2:0
Zakończony
SPAL
90+4'

Etrit Berisha podsumował swój świetny występ interwencją po strzale Cristiano Ronaldo. Wbrew wynikowi golkiper SPAL-u zaprezentował najwięcej magicznych zagrań w sobotę w Turynie.

1
1
1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za faul na Arkadiuszu Recy.

Juventus FC
3
1
1
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
88'

Arkadiusz Reca wrócił na boisko. Dał znać, że jest ok i jeszcze pomoże drużynie.

3
2
1
86'

Uraz Arkadiusza Recy wygląda na poważny i niewykluczone, że SPAL dokończy mecz w dziesięciu.

1
1
1
2
84'

Przerwa spowodowana urazem Arkadiusza Recy. Nie ma zmian, więc reprezentant Polski musi powstać.

1
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Petagna za uderzenie łokciem Matthijsa de Ligta.

80'

Cristiano Ronaldo z trzecim golem w sezonie.

7
6
1
2
2
78'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Paulo Dybala.

Można powiedzieć nareszcie. Cristiano Ronaldo znalazł sposób na pokonanie Etrita Berishy i zakończył strzałem głową do bramki składną akcję Juventusu. Portugalczyk w swoim stylu wyskoczył, zawisnął w powietrzu i po kilku sekundach mógł fetować gola.

21
12
3
7
5
76'

SPAL. Schodzi: Gabriele Moncini. Wchodzi: Alberto Paloschi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gabriele Moncini #9
1
74'

Piłka opanowana w polu karnym SPAL-u przez Cristiano Ronaldo, po czym Portugalczyk huknął prosto w broniącego jak w transie Etrita Berishę.

1
72'

SPAL. Schodzi: Jacopo Sala. Wchodzi: Marko Janković.

71'

Miralem Pjanić wrzucił piłkę w pole karne, gdzie odrobinę spóźniony Paulo Dybala nie opanował podania.

1
1
68'

Można to powtarzać do znudzenia. Etrit Berisha obronił uderzenie zawodnika Juventusu. Tym razem próbował Cristiano Ronaldo, ale również on nie znalazł sposobu na ominięcie przeciwnika.

1
1
67'

Etrit Berisha utrzymuje gości przy życiu w Turynie. Kolejna interwencja. Tym razem po uderzeniu Paulo Dybali. Jeszcze dobitka Cristiano Ronaldo, jednak ze spalonego.

2
63'

Juventus nie ma komfortowego wyniku. Rządzi na boisku w drugiej połowie, ale bez drugiego gola nie może być spokojny o komplet punktów.

1
61'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Emre Can.

1
1
1
60'

Matthijs de Ligt był w polu karnym przeciwnika i przekombinował. Piłka zaplątała się pod nogami młodego Holendra.

1
58'

Gianluigi Buffon miał okazję do wykazania się w bramce Juventusu. Po dośrodkowaniu dwie próby pokonania byłego reprezentanta Włoch, jednak bezskuteczne. Piłka w dłoniach Gigiego.

1
1
57'

SPAL. Schodzi: Alessandro Murgia. Wchodzi: Gabriel Strefezza.

Gabriel Strefezza #21
Alessandro Murgia #11
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Igor za faul na Samim Khedirze.

Igor #3
SPAL
1
1
54'

Trochę pecha ma Cristiano Ronaldo. Ponownie powinien mieć na koncie asystę, jednak Sami Khedira główkował z bliska w kapitalnie dysponowanego bramkarza gości.

1
1
51'

Paulo Dybala strzelił zza linii pola karnego nieznacznie obok bramki Etrita Berishy. Kontrolował sytuację golkiper SPAL-u.

1
1
1
50'

Wymiana podań Bianconerich na połowie przeciwnika. Simone Missiroli nie pozwolił piłce dotrzeć do Aarona Ramseya po podaniu Juana Cuadrado.

1
48'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Paulo Dybalę. Następna akcja była dziełem Cristiano Ronaldo i Aarona Ramseya. W ostatnim momencie Portugalczykowi oraz Walijczykowi zabrakło porozumienia.

1
46'

Druga połowa.

2
komentarz

Paulo Dybala - jeden z ulubieńców kibiców w Turynie, którego przez sezonem Juventus wypychał z klubu.

4
3
1
Czy Juventus powiększy przewagę po przerwie?
4
45'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić. Asystował mu Sami Khedira.

Bramka do szatni! Etrit Berisha tym razem skapitulował. Juventus na prowadzeniu. Miralem Pjanić przebił się przez mur przeciwnika i eleganckim uderzeniem skierował piłkę do sieci.

19
15
7
4
4
43'

Co za obrona! Etrit Berisha instynktownie zatrzymał nogami uderzenie Aarona Ramseya po wrzutce Cristiano Ronaldo. SPAL broni się heroicznie, a jego bramkarz wznowi się na wyżyny umiejętności. Nie popisał się z kolei Walijczyk.

2
2
1
39'

Wrzutka Cristiano Ronaldo ominęła całe towarzystwo w polu karnym przeciwnika. Gwiazdor Juventusu poradził sobie łatwo z Nenadem Tomoviciem, ale nie dostarczył piłki na głowę żadnego innego gracza z Turynu.

3
2
1
1
1
38'

Za wykonanie stałego fragmentu zabrał się Paulo Dybala i strzelił w mur przeciwnika.

4
3
1
1
2
37'

Faul na Paulo Dybali blisko pola karnego przeciwnika. Mogą przymierzyć Miralem Pjanić, Paulo Dybala albo Cristiano Ronaldo.

2
2
1
1
34'

Nie było zagrożenia dla Juventusu, a było niebezpieczeństwo dla SPAL-u. Szybki wypad gospodarzy i po podaniu Juana Cuadrado strzelił Paulo Dybala. Piłkę po próbie Argentyńczyka zatrzymał jedną dłonią Etrit Berisha. Świetna interwencja.

2
2
1
33'

Faul Juana Cuadrado na Arkadiuszu Recy. Będzie szansa na pokonanie Gianluigiego Buffona po wrzutce z rzutu wolnego.

2
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira za faul.

Juventus FC
1
1
30'

Dwa kwadranse meczu minęły i publiczność w Turynie nie jest zachwycona tym co ogląda w wykonaniu gospodarzy.

1
2
29'

Arkadiusz Reca gra aktywnie na lewym skrzydle. Rajd reprezentanta Polski zakończony kopnięciem piłki w Samiego Khedirę. Byłemu zawodnikowi Wisły Płock udało się wywalczyć tylko wrzut z autu dla zespołu.

3
4
26'

Wymiana podań w wykonaniu Bianconerich. Zagranie w pole karne SPAL-u, a tam Etrit Berisha zgarnął futbolówkę sprzed nosa Aarona Ramseya.

1
1
1
24'

Kilka minut bez sytuacji podbramkowych. Juventus mocno rozpoczął, ale następnie pozwolił dojść do głosu swojemu przeciwnikowi, a spotkanie wyrównało się.

2
2
20'

Po strzale Juana Cuadrado zachwycony kibic złapał piłkę i zabiera ją do domu. Kierownik Juventusu będzie mieć brak w magazynie.

1
1
19'

Przyblokowane przez Nenada Tomovicia uderzenie Cristiano Ronaldo po podaniu Samiego Khediry. Po szarży Portugalczyka mistrz Włoch musiał zadowolić się rzutem rożnym.

1
18'

SPAL ma coraz więcej do powiedzenia na boisku. Kolejna akcja przedostatniego zespołu w tabeli ligi włoskiej. Jacopo Sala był wysoko i oddał uderzenie metr obok bramki Gianluigiego Buffona.

1
1
1
18'

Tak Paulo Dybala pokonywał w przeszłości bramkarza z Ferrary.

3
3
16'

Akcja SPAL-u zakończona uderzeniem zza pola karnego Andrei Petagni. Piłka powędrowała z lewego skrzydła od Arkadiusza Recy przez Gabriele Monciniego do najlepszego snajpera gości w poprzednim sezonie.

1
15'

Marco Piccinini czuwa z gwizdkiem nad zgodnością gry z przepisami.

1
14'

Aaron Ramsey wrzucił piłkę w szesnastkę zespołu z Ferrary. Ostatni obrońca gości znalał się w odpowiednim miejscu i nie pozwolił na uderzenie.

1
12'

Arkadiusz Reca w polu karnym mistrza Włoch. Po jego sprytnym odegraniu kompan z klubu Polaka nie oddał uderzenia z kilkunastu metrów na bramkę Gianluigiego Buffona. SPAL się budzi w Turynie.

1
1
10'

Początek ze wskazaniem na gospodarzy. SPAL starał się wybrać w przeciwne pole karne, ale jego szybki wypad zatrzymał Blaise Matuidi.

2
1
1
1
2
9'

Sami Khedira w polu karnym przeciwnika. Po dośrodkowaniu z głębi pola Juana Cuadrado doświadczony Niemiec strącił piłkę nieznacznie obok bramki Etrita Berishy.

1
4'

Juventus w tradycyjnych biało-czarnych strojach, a jego przeciwnik w jasnych kompletach. Bianconeri przystąpili do ataku na początku konfrontacji, ale uderzenie zostało odprowadzone wzrokiem poza boisko przez Etrita Berishę.

1
1
14:46

Cristiano Ronaldo - niepodważalna gwiazda zespołu z Turynu.

2
2
1
14:46

Od początku meczu zobaczymy Arkadiusza Recę. Wojciech Szczęsny i Thiago Cionek rozpoczynają na ławce rezerwowych.

1
1
1
14:46

Cristiano Ronaldo trenował w ostatnich dniach z resztą zespołu. Zagra od pierwszego gwizdka.

1
1
1
1
14:46

Maurizio Sarri przed starciem ze SPAL-em.

2
3
14:46

W poprzednich sezonach SPAL sprawiał problemy Juventusowi, ale wyłącznie na własnym stadionie. Wyprawy piłkarzy z Ferrary do Turynu zakończyły się ich porażkami 1:4 oraz 0:2.

2
1
14:46

SPAL ma na koncie trzy punkty za niespodziewane zwycięstwo 2:1 z Lazio. W pozostałych spotkaniach piłkarze z Ferrary uznali wyższość swojego przeciwnika. W poprzednich sezonach SPAL miał solidną defensywę, a aktualnie nie ma w lidze klubu, który natracił więcej goli. Do Turynu jedzie sprawić niespodziankę.

2
14:46

Stara Dama jest niepokonanym wiceliderem Serie A. Goni na razie bezbłędny Inter Mediolan. Drużyna prowadzona przez Maurizio Sarrego straciła na razie jedyne punkty w bezbramkowym meczu z Fiorentiną.

2
14:46

Juventus przed swoim drugim starciem w Lidze Mistrzów zmierzy się na krajowym podwórku ze SPAL-em, który nie imponuje formą i jest na przedostatnim miejscu w tabeli.