2
1
1
89'

Federico Bonazzoli kolejnym zawodnikiem, który w końcówce podstawowego czasu próbował zagrozić bramce osłabionego przeciwnika.

1
1
88'

Fabio Depaoli próbował po raz drugi w tym meczu strzelić gola. Druga próba gorsza od pierwszej, a piłka poleciała do wyjątkowo uradowanego kibica.

1
86'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Justin Kluivert za faul na Nicoli Murru.

84'

Piłka zatańczyła blisko bramki Sampdorii po strale Chrisa Smallinga. Wcześniej gwizdek sędziego i nie ma mowy o uznaniu gola.

83'

Podanie Edina Dzeko do Javiera Pastore. Po strzale Argentyńczyka drobny rykoszet i piłka przeleciała obok bramki strzeżonej przez Emila Audero. Tylko korner dla Giallorossich.

1
1
80'

Fabio Quagliarella odpowiedział uderzeniem w lustro bramki Romy. Pau Lopez zatrzymał piłkę sunącą po murawie po strzale króla strzelców ligi włoskiej.

1
2
79'

Edin Dzeko poczęstował Emila Audero strzałem z obrębu pola karnego. Bramkarz Blucerchiatich nie musiał często interweniować w tym pojedynku, ale nie stracił koncentracji.

2
1
78'

Kilkanaście minut do końca spotkania. Gospodarze oberwują wymieniających podania przeciwników, którzy mają problem z zatrudnieniem strzałem Emila Audero.

1
1
75'
74'

Chris Smalling wyekspediował futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie pozwolił oddać strzału kilku czekającym na taką możliwość zawodnikom Sampdorii.

1
1
1
70'

Po rzucie rożnym kolejny strzał i Sampdoria organizuje coraz trudniejsze egzaminy bramkarzowi Giallorossich. Pau Lopez spektakularnie poradził sobie z uderzeniem Fabio Depaolego.

2
2
2
1
1
69'

Jakub Jankto odzyskał piłkę wysoko na połowie przeciwnika. Uderzeni centralnego pomocnika zablokowane i udało mu się wyłącznie wywalczyć korner dla Blucerchiatich.

2
1
2
1
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za kolejny faul.

1
1
2
1
3
64'

Przerwa po ostrym ataku Bartosza Bereszyńskiego na Alessandro Florenziego. Piłkarz z Rzymu potrzebował trochę czasu na dojście do siebie.

2
1
2
1
1
60'

Sampdoria Genua. Schodzi: Emiliano Rigoni. Wchodzi: Fabio Depaoli.

wchodzi Wchodzi
Fabio Depaoli #12
schodzi Schodzi
Emiliano Rigoni #10
1
56'

Kolejne rozegranie podopiecznych Paulo Fonseki, którzy po powrocie z szatni na boisko mają prawie nieustannie futbolówkę pod nogami.

1
1
54'

Crossowe podanie do Justina Kluiverta. Następnie wstrzelenie w pole karne, gdzie nie udało się oddać dobrego uderzenia Alessandro Florenziemu. Cały czas czegoś brakuje rzymianom pod bramką Sampdorii.

1
2
52'

Fabio Quagliarella był blisko piłki w polu karnym rzymian. Nie udało się oddać soczystego uderzenia. W zasadzie tylko strącić futbolówkę w kierunku Emila Audero.

1
51'

Giallorossi aktywniejsi po przerwie. Mieli korner, jednak dośrodkowanie nie otworzyło drogi do bramki Sampdorii Genua.

49'

AS Roma wymienia podania po powrocie z szatni na boisko. Giallorossi dyktują warunki swoim przeciwnikom.

1
1
47'

Niebezpieczne dośrodkowania w pole karne zespołu z Genui. Piłka nie dotarła do Chrisa Smallinga. Była jeszcze przed szesnastką, ale oddane stamtąd uderzenie nie było niebezpieczne dla Emila Audero.

1
1
46'

Druga połowa.

14:45

Pierwsze spotkanie z dziennikarzami nowego szkoleniowca Blucerchiatich.

1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45+2'

Roma. Schodzi: Nikola Kalinić. Wchodzi: Edin Dzeko.

45'

Doliczone pięć minut.

2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Mancini za faul na Fabio Quagliarelli.

42'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne gości. Najlepszy okazał się tam w pojedynku powietrznym Chris Smalling.

1
40'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Nikoli Kalinicia.

1
38'

Sędzia ma dużo obowiązków. Tym razem staranowany został Nikola Kalinić, który głęboko cofnął się po futbolówkę.

1
35'

Piłka zawieszona ponad polem karnym Blucerchiatich przez Aleksandara Kolarova, który wykonał rzut wolny. Całe zamieszanie zakończyło się bardzo nieudanym strzałem Gianluci Manciniego, który zderzył się z Bartoszem Bereszyńskim.

1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Bertolacci za faul na Nicolo Zaniolo.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Justin Kluivert za ostry faul.

29'

Piłka zagrana na skraj pola karnego do Aleksandara Kolarova. Serb nie pomyślał o żadnym kreatywnym rozwiązaniu, a wykonał bezmyślne wstrzelenie, które ominęło wszystkich zawodników w polu karnym Sampdorii.

1
25'

Akcja Giallorossich przerwana na skrzydle przez czujnego zawodnika Sampdorii. Kibice w sektorze gosci czekają na jakiś konkret w wykonaniu swoich ulubieńców.

1
1
20'

Poprawny początek meczu w wykonaniu Blucerchiatich, ale Pau Lopez nie musiał jeszcze interweniować spektakularnie, tak samo jak Emil Audero.

1
17'

AS Roma jeszcze nie rozpędziła się na Stadio Luigi Ferraris. Z kolei gospodarze starają się wykorzystać ustawionego na desancie Fabio Quagliarellę.

1
15'

Luis Muriel, jeszcze jako zawodnik Sampdorii, potrafił zranić Romę.

1
1
14'

Emiliano Rigoni szarżował na prawym skrzydle i wykonał dośrodkowanie. Piłka poleciała w kierunku Fabio Quagliarelli, któremu niewiele zabrakło do oddania strzału z bliska.

1
9'

Andrea Bertolacci postraszył jako pierwszy swoim uderzeniem Pau Lopeza. Bramkarz Romy nie musiał interweniować, ponieważ strzał był niecelny.

1
1
7'

Roma. Schodzi: Bryan Cristante. Wchodzi: Javier Pastore.

7'

Na początku meczu będzie potrzebna zmiana w jedenastce Giallorossich spowodowana problemem ze zdrowiem Bryana Cristante.

1
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Vieira za faul na Nicolo Zaniolo.

Ronaldo Vieira #4
1
4'

Sampdoria gra w niebieskich koszulkach z białymi i z czerwonymi akcentami. AS Roma również w tradycyjnych strojach bordowych z żółtymi wstawkami. Pierwsze ataki obu jedenastek bez przekonania.