Wojciech Szczęsny ucierpiał w zderzeniu z Matiasem Vecino. Na szczęście dla Mauricio Sarrego i Jerzego Brzęczka nie jest to nic poważnego.

3
4
2
86'

Wojciech Szczęsny! Reprezentant Polski interweniował z wyczuciem i odwagą w sytuacji sam na sam z Matiasem Vecino. Brawa dla bramkarza Juventusu.

33
9
2
4
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Nicolo Barelli.

4
2
5
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za ostre przewinienie.

Juventus FC
8
3
2
3
3
83'

Gonzalo Higuain dał prowadzenie Juventusowi!

14
5
1
1
3
80'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Juventus! Kilka minut od zwycięstwa są piłkarze z Turynu. Piękna akcja przeprowadzona między obrońcami z Mediolanu. Cristiano Ronaldo uruchomiał Rodrigo Bentancura, a ten podał do Gonzalo Higuaina. Trzeci gol Argentyńczyka w tym meczu. Były gracz Napoli pokonał płaskim strzałem z bliska Samira Handanovicia.

45
23
12
13
17
79'

Cristiano Ronaldo już zwykle zamarzył o strzeleniu decydującego gola nożycami. Po dośrodkowaniu Miralema Pjanicia z rzutu wolnego futbolówka nie dotarła do Portugalczyka.

9
5
3
3
3
78'
76'

Sędzia rozczarowuje Bianconerich. Nie było przewinienia na Rodrigo Bentancurze, nie zobaczył też faulu na Juanie Cuadrado. Nic nie robi sobie z tego Inter i przeprowadził akcję zakończoną przyblokowanym strzałem Lautaro Martineza.

4
1
1
5
74'

Gonzalo Higuain przepuścił piłkę do wbiegającego w pole karne Rodrigo Bentancura. Pomocnik Juventusu nie miał komfortu i wystrzelił futbolówkę w powietrze zamiast w kierunku bramki Samira Handanovicia.

3
5
1
1
2
72'

Matias Vecino strzelił ponownie, ale tym razem już wyraźnie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
2
1
1
1
71'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Emre Can.

6
2
1
1
2
69'

Zmieniła się optyka tego spotkania. Inter w posiadaniu piłki i na połowie Juventusu. Wojciech Szczęsny został w blokach i obserwował jak piłka odbita rykoszetem trafiła w zewnętrzną część słupka w jego bramce. Nie zabrakło wiele do pokonania golkipera gości Matiasowi Vecino.

2
2
1
1
1
66'

Romelu Lukaku pojedynkował się w polu karnym Bianconerich z Leonardo Bonuccim. Reprezentant Włoch interweniował jak profesor i nie pozwolił na oddanie strzału.

3
3
65'

Pobudzeni piłkarze z Mediolanu po okresie naporu Bianconerich. Na lewym skrzydle Kwadwo Asamoahowi udało się wywalczyć rzut rożny dla Interu.

7
5
5
4
6
62'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

62'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

60'

Pozbierał się Federico Bernardeschi i dla odmiany to on faulował Nicolo Barellę. Za moment zmiany w jedenastce z Piemontu.

2
2
1
1
1
58'

Zaostrzyli ponownie Nerazzurri. Do parteru został sprowadzony Federico Bernardeschi przez Stefana de Vrija. Marcelo Brozović postanowił zagrać fair play i wyrzucił futbolówkę z boiska.

4
4
2
2
2
56'

Świetna akcja Bianconerich, ale piłka nie wylądowała w bramce Samira Handanovicia. Strzelał niecelnie Paulo Dybala. Przeszkadzał do maksimum doświadczony Słoweniec, a futbolówkę rozegrali Cristiano Ronaldo oraz Sami Khedira.

3
2
1
1
1
54'

Inter. Schodzi: Diego Godin. Wchodzi: Alessandro Bastoni.

2
53'

Potężne uderzenie Cristiano Ronaldo z dystansu. Futbolówka poleciała daleko od bramki Samira Handanovicia. Reakcją na okres naporu Juventusu będzie zmiana Antonio Conte.

5
4
3
3
3
51'

Dośrodkowanie do nikogo wykonane przez Juana Cuadrado. Futbolówka wylądowała za plecami wszystkich zawodników stłoczonych w polu karnym Samira Handanovicia.

1
1
2
49'

Uderzenie Federico Bernardeschiego z okolic linii pola karnego. Włoch poczęstował Samira Handanovicia, który modelowo interweniował.

5
5
4
4
4
48'

Blaise Matuidi sfaulował Lautaro Martineza blisko koła środkowego. Argentyńczyk miał szczęście, że Francuz nie był delikatniejszy, ponieważ ewentualna strata mogła mieć wysoką cenę dla gospodarzy.

4
4
3
3
3
46'

20:12

Antonio Conte - były zawodnik i szkoleniowiec Juventusu - dziś po drugiej stronie barykary.

6
5
2
2
2
Czy Juventus strzeli gola również po przerwie?
5
3
2
2
2
45+2'

Nerazzurri nie oszczędzają Paulo Dybali. Rewanż za gola strzelonego na początku spotkania jest bolesny dla napastnika Juve.

2
2
3
5
45'

Doliczone trzy minuty.

3
1
1
1
1
43'

Energetyczna walka w derbach Italii. Piłka jest często w okolicy pola karnego przeciwnika. Kibice Juventusu mogli przez kilka sekund liczyć, że ich drużyna zejdzie do szatni z prowadzeniem, ale bramka Cristiano Ronaldo nie została uznana.

2
2
41'

Nie ma gola, choć cieszył się już Cristiano Ronaldo. Tym razem przymierzył idealnie, zrobił wszystko prawidłowo, ale spalony był o jedno podanie wcześniej. Na nim Paulo Dybala.

8
4
1
1
10
40'

Cristiano Ronaldo dostał podanie od Paulo Dybali, a lider Starej Damy nie zastanawiał się długo zanim strzelił z kilkunastu metrów. Samir Handanović miał szczęście, że piłka poleciała prosto w niego.

2
2
2
2
3
37'

Juventus gra ryzykownie pod własnym polem karnym. Juan Cuadrado mógł stracić futbolówkę, ale z fantazją właściwą południowcowi przerzucił ją przez środek boiska do Matthijsa de Ligta.

7
4
4
3
4
35'

Szansa na gola dla Bianconerich z rzutu wolnego. Oczywiście Cristiano Ronaldo, więc trudno się było spodziewać dobrego uderzenia. Portugalczyk trafił w odpowiednio ustawionego Milana Skriniara.

2
7
2
2
6
34'

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Matias Vecino.

6
1
2
1
2
31'

Przerwa w grze spowodowana urazem Stefano Sensiego. Blisko reprezentanta Włoch jest medyk Interu.

4
4
2
4
4
30'

Wojciech Szczęsny popisał się paradą.

13
6
3
2
4
28'

Wojciech Szczęsny musi interweniować coraz częściej i pomaga Bianconerim w Mediolanie. Parada reprezentanta Polski po strzale Lautaro Martineza. Ponownie podawał do Argentyńczyka jego partner z ataku Romelu Lukaku.

2
2
1
3
4
26'

Dobrze zbudowana akcja Interu. Wojciech Szczęsny interweniował na przedpolu i nie pozwolił na strzał Lautaro Martinezowi. Na dodatek reprezentant Argentyny był na spalonym.

8
3
1
2
1
24'

Kolejna okazja, żeby dorzucić efektownego gola do kolekcji. Bramka Paulo Dybali ładna, ale w cieniu trafień sprzed lat.

5
3
3
3
4
21'

Cristiano Ronaldo strzelił w mur po faulu na Paulo Dybali. Portugalczyk trafił w Romelu Lukaku i zrobił krzywdę Belgowi.

5
5
5
6
5
20'

Paulo Dybala ma problem z palcem w dłoni. Nie pęka, choć łzy napływają do jego oczu. Adrenalina powinna zrobić swoje.

6
4
3
4
4
20'

Lautaro Martinez dopadł mistrza Włoch. 1:1.

8
5
3
3
14
18'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez.

Genialna szansa na wyrównanie i Juventus już zgubił przewagę. Lautaro Martinez pokonał Wojciecha Szczęsnego płaskim i precyzyjnym uderzeniem z rzutu karnego. Argentyńskie strzelanie w derbach Italii. Mediolan pulsuje, ponieważ Inter odpowiedział na gola Paulo Dybali.

25
13
5
4
17
17'

Rzut karny dla Interu za zagranie ręką Matthijsa de Ligta.

12
9
14
12
16
15'

Inter poszanował piłkę na połowie przeciwnika. Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Lautaro Martineza, ale przed reprezentanta Argentyny wskoczył Matthijs de Ligt i nie pozwolił na oddanie strzału.

4
2
2
1
3
13'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za wkopanie piłki na boisko po gwizdku.

Juventus FC
2
1
2
2
3
11'

Piłka w centrum boiska. Atakują jedni i drudzy, ale ataki podopiecznych Maurizio Sarrego są groźniejsze. Szybko wyszli na prowadzenie, a mogło być nawet wyższe.

1
1
1
2
3
9'

Ponownie Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Juventusu był ponownie blisko bramki Samira Handanovicia, a podopieczni Antonio Conte są w potwornych opałach. Szybka odpowiedź i uderzenie Romelu Lukaku w nogi Leonardo Bonuccego.

3
1
2
2
4
7'

Cristiano Ronaldo w polu karnym Interu, gdzie jednak natknął się na twardo broniącego Diego Godina. Urus nie pozwolił poszaleć Portugalczykowi, któremu nie udało się uzyskać żadnej korzyści dla mistrza Włoch.

5
3
3
2
4
6'

Paulo Dybala na 1:0!

12
6
5
6
5
4'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Miralem Pjanić.

Najlepsza defensywa ligi już skapitulowała, a Maurizio Sarri triumfuje. Wystawienie Paulo Dybali było mistrzowską decyzją szkoleniowca Juventusu. Argentyńczyk strzelił na 1:0. Dostał podanie od Miralema Pjanicia będąc w polu karnym przeciwnika i uderzył zza zasłony w kierunku dalszego narożnika. Nie popisał się Samir Handanović i już sięgnął po piłkę do siatki.

45
22
6
7
8
3'

Pierwsza szarża przeprowadzona prawym skrzydłem przez Nerazzurrich. Inter Mediolan wywalczył dla siebie korner, ale nie zaskoczył mającego często problemy przy stałych fragmentach przeciwnika Juventusu.

4
1
1
5
2'

Drużyny oczywiście w tradycyjnych strojach. Inter Mediolan w czarno-niebieskich pasiakach, a jego przeciwnik z Turynu w biało-czarnych koszulkach.

5
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Interem Mediolan?
9
5
4
4
4
20:12

Cristiano Ronaldo. Jeden z tych, na których tradycyjnie liczy Juventusu.