Zakończony
Śląsk Wrocław
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. 2:0 dla Widzewa! Marcin Robak strzelił w środek bramki i wykorzystał "jedenastkę"!

Widzew Łódź
92
50
8
11
15
90+3'

Rzut karny dla Widzewa! W polu karnym przez Diego Żivulicia faulowany był Marcin Robak!

62
32
8
7
9
90+2'

Śląsk stara się rozegrać akcję na połowie Widzewa. Łodzianie dobrze jednak prezentują się w defensywie.

26
17
4
6
9
90'

Doliczone trzy minuty.

11
6
4
5
6
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mariusz Pawelec. Obrońca Śląska faulował rywala.

39
19
7
9
22
89'

Śląsk Wrocław zdecydowanie ruszył do ataku.

19
11
5
5
12
87'

Gol uznany, gramy dalej.

39
16
3
8
10
87'

Trwa jeszcze analiza VAR.

12
3
5
5
4
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Widzew przejął piłkę na połowie Śląska. Mariusz Pawelec wybijał piłkę spod nóg Robaka, ta trafiła do Konrada Gutowskiego. Ten oddał strzał, piłka odbiła się jeszcze od Robaka i wpadła do bramki! 1:0 dla Widzewa.

Widzew Łódź
88
40
12
13
39
84'

Nieco więcej teraz gry na połowie Widzewa, ale łodzianie dobrze oddalają grę od własnej bramki.

1
81'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Kornel Kordas. Wchodzi: Sebastian Rudol.

78'

Robert Pich miał przed sobą tylko bramkarza Widzewa. Strzelał z ostrego kąta, ale Wojciech Pawłowski nie dał się zaskoczyć.

14
6
3
4
9
77'

Gramy dalej.

6
4
2
3
3
77'
ZMIANA
76'

Przerwa w grze. Na boisku leżał Mariusz Pawelec.

1
3
3
75'

Robi się sporo miejsca na boisku. Zanosi się na ciekawą końcówkę regulaminowego czasu gry.

8
5
2
74'
ZMIANA
5
6
2
1
1
73'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie dobrze i ofiarnie piłkę wypiąstkował Daniel Kajzer.

2
1
5
72'
ZMIANA
71'

Mateusz Możdżeń zagrał przed bramkę Śląska. Dobrze piłkę wybili wrocławianie.

3
2
2
3
71'

Teraz Widzew będzie miał rzut wolny na wysokości pola karnego. I okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

7
3
2
3
66'

Ładne dośrodkowanie Damiana Gąski, ale piłkę wybił Daniel Tanżyna.

6
2
2
1
5
65'

Szybka akcja Śląska i Filip Marković faulowany na wysokości pola karnego Widzewa. Będzie rzut wolny i okazna na dośrodkowanie w pole karne rywala.

7
3
1
3
4
64'

Daniel Mąka dośrodkował w pole karne Śląska, gdzie zabrakło jednak zawodnika Widzewa. Jeszcze będzie jednak rzut rożny.

5
2
2
1
6
61'

Widzew Łódź szuka okazji na gola. Gospodarze często goszczą w okolicy pola karnego WKS-u.

7
3
2
4
8
59'

Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu wolnego. Zbyt lekkie dośrodkowanie i piłkę wybili wrocławianie.

9
5
1
2
1
58'
ZMIANA
57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym główkowal Erik Exposito. Uderzenie obronił Wojciech Pawłowski.

3
3
1
2
3
55'

Ładna, zespołowa akcja Śląska Wrocław zakończona niecelnym strzałem Erika Exposito z kilkunastu metrów.