Genoa CFC
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk wykonał rzut karny w doliczonym czasie. Zapewnił płaskim strzałem w narożnik bramki zwycięstwo, dodatkowe dwa punkty oraz pozycję lidera! Szalona była ta końcówka spotkania i stąd nie tylko ulga, ale również ogromna radość w stolicy Piemontu.

38
27
10
10
13
90+4'

Rzut karny dla Juventusu po faulu Antonio Sanabrii na Cristiano Ronaldo.

14
11
5
5
11
90+2'

Piłka trafiła do bramki Rossoblu po płaskim dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Nie ma gola z powodu spalonego Cristiano Ronaldo.

9
6
8
8
15
90'

Doliczone cztery minuty.

5
4
5
4
5
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za faul na Andrei Pinamontim.

9
6
6
4
4
87'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Adrien Rabiot za faul. Końcówka spotkania dziesięciu na dziesięciu.

10
7
5
6
7
85'

Andrea Pinamonti miał szansę na zapewnienie niespodziewanego prowadzenia Genoi CFC po błędzie Daniele Ruganiego. Młody piłkarz znany z występów w Interze Mediolan nie trafił w futbolówkę.

3
3
4
3
5
84'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Kevin Agudelo. Wchodzi: Ivan Radovanović.

3
81'
ZMIANA
80'

Juventus nie gra zbyt błyskotliwie w ofensywie. Ma miażdżącą przewagę pod względem posiadania piłki, ale uderzenia z reguły są sygnalizowane i niegroźne dla Ionuta Radu.

4
3
3
2
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul.

3
1
1
1
1
79'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Douglas Costa.

74'

Następne uderzenie i piłka przetoczyła się nieznacznie obok bramki Ionuta Radu. Tym razem dać prowadzenie Bianconerim próbował Federico Bernardeschi.

1
1
2
2
2
73'

Cristiano Ronaldo uderza dłonią w boisko. Portugalczyk jest wściekły po kolejnej sytuacji podbramkowej zmarnowanej w tym spotkaniu. Liderowi Juventusu nie udało się wpakować futbolówki z ostrego kąta do siatki.

2
1
2
1
1
71'

Ionut Radu jest aniołem stróżem w bramce Genoi CFC. Kolejne skuteczne interwencje zapracowanego golkipera. Poradził sobie z uderzeniami oddanymi przez Federico Bernardeschiego i Cristiano Ronaldo.

1
3
2
1
1
68'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Sinan Gumus.

Sinan Gumus #10
2
2
2
1
1
66'

Paulo Dybala prowadzi ostrzał bramki Ionuta Radu. Rumun nie daje się pokonać żadną próbą Argentyńczyka. Tym razem przytulił piłkę do piersi po płaskim uderzeniu lidera Juventusu zza pola karnego.

1
1
1
1
3
65'

Płaskie dośrodkowanie Juana Cuadrado do Paulo Dybali. Argentyńczyk chciał natychmiast strzelić do bramki, ale blisko był Cristian Zapata i po jego interwencji Juventus FC miał wyłącznie korner.

1
1
1
1
61'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Adrien Rabiot.

61'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

60'

Dwie interwencje Ionuta Radu. Najpierw poradził sobie z próbą Paulo Dybali, a następnie zatrzymał futbolówkę po strzale z dystansu Cristiano Ronaldo.

1
3
1
59'

Sędzia prowadzi ożywione dyskusje z Thiago Mottą, który nie potrafi powrócić do psychicznej równowagi po wykluczeniu Francesco Cassaty.

2
58'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Federico Marchetti za zachowanie na ławce rezerwowych.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Goran Pandev za protestowanie po faulu Lasse Schone na Paulo Dybali.

1
1
1
55'

Goran Pandev popracował w centralnej części boiska. Reprezentant Macedonii Północnej zastawił futbolówkę i sprokował do faulu Alexa Sandro.

2
1
1
53'

Juventus ma przewagę liczebną i powinien przeważać już do końca spotkania. Bianconeri rozpoczęli kruszyć mur osłabionego przeciwnika.

1
51'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Francesco Cassata za faul na Paulo Dybali. Drużyna z Genui będzie musiała bronić się w osłabieniu przez około 40 minut pojedynku z Juventusem.