Liga Europy: III runda eliminacyjna, pierwsze mecze
08 sie 2019 21:00
90+4'

Jeszcze Legia. Z siedmiu metrów technicznie uderzył Novikovas. Nie trafił jednak w bramkę!

19
55
13
12
24
90+3'

Kontra Greków, dobrze w defensywie zachował się Rocha.

33
18
7
13
10
90+1'

Jedna z nielicznych akcji gości. Strzelał Farley, ponad bramką Legii.

38
24
9
9
19
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

28
23
8
7
15
89'

Novikovas znalazł się z piłką w narożniku pola bramkowego. Uderzył jednal w bramkarza!

22
22
17
24
33
86'

Coraz więcej miejsca na boisku. Tak, to mogą być ważne minuty w kontekście dwumeczu.

17
23
14
5
17
84'

Atromitos. Schodzi: Madson . Wchodzi: Joao Silva.

7
82'

Ładna akcja Legii, z pola karnego uderzył Luquinhas, bramkarz końcami palców wybił piłkę na róg!

26
22
11
6
14
82'

Legia w ataku, czasu na zdobycie gola ma jednak coraz mniej.

17
19
5
7
13
78'

Dwie dobre interwencje Megyeriego, który zdjął piłkę z głowy Luquinhasa, a po chwili "pajacykiem" odbił próbę lobu Novikovasa.

17
12
8
10
11
77'

Carlitos uderzył, jednak w zasięgu rąk bramkarza. Szkoda, bo można było bardziej zagrozić gościom.

20
38
8
9
14
76'

Żółtą kartkę za pyskówki otrzymał Dmitris Goutas.

16
76'

I znowu rzut wolny dla Legii, tym razem z ok. 19 metrów!

18
16
4
5
13
74'

I właśnie Carlitos przymierzył z rzutu wolnego. Trafił w poprzeczkę!

30
35
15
20
27
73'

Rzut wolny dla Legii. Z tego miejsca kiedyś trafiał Carlitos.

27
10
7
3
7
73'

Atromitos. Schodzi: Charis Charisis. Wchodzi: Roland Ugrai.

3
70'

Wymiana "uprzejmości" pomiędzy Jędrzejczykiem i Katranisem. Sędzia słownie upomniał obu graczy.

9
11
2
2
1
69'

5
68'

Urazu na środku boiska doznał Martins, będzie potrzebna zmiana.

7
5
9
17
11
66'

Nie znamy się na piłce, ale zastanawiamy się, co eksperci i tzw. znawcy futbolu widzą w Kulenoviciu?

37
38
4
5
6
66'

Legia. Schodzi: Sandro Kulenović. Wchodzi: Carlitos.

23
8
7
3
6
65'

Kulenović sam na sam z bramkarzem, uderzył ponad bramkarzem, ale tuż obok słupka!

10
17
5
5
9
64'

Legia cały czas ma przewagę, ale cały czas gospodarzom czegoś brakuje.

12
11
3
4
7
62'

Dośrodkował Antolić, Novikovas uderzył głową tuż ponad bramką. Niewiele brakowało do szczęścia!

6
6
5
3
14
61'

Atromitos. Schodzi: Charis Charisis. Wchodzi: Farley.

2
60'

To był 11. rzut rożny dla Legii. Do dogrania doszedł Novikovas, ale uderzył daleko od celu.

7
11
2
3
4
59'

Zamieszanie przed bramką gości, jednak po raz kolejny zabrakło strzału i ponownie tylko rzut rożny dla Legii.

6
6
2
1
3
58'

Legia cały czas w ataku, ale momentami zbyt czytelne są próby gospodarzy. Uderzał z ok. 19 metrów Martins, ale chyba nie jadł śniadania.

5
17
2
4
2
55'

Ostre wejście Velliosa w piłkarza Legii. Wkrótce gracz gości może pożegnać się z boiskiem.

9
1
4
3
8
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Apostolos Vellios.

9
6
5
4
4
51'

Antolić prostopadle do Kulenovicia, ten jednak zbierał się do piłki niczym mucha w smole.

3
10
1
2
6
50'

Novikovas uderzył z rzutu wolnego z ok. 23 metrów, bramkarz zbił piłkę na poprzeczkę!

18
7
7
6
5
47'

Mogło być groźnie w polu karnym Atromitosu, piłka jednak opuściła boisko i sędzia przerwał grę.