Serie A: 6. kolejka
29 wrz 2019 12:30
90+5'

Napoli nie potrafi zadać ostatecznego ciosu swojemu przeciwnikowi. Jose Callejon szarżował w polu karnym Brescii, ale skierował piłkę w ręce czujnego Jessego Joronena.

1
2
1
1
90+2'

Wrzawa na trybunach Stadio San Paolo po chwycie Davida Ospiny we własnym polu karnym. Kolumbijczyk zneutralizował niebezpieczne zagranie ze stałego fragmentu gry. Napoli coraz bliżej zwycięstwa. W nerwowych okolicznościach, a do przerwy nie działo się przecież nic niepokojącego.

4
1
3
2
1
90'

Doliczone siedem minut.

1
1
1
87'

Akcja Piotra Zielińskiego i Driesa Mertensa zakończona strzałem reprezentanta Polski prosto w bramkarza. Zbyt anemiczna próba pomocnika Napoli.

1
2
2
85'
ZMIANA

Brescia. Schodzi: Nikolas Spalek. Wchodzi: Alessandro Matri.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nikolas Spalek #7
2
1
83'

Sytuacja wymknęła się spod kontroli gospodarzy, którzy muszą przetrwać jeszcze przez kilka minut ze swoim prowadzeniem. Absurdalnie zmienił się obraz tego spotkania.

2
2
1
80'

Problem Davida Ospiny ze zdrowiem. Bramkarz nie jest w pełni sił, ale Carlo Ancelotti nie ma już możliwości wprowadzenia zmiennika.

1
2
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za faul.

1
76'
ZMIANA
75'

Prawdopodobnie dziś bez Arkadiusza Milika, ponieważ Nikola Maksimović ucierpiał i potrzebuje zmiany. Środkowy obrońca opuszcza boisko na noszach.

1
1
2
1
73'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Fernando Llorente. Wchodzi: Eljif Elmas.

72'
ZMIANA

Brescia. Schodzi: Daniele Dessena. Wchodzi: Romulo.

69'
ZMIANA

Brescia. Schodzi: Bruno Martella. Wchodzi: Ales Mateju.

Bruno Martella #26
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Balotelli. Asystował mu Sandro Tonali.

Brescia Calcio nie zrezygnowała z możliwości zapunktowania w Neapolu. Po trafieniu anulowanym jest bramka kontaktowa zdobyta zgodnie z przepisami. Mario Balotelli schował się między środkowymi obrońcami przeciwnika i główkował do siatki Davida Ospiny.

9
8
4
2
5
65'
ZMIANA
65'

Giovanni Di Lorenzo znalazł się w polu karnym przeciwnika przy okazji stałego fragmentu. Piłkę dostarczył pod nogi byłego zawodnika Empoli Nikola Maksimović, ale ten nie popisał się dokładnym uderzeniem.

1
1
1
62'

Świetne podanie Allana z głębi pola. Piłka ominęła zdezorientowanych obrońców z Brescii i trafiła w szesnastkę do Driesa Mertensa. Napastnik Napoli nie zastanawiał się długo i oddał uderzenie, po którym piłka trafiła tylko w boczną siatkę. Świetna szansa zmarnowana.

1
1
1
1
60'

Akcja za akcję. Allan podobnie jak kilka minut temu Jose Callejon nie trafił w bramkę Jesse Joronena.

58'

Niebezpieczna wrzutka z rzutu wolnego podyktowanego za faul Piotra Zielińskiego. Mario Balotelli spóźnił się nieznacznie do piłki, a chciał ją zgarnąć blisko dalszego słupka.

1
56'

Musi się budzić Napoli. Niecelne uderzenie oddał Jose Callejon.

1
54'

Dziwne bywają losy spotkań w calcio. Przed przerwą Brescia Calcio nie zbliżyła się do bramki Davida Ospiny, a po przerwie już kilkakrotnie zagroziła Kolumbijczykowi.

50'

Akcja przeprowadzona przez Alfredo Donnarummę, Nikolasa Spalka i Sandro Tonallego. Młodzian strzelił do siatki, ale trafienie zostało anulowane z powodu nieco wcześniejszego faulu Dimitriego Bisolego na Nikoli Maksimoviciu. Wciąż 2:0.

3
1
49'

Pierwsza interwencja bramkarza Napoli w tym meczu. David Ospina musiał wykazać się po uderzeniu Mario Balotellego z rzutu wolnego. Niezła próba, ale jednak futbolówka leciała blisko Kolumbijczyka.

47'

Sędzia zastanawiał się, czy Napoli należy się jedenastka. Komunikat z wozu był niekorzystny dla wicemistrza Włoch.