3
90+3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lasse Schone!

Nie ma gola. Pepe Reina interweniował pięknie po strzale Lasse Schone z rzutu karnego. Pełna rehabilitacja Hiszpana! Emocje sięgają zenitu!

27
7
14
7
11
90+2'

Strzela. Lasse Schone.

12
4
6
6
8
90+1'

Sędzia myśli i słucha...

6
5
14
7
8
90'

Doliczone pięć minut.

4
4
5
4
8
90'

Rzut karny dla Genoi po faulu Pepe Reiny na Christianie Kouame.

16
7
5
4
5
89'

Nie zagra w tym meczu Filip Jagiełło.

1
2
1
5
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Romero za faul w powietrzu na Lucasie Paquecie.

2
1
2
88'

Genoa. Schodzi: Lukas Lerager. Wchodzi: Goran Pandev.

4
2
1
1
3
87'

Robią co potrafią gospodarze, ale piłka fruwa po całym boisku, a ataku Genoi są bardzo chaotyczne. Publiczność podekscytowana nawet jeżeli piłka jest w bezpiecznej odległości od bramki Pepe Reiny.

1
2
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Paqueta za faul na Cristianie Romero.

3
3
1
83'

Będzie nerwowo, ale było tak od początku spotkania. AC Milan miał sytuację w miarę pod kontrolą, ale wykluczenie Davide Calabrii może być kolejnym momentem zwrotnym w tej konfrontacji.

2
3
2
1
1
81'

Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Andrea Conti.

79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Davide Calabria za faul na Christianie Kouame. Bezmyślne zachowanie i końcówka spotkania dziesięciu na dziesięciu.

3
2
3
1
3
77'

Genoa CFC przygotowuje się do ostatecznego szturmu. Jeszcze stara się znaleźć w sobie energię do ataku.

2
1
1
1
74'

Andrea Favilli poderwał się. Po jego podaniu niewiele zabrakło Christianowi Kouame, żeby wepchnąć futbolówkę z bliska do siatki Milanu. Najlepsza szansa gospodarzy na wyrównanie.

2
1
1
73'

Genoa. Schodzi: Andrea Pinamonti. Wchodzi: Andrea Favilli.

wchodzi Wchodzi
Andrea Favilli #30
schodzi Schodzi
2
1
70'

W ostatnich minutach Rossoneri starają się kontrolować sytuację na murawie. Genoa CFC gra w osłabieniu i na problem z zatrudnieniem Pepe Reiny groźnym uderzeniem. Pierwsza połowa wyglądała zupełnie inaczej.

1
1
67'

Rafael Leao i Lucas Paqueta obudzili Milan. Przed momentem Portugalczyk mógł strzelić swojego gola. Po podaniu Francka Kessiego ominął defensora, ale był jeszcze Ionut Radu i uratował gospodarzy przed stratą kolejnej bramki.

4
3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Schone za faul na Lucasie Paquecie.

6
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Lerager za faul na Lucasie Paquecie.

8
1
63'

Genoa CFC jeszcze próbuje dobrać się w dziesięciu do bramki jedenastu przeciwników.

4
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia za faul w centrum boiska.

1
1
3
60'

Franck Kessie dał prowadzenie gościom.

4
3
2
2
57'

Gol! Strzelił Franck Kessie.

Banalne wykonanie rzutu karnego. Z wielkim spokojem zrobił to Franck Kessie. Po wymanewrowaniu Ionuta Radu uderzył płasko do bramki Genoi. Milan schodził do szatni przy niekorzystnym rezultacie, a teraz jest już na prowadzeniu.

26
13
4
7
10
57'

Czerwoną kartkę otrzymał Davide Biraschi za zagranie ręką we własnym polu karnym. Jedenastka dla Milanu.

3
53'

Sędzia ponownie zastanawia się, czy przyznać rzut karny Milanowi. Tym razem za zagranie ręką defensora Genoi przy dryblingu Rafaela Leao.

4
2
2
4
4
51'

Gol! Strzelił Theo Hernandez.

Milan doprowadził do remisu kilka minut po przerwie. Akcja indywidualna Theo Hernandeza zakończona uderzeniem z ostrego kąta na 1:1. Nie popisał się tym razem bramkarz Genoi, który przepuścił mocno kopniętą piłkę w krótki narożnik, który powinien osłaniać. Przebudzenie Rossonerich po zejściu z boiska Krzysztofa Piątka.

24
14
8
9
5
50'

Dośrodkowania w pole karne gospodarzy. Znalazł się tam Leo Duarte i próbował zaskoczyć Ionuta Radu sytuacyjnym uderzeniem. Sędzia sprawdzał, czy Rossonerim należy się rzut karny.

2
1
4
2
1
46'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Lucas Paqueta.

46'

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Rafael Leao.

23
11
6
16
26
46'

20:09

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. Jak większośc przyjezdnych nie pokazuje nic interesującego na tle Genoi.

1
45+3'

Czerwoną kartkę otrzymał Riccardo Saponara za zachowanie na ławce rezerwowych.

10
8
20
4
6
45+1'

Szansa na gola Genoi w doliczonym czasie. Cristian Gabriel Romero dopadł do piłki po dośrodkowaniu, ale nie potrafił jej wepchnąć do bramki Milanu. Nie może uwierzyć w swój brak precyzji środkowy obrońca gospodarzy.

1
2
2
4
45'

Doliczone dwie minuty.

1
2
1
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za faul na Ivanie Radovanoviciu.

2
1
1
1
43'

Koszmarna pomyłka Pepe Reiny. Milan przegrywa, a jak wiadomo, strzelenie dwóch goli jest w tym sezonie ponad jego możliwości.

2
1
5
2
3
41'

Gol! Strzelił Lasse Schone.

Genoa CFC na prowadzeniu dzięki stałemu fragmentowi. Skończyła się passa Pepe Reiny. Hiszpan praktycznie wrzucił sobie piłkę do bramki. Po uderzeniu Lasse Schone z rzutu wolnego niepewnie interweniował dubler Gianluigiego Donnarummy i nie zapobiegł nieszczęściu.

14
15
7
12
13
39'

Pepe Reina wyrasta na najważniejszego zawodnika Milanu w tym meczu. Marko Pajac trafił w Hiszpana po solowym ataku i przedryblowaniu Davide Calabrii.

4
1
1
5
37'

Paolo Ghiglione po raz drugi mierzył na bramkę Milanu. Na razie nie zna sposobu na pokonanie doświadczonego bramkarza.

2
1
1
2
1
36'

Był dobry fragment w grze gospodarzy, a teraz atakuje Milan. Uderzenie Francka Kessiego zza pola karnego zakończyło się lądowaniem piłki w bocznej siatce.

3
1
2
34'

Suso strzelił zza pola karnego dokładnie w to miejsce, gdzie stał Ionut Radu. Rumun nie miał prawa przepuścić tego uderzenia do siatki.

2
1
3
33'

Pepe Reina interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu Marko Pajaca. Na razie solidnie prezentuje się Hiszpan, ale tego można się było spodziewać.

4
1
1
31'

Kolejna akcja Christian Kouame, którego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Alessio Romagnolego.

1
1
4
30'

Po stracie Francka Kessiego szarżował jego rodak Christian Kouame. Iworyjczykowi nie udało się wykonać odpowiedniego podania i stworzyć kompanowi sytuacji podbramkowej. Tylko ostrzeżenie dla pomocnika Milanu.

2
1
1
2
27'

Wrzutka Suso w kierunku najbardziej wysuniętego Giacomo Bonaventury. Czujnie obrona Genoi mimo poważnej straty, jaką było zejście z boiska Domenico Criscito.

3
1
2
24'

Dobra szansa na gola z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Suso. Hiszpan zobaczył krokodyla i zdecydował się na uderzenie ponad murem. Nie miał problemu ze sparowaniem piłki Ionut Radu.

3
1
2
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Zapata za faul na Theo Hernandezie.

5
1
2
1
1
22'

Milan nie miał swojego bohatera w ostatnich derbach Mediolanu i przegrał z Interem.

5
1
1
19'

Kolejna kolizja. Tym razem futbolówka przyznana zawodnikom z Mediolanu, ponieważ poszkodowany był Davide Calabria. Publiczność oczekuje tylu sytuacji podbramkowych co fauli.

3
2
1
17'

Trwa walka o panowanie na boisku. Gospodarze nie zamierzają przestraszyć się najbardziej utytułowanego włoskiego klubu w europejskich pucharach.

4
2
2
2
3
15'

Ostra gra w Genui. Przed momentem faulowany był Paolo Ghiglione na połowie przeciwnika. Sędzia musi panować nad wydarzeniami, ponieważ zawodnicy nie przebierają w środkach.

3
1
3
6
3
11'

Genoa. Schodzi: Domenico Criscito. Wchodzi: Davide Biraschi.

3
3
4
5
4
9'

Duży problem gospodarzy, ponieważ Domenico Criscito zgłosił kontuzję.

2
1
3
4
2
7'

Lucas Lerager był z piłką w polu karnym Milanu i oddał uderzenie z kilkunastu metrów. Błąd Theo Hernandeza naprawił Pepe Reina i popisał się interwencją nieznacznie przed linią bramkową.

4
3
1
1
2
6'

Rozegranie z udziałem Krzysztofa Piątka. Giacomo Bonaventura dostał podanie zwrotne od reprezentanta Polski, ale nie znalazł miejsca do oddania uderzenia w gąszczu przeciwników.

3
2
3
1
7
2'

Pierwsza szansa na gola dla gospodarzy. Po rajdzie Christiana Kouame mógł oddać uderzenie Andrea Pinamonti. Młodzieżowy reprezentant Włoch spóźnił się nieznacznie do piłki wrzuconej w pole karne przez Iworyjczyka.

3
4
4
5
2
20:09

Zmiana w bramce gości: Pepe Reina zagra zamiast Gianluigiego Donnarumy.

5
3
9
1
4
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z Genoa CFC?
3
1
1
20:02

Krzysztof Piątek zagra od pierwszego gwizdka.

12
9
5
2
3
20:00

Wielkim wydarzeniem tej kolejki będzie pojedynek podopiecznych Antonio Conte z Juventusem FC.

20:00

W Genui zmierzą się były z obecnym klubem Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski strzelił siedem goli w 10 występach na Stadio Luigi Ferraris przed transferem z Genoi CFC do Milanu.

3
1
1
1
2
20:00

AC Milan ma dobre liczby w konfrontacjach z Genoa CFC. Wygrał cztery z ostatnich pięciu. Po raz ostatni został pokonany przez zawodników ze Stadio Luigi Ferraris w październiku 2016 roku. W rundzie wiosennej Rossoneri podbili Genuę i zwyciężyli 2:0.

3
1
20:00

Genoa CFC nie wygrała od czterech meczów. Drużyna z Ligurii rozpoczęła sezon obiecująco, ale po serii niepowodzeń wylądowała w strefie spadkowej. Ma pięć punktów. Tydzień temu przegrała 0:4 z Lazio na Stadio Olimpico.