1:1
Zakończony
Juventus FC
90+6'

Gabriel poradził sobie ze strzałem Gonzalo Higuaina. Obolały napastnik Juventusu ambitnie próbuje zdobyć swojego gola, ale golkiper Lecce nie daje się pokonać po raz drugi w tym spotkaniu.

1
1
1
90+3'

W doliczonych minutach rozpaczliwe ataki podopiecznych Maurizio Sarrego. Wspierani przez publiczność gospodarze są w stanie momentami szczęśliwie, ale cały czas skutecznie bronić.

2
2
3
90'

Doliczone siedem minut.

1
2
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Lapadula za odkopnięcie piłki.

85'

Gonzalo Higuain będzie kończyć mecz z zabandażowanym czołem.

1
2
1
83'

Niebezpieczna kolizja piąstkującego na przedpolu Gabriela z Gonzalo Higuainem. Argentyńczyk potrzebuje pomocy medyka.

1
1
82'

Marco Mancosu został doprowadzony do stanu używalności i powrócił na boisko.

1
1
81'

Bardzo nerwowo. Ofiarni gospodarze bronią w dziesięciu, a kibice Lecce chętnie usłyszeliby ostatni gwizdek.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za przewinienie taktyczne.

77'

Paulo Dybala strzelił nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Piękna, minimalnie niecelna próba. Juventus atakuje dziesięciu przeciwników, ponieważ nękany skurczami Marco Mancosu opuścił przedwcześnie boisko.

1
75'

Leonardo Bonucci nie trafił do bramki z bliska po wrzutce z rzutu wolnego. Sytuacja środkowego defensora była niekomfortowa, mimo to można było pokusić się o odzyskanie prowadzenia dla Juventusu.

2
74'

Żółta kartka pokazana zbyt żywotnemu na ławce rezerwowych Maurizio Sarremu.

2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Mancosu za faul na Samim Khedirze.

Marco Mancosu #8
US Lecce
1
1
72'

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Adrien Rabiot.

71'

Lecce. Schodzi: Biagio Meccariello. Wchodzi: Andrea Rispoli.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Biagio Meccariello #16
2
70'

Bianconeri ospale rozgrywają swoje ataki. Maurizio Sarri może wprowadzić jeszcze jednego zmiennika, który być może okaże się bohaterem konfrontacji.

1
67'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Sami Khedira.

64'

Fatalna wiadomość dla Bianconerich, ponieważ Miralem Pjanić doznał urazu. Maurizio Sarri jest poddenerwowany i przygotowuje do wejścia na boisko Samiego Khedirę.

1
1
62'

Federico Bernardeschi miał wielką szansę na odzyskanie prowadzenia dla Juventusu. Włoch już położył Gabriela, mimo to nie przymierzył do opuszczonej bramki beniaminka z ostrego kąta!

1
1
58'

Lecce. Schodzi: Zan Majer. Wchodzi: Andrea Tabanelli.

Andrea Tabanelli #23
Zan Majer #37
3
1
58'

Juventus. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Juan Cuadrado.

56'

Gol! Strzelił Marco Mancosu.

Juventus FC nie nacieszył się długo swoim prowadzeniem. Piłka w jego bramce i jest wyrównanie. Marco Mancuso położył Wojciecha Szczęsnego i posłał piłkę w odsłonięty róg bramki z rzutu karnego. Szał radości w Lecce.

US Lecce
11
6
2
7
11
55'

Rzut karny dla Lecce za zagranie ręką Matthijsa de Ligta.

6
1
2
3
2
55'

Wojciech Szczęsny po raz pierwszy w drugiej połowie. Ładna parada reprezentanta Polski po mocnym strzale z półdystansu.

2
53'

Bianconeri prowadzą po strzale Paulo Dybali.

6
3
50'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Piłka w bramce Lecce. Paulo Dybala zabrał się za wykonanie rzutu karnego i strzelił gola. Pocałowana przed uderzeniem piłka została posłana płasko w boczną siatkę. Gabriel wiedział, co zrobi Argentyńczyk, ale nie sięgnął kopniętej w prawą stronę futbolówki.

Juventus FC
14
6
3
3
1
49'

Rzut karny dla Juventusu za faul na Miralemie Pjaniciu. Winowajcą Jacopo Petriccione.

3
1
1
48'

Faul blisko linii pola karnego. Sędzia sprawdzi na monitorze, czy Juventusowi nie należy się jedenastka.

2
1
46'

Druga połowa.

2
46'

Lecce. Schodzi: Diego Farias. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
3
14:33

Paulo Dybala - jeden z ulubieńców kibiców w Turynie, którego przez sezonem Juventus wypychał z klubu.

4
45+2'

Dobre zachowanie Wojciecha Szczęsnego po strzale głową. Na dodatek Marco Mancosu był na spalonym, dlatego nawet w razie pokonania reprezentanta Polski, byłoby wciąż bezbramkowo.

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
40'

Zostało pięć minut do końca rywalizacji w pierwszej połowie. Jeszcze jeden mocniejszy atak Bianconerich, którzy wciąż nie potrafią dobrać się do bramki beniaminka.

1
38'

Spadło tempo rywalizacji, a w ostatnich minutach piłkarze nie zaserwowali publiczności klarownych sytuacji podbramkowych.

3
34'

Panagiotis Tachtsidis strzelił z dystansu. Nie musiał interweniować Wojciech Szczęsny. Pomocnik Lecce musi jeszcze popracować nad dokładnością swoich uderzeń.

1
1
32'

W miarę wyrównane spotkanie jak na zderzenie beniaminka z mistrzem. Od czasu do czasu odgryza się Lecce.

3
29'

Kolejna próba pokonania Gabriela przez Paulo Dybalę. Tym razem piłka po strzale reprezentanta Argentyny przeleciała wyraźnie obok bramki beniaminka.

3
1
1
1
26'

Intensywny jest ten mecz. Gabriel strącił piłkę na korner w sytuacji sam na sam z Paulo Dybalą. Stara Dama musi zadowolić się rzutem rożnym po spektakularnym zachowaniu bramkarza Lecce.

1
1
25'

Klub z Lecce ma ponownie możliwość rywalizowania z najlepszymi zespołami w calcio.

2
1
22'

Gonzalo Higuain dostał podanie w pole karne gospodarzy. Nie dał się wyprzedzić defensorowi i oddał uderzenie po ziemi. Futbolówka przeturlała się nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Gabriela.

1
21'

Pomyłka w obronie Juventusu. Po zagraniu Diego Fariasa niedokładnie wybijał Miralem Pjanić. To otworzyło szansę na strzelenie gola przed Jacopo Petriccione. Pomocnik Lecce uderzył odrobinę za wysoko ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Rossettini za faul na Paulo Dybali.

15'

Piłka w bramce beniaminka na zakończenie kwadransa otwierającego mecz. Gonzalo Higuain wpakował ją z bliska do siatki. Nie ma gola z powodu spalonego w momencie podania Alexa Sandro.

2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Calderoni za faul na Paulo Dybali.

Marco Calderoni #27
US Lecce
3
1
12'

Juventus jeszcze mógł strzelić gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Leonardo Bonucci i główkował ponad poprzeczką bramki Gabriela.

1
11'

Gonzalo Higuain przełożył sobie futbolówkę na prawą stopę i oddał strzał po ziemi. Wyraźne pudło doświadczonego napastnika Juventusu. Na usprawiedliwienie rykoszet.

1
1
10'

Podanie w pole karne Lecce do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk odrobinę za długo składał się do uderzenia, przez co wywalczył tylko korner.

1
8'

Seria strzałów Bianconerich zablokowana. Pokonać Gabriela próbowali Federico Bernardeschi oraz Paulo Dybala, jednak ofiarnie interweniujący gospodarze nie pozwolili przejść piłce.

1
6'

Niebezpieczne zagranie zawodnika Juventusu w kierunku własnej bramki. Lecce nie dostało w prezencie kuriozalnego gola, ale przynajmniej w bonusie był korner.

2
1
4'

Po przeciwnej stronie boiska Gonzalo Higuain sprawdził czujność Gabriela. Nawet gdyby przymierzył do bramki, nie byłoby gola dla Juventusu z powodu spalonego.

2
2'

Wojciech Szczęsny interweniował już na początku meczu. Reprezentant Polski miał szczęście, że piłka po potężnym uderzeniu Zana Majera poleciała dokładnie tam gdzie stał.