Serie A: 9. kolejka
27 paź 2019 12:30
90+2'

Już tylko 120 sekund na doprowadzenie do remisu mają goście. Niewiele wskazuje na to, że im się to uda.

3
1
2
1
1
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

89'

Riccardo Orsolini strzelał z pola karnego, jednak zbyt anemicznie. Pewnie zachował się bramkarz.

87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Omar Colley.

Sampdoria Genua
1
86'

Już niewiele czasu ma Sampdoria na doprowadzenie do remisu. Riccardo Orsolini powinien zamknąć mecz, ale w bramkę nie trafił!

1
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jerdy Schouten.

Jerdy Schouten #30
Bologna FC
1
81'

Sampdoria przyspieszyła grę, goście chcą zepchnąć gospodarzy pod ich pole karne.

2
78'

Gol! Strzelił Mattia Bani. Po dograniu z rogu piłka spadła pod nogi Baniego, a ten wślizgiem z kilku metrów umieścił futbolówkę w bramce. 2:1!

2
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nicola Murru.

1
77'

Wchodzimy w decydujący fragment gry. Coraz więcej nerwów.

1
1
74'

Nicola Sansone uderzył z rzutu wolnego  ok. 17 metrów, dwa metry obok słupka.

1
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Bereszyński.

2
1
1
1
1
72'

Bologna. Schodzi: Andrea Poli. Wchodzi: Jerdy Schouten.

1
68'

Strzał Bereszyńskiego poszybował daleko od bramki Skorupskiego.

3
1
1
1
1
67'

Bologna. Schodzi: Blerim Dzemaili. Wchodzi: Federico Santander.

Federico Santander #9
1
64'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu Ronaldo Vieira. I mamy remis! Gospodarze dali sobie odebrać piłkę w środku pola. Przejął ją Vieira, podał do Gabbiadiniego, a ten z ok. 20 metró uderzył nie do obrony. Skorupski strzału nie mógł obronić. 1:1!

Asysta:
Ronaldo Vieira #4
3
3
1
2
62'

Bologna pozwala gościom zbliżyć się pod własną bramkę. Gospodarze szans na podwyższenie wyniku chcą szukać w kontrach.

2
1
komentarz
1
60'

Mocno uderzył Sansone, dobrze w bramce zachował się Emil Audero.

1
59'

Zamieszanie w polu karnym Bologny, jednak goście nie potrafili oddać uderzenia na bramkę miejscowych.

1
1
55'

I już pokazał się Riccardo Orsolini. Strzał głową z trudnej pozycji minął bramkę.

1
54'

Bologna. Schodzi: Andreas Olsen. Wchodzi: Riccardo Orsolini.

Andreas Olsen #17
1
54'

Kolejny strzał oddał Palacio, piłka poszybowała tuż obok bramki!

1
51'

Piłka w bramce Bologny, jednak na spalonym był zawodnik gości! Skorupski wyszedł na siódmy metr, w momencie podania przed napastnikiem został tylko jeden zawodnik.

1
50'

Do odrabiania strat rzuciła się Sampdoria, coraz większe problemy mają gospodarze.

1
48'

Gol! Strzelił Rodrigo Palacio. Asystował mu Roberto Soriano. Skuteczna odpowiedź gospodarzy! Rozegranie na prawo do Soriano, ten podał w pole karne, gdzie nadbiegający Palacio uderzył tuż przy słupku! 1:0!

47'

Mógł być gol dla Sampdorii. W bramce gospodarzy świetnie zachował się jednak Skorupski!

1
46'

Wracamy do meczu!

1
46'

Sampdoria Genua. Schodzi: Mehdi Leris. Wchodzi: Fabio Depaoli.

Fabio Depaoli #12
Mehdi Leris #26
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
42'

Palacio uderzał z trzech metrów! Trafił jednak w bramkarza! To powinien być gol.

1
42'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla gospodarzy, jednak niewiele po nich wydarzyło się w polu karnym Sampdorii. Goście jednak momentami panikują pod własną bramką.

1
40'

Palacio do Olsena, który uderzył efektownie, ale bardzo niecelnie.

2
37'

Jedna z nielicznych akcji Sampdorii. Sprzed pola karnego uderzał Jakub Jankto. Piłka po plecach obrońcy tuż obok bramki wyszła na rzut rożny.