GOOOOOOL!!!
Alex Cordaz #1
FC Crotone
90+3'

Gonzalo Maroni został zniesiony na noszach i Blucerchiati muszą dokończyć mecz w osłabieniu.

90+2'

Niebezpiecznie wyglądająca kontuzja Gonzalo Maroniego.

1
2
90+1'

Szansa na pokonanie Emila Audero z rzutu wolnego. Mocne uderzenie ze stałego fragmentu gry zostało zablokowane, a próbował przymierzyć do bramki Mattia Mustacchio.

90'

Doliczone sześć minut.

1
89'

Omar Colley powrócił na boisko. Eusebio Di Francesco nie ma już zmian, więc musiał zmobilizować swojego defensora.

88'

Przerwa w grze spowodowana urazem Omara Colleya. Po raz drugi upadł środkowy obrońca Sampdorii Genua, a to irytuje kibiców w Crotone.

82'

Strzał z dystansu Juniora Messiasa. Piłka otarła się o słupek bramki Sampdorii. Gdyby Brazylijczyk był bardziej precyzyjny, końcówka spotkania mogłaby być jeszcze interesująca.

81'
ZMIANA

FC Crotone. Schodzi: Niccolo Zanellato. Wchodzi: Tomislav Gomelt.

wchodzi Wchodzi
Tomislav Gomelt #19
schodzi Schodzi
Niccolo Zanellato #21
79'

Sytuacja obecnie pod kontrolą Blucerchiatich, ale ich zwycięstwo wymagało wysiłku.

77'

Trochę dożynek w ostatnim czasie. Ciekawe, czy któraś z drużyn zdecyduje się jeszcze na ofensywę i zapewnienie mocnych wrażeń.

75'

Po trzecim golu Sampdorii gospodarze stracili resztki zapał. Brutalny jest dla nich futbol tego wieczoru. Po przerwie przez kwadrans niemal nieustannie atakowali, po czym zamiast gola strzelić, to stracili.

72'

Przerwa na uzupełnienie płynów i już zdecydowanie spokojniej w obozie Sampdorii niż w analogicznym okresie pierwszej części.

1
70'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Gaston Ramirez. Wchodzi: Albin Ekdal.

66'
ZMIANA

FC Crotone. Schodzi: Andrea Barberis. Wchodzi: Zak Ruggiero.

Zak Ruggiero #27
Andrea Barberis #18
66'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za przewinienie na własnej połowie.

1
1
1
1
62'
ZMIANA

FC Crotone. Schodzi: Moreno Rutten. Wchodzi: Mattia Mustacchio.

Mattia Mustacchio #7
Moreno Rutten #28
1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Maroni. Asystował mu Bartosz Bereszyński.

Sampdoria powiększyła przewagę i jest jedną nogą w kolejnej rundzie Pucharu Włoch. Gonzalo Maroni strzelił gola w pierwszym kontakcie z piłką. Doskonałym dośrodkowaniem obsłużył zmiennika Bartosz Bereszyński, który rozpędził się na połowie przeciwnika.

Gonzalo Maroni #20
9
6
3
59'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Gianluca Caprari. Wchodzi: Gonzalo Maroni.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Caprari za powolne schodzenie z boiska.

1
58'

Jedno dośrodkowanie za drugim. Są również uderzenia gospodarzy, ale nie potrafili otworzyć drugiej połowy tak dobrze jak pierwszej.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Jankto za faul na Andrei Barberisie.

55'

Pobudzona publiczność w Crotone. Jeszcze mają szansę na awans gospodarze i ambitnie walczą o gola.

53'

Emil Audero uratował Blucerchiatich po płaskim uderzeniu Moreno Ruttena. Bramkarz Sampdorii rzucił się na piłkę i odbił ją do boku zgodnie z zasadami sztuki.

1
52'

FC Crotone odpoczęło w przerwie i przystąpiło ponownie do ataku. Gospodarze nękają Bartosza Bereszyńskiego i jego kompanów z defensywy dosrodkowaniami.

49'

FC Crotone wywalczyło rzut wolny na wysokości pola karnego Sampdorii. Długo zastanawiali się gospodarze jak zamienić stały fragment w gola. Wreszcie wykonali wstrzelenie w kierunku Nicoli Nanniego, któremu nie zabrało wiele, żeby wepchnąć piłkę z bliska do siatki.