0:0
Zakończony
SSC Napoli
90+2'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie spotkania w doliczonym czasie. Trudno nazwać którąkolwiek z nich piłką meczową.

1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

89'

Torino. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Iago Falque.

87'

Kolejne uderzenie Fernando Llorente po dośrodkowaniu. Napastnik Napoli nie przymierzył w bramkę, której strzeże Salvatore Sirigu.

2
2
1
83'

Torino. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Ola Aina.

1
1
1
1
83'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Fernando Llorente główkował w Salvatore Sirigu. Kolejna zmarnowana szansa Napoli na objęcie prowadzenia.

1
80'

Walter Mazzarri ma jeszcze szansę na wprowadzenie dwóch zmienników.

1
1
77'

Granata szuka możliwości rozstrzygnięcia spotkania. W jej akcjach bierze udział aktywny od momentu pojawienia się na murawie Soualiho Meite.

1
74'

Cristian Ansaldi podjął drugą próbę zdobycia bramki w tym spotkaniu. Po uderzeniu wahadłowego Torino rykoszet od barku Sebastiano Luperto i ekipa z Piemontu musi zadowolić się rzutem rożnym.

1
1
71'

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Soualiho Meite.

wchodzi Wchodzi
Soualiho Meite #23
schodzi Schodzi
1
1
69'

Fernando Llorente odpowiedział na atak Andrei Belottego. Napastnik Napoli główkował ponad bramką po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
68'

Andrea Belotti miał ochotę na strzelenie gola nożycami. Wiadomo, że potrafi to zrobić, ale tym razem futbolówka uciekła kapitanowi Torino poza lustro bramki Napoli.

2
1
2
67'
65'

Beznadziejne zagranie Fabiana Ruiza. Piłka po, chyba, uderzeniu młodego Hiszpana wylądowała daleko za bramką Salvatore Sirigu.

2
1
1
1
1
63'

Odpowiedź na pytanie, czy Torino przygotowało odważniejszy plan na drugą połowę, jest twierdząca. Granata naciska na wicemistrza Włoch. Przed momentem z trudem interweniował Giovanni Di Lorenzo.

1
1
61'

Napoli. Schodzi: Hirving Lozano. Wchodzi: Jose Callejon.

57'

Przerwa w grze spowodowana urazem Armando Izzo.

1
55'

Bramkarze po obu stronach boiska mają już podobną liczbę obowiązków. Biorąc pod uwagę wyłącznie ostatnie minuty to Alex Meret musiał się nagimnastykować bardziej niż Salvatore Sirigu.

51'

Piłka w bramce po strzale Andrei Belottego. Nie ma gola z powodu spalonego. Próba cieszynki w wykonaniu reprezentanta Włoch.

2
1
1
1
1
50'

Hirving Lozano strzelił w Diego Laxalta po podaniu Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski pięknie zachował się w środku pola i szkoda, że Meksykanin nie sprezentował kompanowi asysty.

3
1
48'

Piłka sunęła po połowie Napoli, czyli otwarcie drugiej części inne niż pierwszej. Zobaczymy, czy Granata będzie grać wyraźnie ofensywniej po powrocie z szatni na boisko.

46'

17:46

Hirving Lozano rozpoczął w tym sezonie podbój włoskich boisk.

1
1
1
1
1
45+3'

Alex Meret uratował Napoli w doliczonym czasie. Piękna interwencja bramkarza po płaskim uderzeniu zza pola karnego Cristiana Ansaldiego. Piłka spadła pod nogami pomocnika Torino po wybiciu Kostasa Manolasa.

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastiano Luperto za faul na Andrei Belottim.

45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
45'

Alex Meret złapał piłkę po strzale z dystansu Simone Verdiego. Musiał poradzić sobie ze spokojnie szybującą piłką choćby z zamkniętymi oczami.

1
1
1
43'

Pod naporem Piotra Zielińskiego nie udało się utrzymać piłki w boisku Armando Izzo. Reprezentant Włoch wykopał futbolówkę poza boisko i Napoli miało wrzut z autu na wysokości pola karnego Torino.

1
1
1
40'

Mniej atrakcyjne minuty spotkania w Turynie. Nie było sytuacji podbramkowych. Napoli trochę zdezorganizowane po zmianie Elseida Hysaja na Faouziego Ghoulama.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Hirving Lozano za faul na Sasy Lukiciu.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za faul na Allanie.

2
34'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

32'

Będzie zmiana spowodowana urazem Elseida Hysaja.

1
1
30'

Niebezpieczny upadek Elseida Hysaja po kolizji w powietrzu z Cristianem Ansaldim. Piłkarz Torino zachował się elegancko i być może zapobiegł bardziej niebezpiecznemu urazowi Albańczyka.

1
28'

Blisko szczęścia Dries Mertens. Piękne techniczne uderzenie Belga, ale minimalnie ponad bramką. Futbolówka otarła się o poprzeczkę. To mogło być spektakularne trafienie.

1
27'

Dużo uderzeń, choć pozostawiają trochę do życzenia. Po faulu Giovanniego Di Lorenzo rzut wolny. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu i strzał głową Tomasa Rincona ponad bramką.

26'

Piotr Zieliński zagrał zewnętrzną częścią buta w kierunku Hirvinga Lozano. W ostatnim momencie interweniował defensor Torino i nie pozwolił na oddanie strzału Meksykaninowi.

25'

Fernando Llorente został ściągnięty do Neapolu latem. Jest nową bronią w zespole Carlo Ancelottego. Czeka na swoją szansę na ławce rezerwowych.

1
1
23'

Piotr Zieliński strzelił z kilkunastu metrów i poczęstował Salvatore Sirigu. Doświadczony bramkarz Torino przesunął się na nogach na linii bramkowej i nie dał się pokonać. Premierowa próba reprezentanta Polski.

1
22'

Kolejna wymiana podań podopiecznych Carlo Ancelottego, którzy mają ogromną przewagę pod względem posiadania piłki.

1
20'

Fatalna pomyłka Armando Izzo na własnej połowie. Partnerzy z Torino zdążyli zaasekurować reprezentanta Włoch, przez co Azzurri nie przeprowadzili niebezpiecznego ataku. Dries Mertens domagał się faulu, ale sędzia kazał kontynuować grę.

18'

Po ostrzeżeniu ze strony Torino próbuje ponownie zaatakować drużyna ze Stadio San Paolo. Nicolas N'Koulou sfaulował na własnej połowie Piotra Zielińskiego.

15'

Simone Verdi strzelił w boczną siatkę Napoli. Pierwsza niebezpieczna akcja gospodarzy po tym jak Piotr Zieliński poślizgnął się w środku pola zamiast przyjąć futbolówkę.

1
14'

Strzał Lorenzo Insigne przyblokowany. Po tym rykoszecie piłka pofrunęła prosto w rękawice Salvatore sirigu.

14'

Publiczność czeka na pierwszy konkretny wypad ofensywny gospodarzy. Nie pozwala na to Allan, który ostro potraktował Armando Izzo w bocznym sektorze boiska.

1
10'

Fabian Ruiz dostał piłkę będąc przed polem karnym przeciwnika. Mocne uderzenie prawą nogą i Salvatore Sirigu musiał się mocno nagimnastykować, żeby sparować futbolówkę na korner.

1
8'

Szybka akcja Napoli na prawym skrzydle. Nie udało się tam stworzyć przewagi rozgrywającym piłkę Fabianowi Ruizowi oraz Driesowi Mertensowi.

1
1
1
6'

Początek pod znakiem niemal nieustających ataków przyjezdnych, jednak Salvatore Sirigu ma spokój w bramce, ponieważ ze wszystkimi zagraniami radzą sobie obrońcy Torino.

2
1
1
4'

Napoli na połowie przeciwnika i wymienia podania. Torino przyczajone i obserwuje ruchy zawodników z Neapolu.

2
1
1
3'

Po strzale zza pola karnego Lorenzo Insigne piłka odbiła się od stojącego w szesnastce zawodnika Napoli. W tej sytuacji sędzia nakazał wznowienie od bramki Salvatore Sirigu.

1
1
1
17:46

Piłkarze na murawie i gotowi do rozpoczęcia spotkania.

Czy SSC Napoli wygra mecz z Torino FC?
1
17:38

Jednym z największych prześladowców Torino FC w calcio jest Dries Mertens.

17:25

Piotr Zieliński zagra od początku w meczu z Torino. Arkadiusz Milik na ławce rezerwowych.

5
17:25

Sędzia: Daniele Doveri

17:25

Torino FC pożegnało się z europejskimi pucharami już na etapie eliminacji Ligi Europy. Podopieczni Waltera Mazzarrego nie przedostali się do grupy, a na krajowym podwórku przeplatają pozytywne wyniki z rozczarowaniami. Toro jest w środku tabeli.

17:25

Azzurri mają dobre liczby w konfrontacjach z Torino FC. Klub ze Stadio San Paolo wygrał 10 z 14 spotkań z Granatą od czasu jej powrotu do ligi włoskiej. Przegrał tylko raz w marcu 2015 roku 0:1 po golu Kamila Glika.

17:25

Piłkarze ofensywni z Arkadiuszem Milikiem na czele zawiedli w meczu Ligi Mistrzów z KRC Genk. SSC Napoli zremisowało bezbramkowo w Belgii i co prawda nadal prowadzi w swojej grupie, ale nie wykorzystało szansy na poprawienie sytuacji.