Serie A: 10. kolejka
30 paź 2019 19:00
90+4'

Mamy aktualizację czasu doliczonego. Zamiast siedmiu minut dodatkowych osiem. Nie ma natomiast aktualizacji wyniku. Ważna informacja jest też taka, że Carlo Ancelotti został wyrzucony przez sędziego z ławki rezerwowych na trybuny.

4
10
3
5
2
90'

Doliczone siedem minut.

9
4
5
3
2
90'

Zamieszanie. Będzie mnóstwo doliczonych minut, ponieważ gra po prawidłowo zdobytym golu przez Josipa Ilicicia nie została jeszcze wznowiona.

1
2
3
3
6
88'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne za protestowanie.

4
3
3
1
86'

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Asystował mu Rafael Toloi.

Ponownie wyrównanie. Taka sama historia w drugiej połowie jak w ostatnich minutach pierwszej części. Josip Ilicić uniknął spalonego, dobrze wystartował do podania Rafaela Toloia i pokonał Alexa Mereta w sytuacji sam na sam.

Atalanta Bergamo
8
6
10
14
32
86'

Trafienie Arkadiusza Milika może być decydujące.

16
8
1
3
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Di Lorenzo za ostry faul.

Giovanni Di Lorenzo #22
SSC Napoli
1
1
3
82'
80'

Atalanta ma problem z odpowiedzeniem na gola Arkadiusza Milika. Futbolówka sunie po murawie w bezpiecznej odległości od bramki Alexa Mereta, który tym razem nie zamierza kapitulować.

3
1
3
76'

Arkadiusz Milik zranił Atalantę!

35
18
1
2
2
74'

Atalanta. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Luis Muriel.

3
3
2
7
4
71'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Fabian Ruiz.

Arkadiusz Milik z golem, Napoli ponownie na prowadzeniu! Może być powtórka z grudniowego pojedynku tych klubów, który rozstrzygnął właśnie reprezentant Polski. Po podaniu Fabiana Ruiza z głębi pola Milik wymanewrował Pierluigiego Golliniego i przymierzył do pustej bramki. Podstawowy snajper Carlo Ancelottego jest w coraz wyższej formie strzeleckiej. Trener może na niego liczyć.

213
97
15
5
7
69'
68'

Arkadiusz Milik! Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się reprezentant Polski i trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Na razie piłkę po uderzeniach Arkadiusza Milika przyciąga obramowanie szczęśliwca Pierluigiego Golliniego.

17
9
5
4
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Pasalić za faul blisko narożnika własnego pola karnego.

3
2
2
3
2
64'

Atalanta. Schodzi: Berat Djimsiti. Wchodzi: Simon Kjaer.

1
1
2
1
4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Marten de Roon za faul na Jose Callejonie.

2
2
1
1
2
63'

Nikola Maksimović zablokował podanie Mario Pasalicia w kierunku Josipa Ilicicia. Całe zamieszanie wyjaśnił ostatecznie Alex Meret.

2
1
62'

Świetne podanie Piotra Zielińskiego w kierunku rozpędzonego Fabiana Ruiza. Hiszpanowi nie udało się oddać dobrego strzału ponad brawurowo interwenującym na przedpolu Pierluigiemu Golliniemu.

7
3
1
2
1
59'

Lorenzo Insigne strzelił po pięknej wymianie podań z Driesem Mertensem. Futbolówka uciekła filigranowemu skrzydłowemu Napoli poza boisko.

2
2
2
4
3
59'

Napoli. Schodzi: Hirving Lozano. Wchodzi: Dries Mertens.

57'

SSC Napoli było początkowo schowane przed naładowanymi energią po pobycie w szatni podopiecznymi Gian Piero Gasperiniego. Drużyna z południa Italii nie zamierza jednak absolutnie pogodzić się z remisem.

1
1
1
2
2
53'

Robin Gosens sprawdził swoim uderzeniem czujność Alexa Mereta. Tym razem młody reprezentant Włoch nie dał się zaskoczyć jak wcześniejszym strzałem Remo Freulera.

2
3
3
2
2
51'

Atalanta nie wykorzystała rzutu wolnego, co nie odebrało jej ochoty do atakowania. Podopieczni Gian Piero Gasperiniego chcą dominować po powrocie z szatni na boisko.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović za faul na Martenie de Roonie.

2
2
1
3
3
46'

Druga połowa.

2
2
1
1
1
Czy SSC Napoli odzyska prowadzenie po przerwie?
3
1
5
3
2
18:40

Fernando Llorente został ściągnięty do Neapolu latem. Jest nową bronią w zespole Carlo Ancelottego, ale ten mecz obserwuje z ławki rezerwowych.

2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
1
1
1
44'

Pogubili się gospodarze, a uderzenie Alejandro Gomeza zostało zablokowane przez Nikolę Maksimovicia. Atalanta nie dość, że wyrównała, to jeszcze na dodatek mogła objąć prowadzenie w ostatnich minutach pierwszej połowy.

1
1
3
2
3
41'

Gol! Strzelił Remo Freuler. Asystował mu Rafael Toloi.

Beznadziejne zachowanie Alexa Mereta. Bramkarz wicemistrza Włoch nie ma prawa przepuścić do siatki takiego strzału jak przed momentem oddał Remo Freuler. Szarżującego środkowego pomocnika nie zatrzymał również wślizgiem Kalidou Koulibaly.

8
2
5
11
12
38'

Nie pierwsza tego wieczoru szarża na skrzydle Hansa Hateboera. Przed skrzydłowego Atalanty wskoczył Kalidou Koulibaly i zablokował dośrodkowanie. Drużyna z Lombardii musiała zadowolić się rzutem rożnym.

35'

Giovanni Di Lorenzo nie dość, że zabrał piłkę przeciwnikowi blisko własnego pola karnego, to jeszcze na dodatek obił futbolówkę o jego nogi. W tej sytuacji od bramki Alex Meret.

1
1
33'

Sędzia asystent pokazał spalonego. Jose Callejon starał się uruchomić wrzutką Arkadiusza Milika, jednak to Hiszpan był za linię obrońców z Bergamo w momencie podania Kalidou Koulibaliego.

1
2
3
2
30'

Minął drugi kwadrans i SSC Napoli gra w tym meczu obiecująco. Stwarza sytuacje podbramkowe, a dzięki swojemu środkowemu defensorowi jest na prowadzeniu.

3
1
1
27'

Jednym z zawodników, którzy w przeszłości mocno zaszli za skórę Atalancie, jest Fabio Quagliarella. Teraz na gola poluje między innymi Arkadiusz Milik.

2
1
24'

Atalanta na razie zagraża przeciwnikowi z Neapolu strzałami z rzutów wolnych. Tym razem Alex Meret miał wolne, ponieważ futbolówka przeleciała ponad bramką.

1
2
1
22'

Arkadiusz Milik zainicjował, a także nieomal zakończył strzałem do bramki akcję SSC Napoli. Reprezentant Polski powalczył jak lew w szesnastce, mimo to piłka po jego uderzeniach nie znalazła drogi do bramki. Pechowo!

4
4
5
3
6
21'

Atalanta musi gonić swojego przeciwnika. Na prawym skrzydle przyspieszył Hans Hateboer, którego płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane.

2
2
2
2
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Toloi za ostre przewinienie.

2
2
1
3
16'

Gol! Strzelił Nikola Maksimović. Asystował mu Jose Callejon.

Korner również przydał się gospodarzom. SSC Napoli jest już na prowadzeniu. Nikola Maksimović pozostał w polu karnym Atalanty po stałym fragmencie gry i główkował z bliska do siatki po dośrodkowaniu Jose Callejona.

17
11
4
2
4
15'

SSC Napoli nadal na połowie swojego przeciwnika. Tym razem akcja gospodarzy przerwana przez defensora z Bergamo. Azzurri musieli zadowolić się rzutem rożnym.

1
3
2
1
1
12'

Jose Callejon dostał podanie od Lorenzo Insigne i stoczył pojedynek z Pierluigim Gollinim. Bramkarz Atalanty nie pozwolił Hiszpanowi na strzelenie gola w kwadransie otwierającym spotkanie.

1
4
3
11'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

15
5
1
2
1
9'

Przerwa w grze była spowodowana urazem Allana. Brazylijczyk nie jest w stanie pozostać na boisku, a jego zmiennikiem będzie Piotr Zieliński.

13
2
2
1
7'

Po faulu Allana na Josipie Iliciciu szansa dla Atalanty na strzelenie gola z rzutu wolnego. Sam Słoweniec zabrał się za wykonanie stałego fragmentu i musiał interweniować z trudem na linii bramkowej Alex Meret.

4
2
4
4
2
3'

Na początku spotkania pierwsza szansa na strzelenie gola przez Arkadiusza Milika. Nie była stuprocentowa, ale dobrze dysponowany reprezentant Polski mógł już pokusić się o skierowanie piłki do bramki.

6
5
5
2
2
Czy Arkadiusz Milik strzeli gola w meczu z Atalantą?
12
6
3
3
2
18:26

Arkadiusz Milik jest podstawowym napastnikiem Napoli. Piotr Zieliński rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

6
1
2
18:26

Atalanta mierzy się w tym sezonie z najlepszymi klubami w Europie. Wyprawa do Manchesteru nie udała się Nerazzurrim.

2
18:22

Przygotowania podopiecznych Gian Piero Gasperiniego do meczu z Neapolu.

1
1
1
18:22

SSC Napoli chce cieszyć się z goli przed własną publicznością.

1
1
18:22

Sędzia: Piero Giacomelli

1
18:22

Atalanta BC w poprzednim meczu zdemolowała 7:1 Udinese Calcio. Po tym spotkaniu trzeci w tabeli Nerazzurri mają trzy punkty więcej niż czwarte Napoli i o osiem goli lepszy bilans bramek. Trudno więc będzie w środę o zmianę kolejności.

1
1
18:22

Piłkarze Atalanty BC poprawiają sobie samopoczucie w meczach ligi włoskiej po klęskach ponoszonych w Lidze Mistrzów. Drużyna jest niepokonana na krajowym podwórku od 1 września.

2
18:22

SSC Napoli zdobyło pięć punktów w poprzednich trzech meczach ligowych. Remisy z Torino FC i ze SPAL-em nie były powodem do dumy dla podopiecznych Carlo Ancelottego. Drużyna nie punktuje w tempie najlepszych w tabeli Interu Mediolan oraz Juventusu FC.