2
2
1
87'

Zagłębie w osłabieniu. Poza boiskiem opatrywany jest Kieca. Gospodarze już wykorzystali limit zmian.

2
1
1
1
84'

Strzał z ok. 20 metrów Bryły, piłka minęła bramkę Zagłębia.

1
2
82'
80'

Problemy zdrowotne ma Bryła. Zawodnik ŁKS-u potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
1
76'

W tym meczu już wszystko jasne. Do końca kwadrans.

3
4
1
2
2
73'
69'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Asystował mu Artur Bogusz. Dośrodkował Bogusz, Polczak nie zdołał wybić piłki. Dopadł do niej Kujawa i głową wpakował do bramki. 0:3!

16
9
1
3
5
68'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Dani Ramirez.

6
2
1
66'

Mocny strzał Szweda z ok. 23 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki. Malarz nawet nie drgnął.

3
2
1
64'

Karbowy uderzył z rzutu wolnego, daleko od celu.

1
1
2
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

63'

Optyczna przewaga należy do Zagłębia. Gospodarze jednak atakują bez przekonania w powodzenie akcji.

komentarz

60'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Mularczyk.

Zagłębie Sosnowiec
58'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

53'

Gol! Strzelił Artur Bogusz. Asystował mu Dragoljub Srnić. Po rzucie rożnym Srnić dograł do Bogusza, a ten pokonał Stępniowskiego. 0:2 i już chyba po emocjach!

16
7
2
3
3
52'

Akcja Kujawy, strzał na rzut rożny sparował Stępniowski.

1
1
48'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele się dziejena boisku.

46'

Wracamy do gry.

komentarz

41'

Kolejny raz Stępniowski, który obronił mocny strzał Trąbki. Mogło być 0:2.

2
1
1
40'

Groźna akcja ŁKS-u. Czujny w bramce Zagłębia był jednak Stępniowski, który złapał piłkę.

1
1
37'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Kujawa. Stępniowski zdołał sparować strzał.

1
3
komentarz

35'

Po objęciu prowadzenia łodzianie więcej uwagi poświęcają obronie własnej bramki.

1
32'

Akcja ŁKS-u przerwana. Na spalonym znalazł się Kujawa.

2
1
30'

Miejsce do oddania strzału znalazł sobie Ryndak. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
1
27'

Rzut rożny dla Zagłębia. Po dograniu z rogu sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.