bronią z poświęceniem.

2
3
2
85'

AC Milan szuka możliwości odzyskania prowadzenia, ale czasu do końca spotkania pozostało już bardzo niewiele.

3
2
1
1
4
83'

Torino. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Koffi Djidji.

3
3
2
2
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ola Aina za opóźnianie gry.

Torino FC
2
80'

Andrea Belotti bohaterem drugiej części spotkania.

4
2
1
2
1
78'

Milan. Schodzi: Ismael Bennacer. Wchodzi: Ante Rebić.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za protestowanie.

4
3
5
1
2
76'

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Rozpędzili się piłkarze Torino i to oni w tym momencie rozdają karty na boisku. Byki na prowadzeniu! Andrea Belotti z dubletem. Kapitan zespołu Waltera Mazzarrego podjął dwie próby dobicia uderzenia Simone Zazy do sieci aż zrobił to skutecznie przewrotką.

18
22
9
9
13
73'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za protestowanie.

73'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Pepe Reina za protesty na ławce rezerwowych.

5
2
14
3
1
72'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Tomas Rincon.

Jest wyrównanie! Kapitan Torino wziął odpowiedzialność na swoje barki i zakończył indywidualny atak potężnym uderzeniem zza pola karnego. Gianluigi Donnarumma nie interweniował idealnie i został pokonany. Byki dopadły Milan.

17
9
8
9
18
70'

20 minut do końca podstawowego czasu. Milan wciąż na prowadzeniu dzięki strzałowi Krzysztofa Piątka, a jego przeciwnik ma coraz mniej czasu na odpowiedź.

3
1
1
2
68'

Mieliśmy festiwal zmian. Po nim odrobinę mniej energii mają gospodarze, a Milan stara się wrócić do gry z pierwszej połowy. Giacomo Bonaventura poderwał się już do ataku po wejściu na plac.

3
66'
65'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za faul na Armando Izzo.

1
2
1
61'

Pokazują pazury gospodarze. W ostatnim momencie wyratowali się piłkarze Milanu po płaskim dośrodkowaniu, które mogli wykorzystać obaj napastnicy Andrea Belotti oraz Simone Zaza.

3
1
1
60'

Przygotowuje również zmiennika Marco Giampaolo. Powróci do ligi po kontuzji Giacomo Bonaventura.

2
1
1
1
1
59'

Polak miał świetną szansę na drugiego gola!

4
2
1
1
6
57'

Torino. Schodzi: Lyanco. Wchodzi: Cristian Ansaldi.

6
1
3
3
56'

Piłka wstrzelona z prawego skrzydła przecięła pole bramkowe Milanu. Andrea Belotti nieomal wrzucił futbolówkę za kołnierz Gianluigiego Donnarummy.

2
1
1
1
54'

Krzysztof Piątek! Pudło! To trzeba było wykorzystać i podwoić przewagę Milanu. Po podaniu Alessio Romagnolego napastnik Rossonerich był sam w polu karnym i natychmiast oddał uderzenie. Za wcześnie. Można było lepiej przymierzyć.

5
3
4
8
22
52'

Hakan Calhanoglu był ponownie w polu karnym przeciwnika. Po wrzutce Rafaela Leao oddał sytuacyjne uderzenie wyraźnie ponad bramką zespołu z Turynu.

3
1
1
2
50'

Torino FC nie złożyło broni i zamierza zapunktować. Ola Aina zatrudnił Gianluigiego Donnarummę uderzeniem z kilkunastu metrów, a interwencja bramkarza Milanu nie znajdzie się w kompilacji najlepszych. Na szczęście dla Rossonerich sparował piłkę na korner.

2
1
2
49'

Szarżował Krzysztof Piątek, ale jego podanie w kierunku Hakana Calhanoglu zostało zatrzymane przez doskonale ustawionego Armando Izzo.

5
1
1
2
48'

Przyglądamy się już drugiej połowie, a ta została otwarta beznadziejnym rozegraniem rzutu wolnego przez Daniele Basellego.

1
1
1
46'

Sędzia dał sygnał do wznowienia walki.

2
1
20:12

Jednym z największych prześladowców Torino FC w calcio jest Dries Mertens. Dziś do bramki Byków trafił Krzysztof Piątek.

3
1
2
Czy Krzysztof Piątek strzeli drugiego gola w tym meczu?
3
2
1
1
45'

Doliczone trzy minuty.

3
1
1
44'

Bramkarz Milanu uprzedził Simone Zazę i interweniował na przedpolu po wrzutce Oli Ainy z lewego skrzydła. Za moment przerwa.

3
1
2
42'

Krzysztof Piątek przed szansą na strzelenie drugiego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował obok bramki Salvatore Sirigu. Kolejna ciekawa sytuacja z udziałem reprezentanta Polski.

11
5
3
3
2
40'

Byki trochę dłużej na połowie przeciwnika, ale pierwsza część meczu powoli dobiega końca, a Gianluigi Donnarumma nie był w realnych opałach.

3
1
38'

Gianluigi Donnarumma miał kłopot na przedpolu. Sędzia nie uratował reprezentanta Włoch, którego mocno poturbował Simone Zaza.

1
2
1
2
36'

Krzysztof Piątek nie wepchnął piłki do bramki po wstrzeleniu Francka Kessiego. Napastnik Milanu czuje, że mógł to skończyć celnym strzałem.

6
4
4
9
2
35'

Kolejne przewinienie na Krzysztofie Piątku. Gospodarze często sprowadzają reprezentanta Polski na ziemię. Nie mają innego pomysłu w pojedynkach z napastnikiem Milanu.

6
1
4
3
6
33'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Belotti za faul na Mateo Musacchio.

1
2
32'

Sędzia pozwolił Rossonerim grać po agresywnym wejściu Hakana Calhanoglu w Andreę Belottego. Protestowali gospodarze, ale musieli szybko organizować się w obronie.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza za faul na Hakanie Calhanoglu.

1
1
27'

Na razie tylko Krzysztof Piątek przymierzył do bramki.

10
9
1
4
3
25'

Rafael Leao huknął za wysoko z kilkunastu metrów. Publiczność w Turynie reaguje z dezaprobatą na to co wyprawiają gospodarze na boisku.

1
2
2
1
24'

AC Milan przyspieszył i nie pozwala na nic swojemu przeciwnikowi. Salvatore Sirigu ratował gospodarzy ponownie. Tym razem po uderzeniu Hakana Calhanoglu z dystansu.

7
1
1
22'

Salvatore Sirigu interweniował na linii bramkowej. Bardzo efektowna obrona golkipera Torino po strzale Rafaela Leao. Milan nieoal zdobył w 22 minuty tyle goli co we wcześniejszych czterech spotkaniach.

3
2
1
1
3
21'

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer za faul na Simone Zazie.

1
2
1
20'

Krzysztof Piątek z golem. Ponownie z rzutu karnego.

29
14
2
2
1
18'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

AC Milan otworzył wynik. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Krzysztof Piątek, po którego strzale piłka poleciała z wysoką prędkością w lewy narożnik bramki. Salvatore Sirigu rzucił się w odpowiednią stronę, ale nie był w stanie zatrzymać piłki po mocnym strzale reprezentanta Polski. Krzysztof Piątek z drugim golem w sezonie.

133
67
17
12
11
17'

Rzut karny dla Milanu po faulu Lorenzo De Silvestrego na Rafaelu Leao.

22
11
7
6
4
15'

Milan w rozegraniu piłki. Inicjatywa w kwadransie otwierającym mecz przechodziła z jednej strony boiska na drugą, ale żadna z drużyn nie potrafiła długo dyktować warunków na boisku.

2
2
2
1
1
13'

Chwilowo gospodarze w dziesięciu. Jeden z piłkarzy zbiegł do ławki rezerwowych.

1
3
2
1
10'

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. Przed momentem mierzył na bramkę Torino.

2
1
1
9'

Po przewinieniu na Krzysztofie Piątku niezła szansa na pokonanie bramkarza Torino z rzutu wolnego. Mur Torino organizował się absurdalnie długo, mimo to Hakanowi Calhanoglu nie udało się oddać strzału do bramki.

2
3
2
1
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Lyanco za faul na Krzysztofie Piątku.

Torino FC
3
4
1
2
7'

Nikt nie zorientował się o co chodzi Rafaelowi Leao i po jego podaniu nie było uderzenia na bramkę strzeżoną przez Salvatore Sirigu.

2
1
1
6'

Gospodarze wymienili podania, ale jeszcze nie znajdowali się z piłką w polu karnym Milanu.

1
1
2
2
1
4'

Akcja Torino. Lorenzo De Silvestri dostarczył piłkę na lewe skrzydło do Oli Ainy, któremu nie udało się przyspieszyć ataku. Skończyło się to wszystko przestrzelonym podaniem do Simone Zazy.

1
1
2'

Już dwa upadki Krzysztofa Piątka. W pierwszym przypadku Marco Guida przyznał drużynie Polaka rzut rożny, a później tylko spojrzał w kierunku napastnika Milanu.

3
1
1
1
20:12

Sędzia nic nie słyszy w słuchawce, więc piłkarze czekają.