2
2
4
90+3'

Alex Sandro wybił piłkę na korner. Niepotrzebnie. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki Wojciech Szczęsny wyjaśnił sytuację i chyba podsumował bardzo dobry występ.

17
5
2
4
3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za faul popełniony zanim Suso zaczął krzyczeć.

4
7
3
4
4
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Suso za krzyki pod adresem sędziego.

AC Milan
7
8
4
3
4
90'

Doliczone cztery minuty.

10
6
3
4
3
89'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za ostre przewinienie.

6
2
6
4
5
88'

AC Milan posyła dośrodkowania w pole karne Juventusu. Już chyba z pięć w ciągu trzech minut, ale radzą dobie gospodarze.

7
5
2
4
5
86'

Matthijs de Ligt też nieźle jak na siebie. Tym razem Holender przyjął piłkę na siebie i wyręczył i tak mocno zapracowanego Wojciecha Szczęsnego.

7
6
4
3
4
85'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Ante Rebić.

6
8
7
2
5
84'

Wojciech Szczęsny pracuje na czyste konto! Po zejściu Krzysztofa Piątka reprezentant Polski daje się we znaki Hakanowi Calhanoglu. Wyszedł w powietrze i sparował futbolówkę po strzale z dystansu.

14
7
3
2
9
83'

Skoro już mowa o klasykach, to Milan też jak stara rockowa kapela grająca w kółko te same kawałki. Ponownie stracił gola w końcówce i przegrywa.

6
2
2
3
8
81'

Podanie Paulo Dybali w pole karne Rossonerich, gdzie nieumiejętnie zabierał się z piłką Douglas Costa i nie oddał strzału.

5
3
3
3
2
80'

Paulo Dybala i gol w ostatnim kwadransie. Powtórka ze starcia z Lokomotiwem na tym samym stadionie.

13
4
3
2
3
77'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Klasyk. Już widzieliśmy ten film z udziałem Juventusu dziesiątki razy, ale Bianconerim on się nie nudzi. Stara Dama na prowadzeniu po argentyńskim ataku. Gonzalo Higuain podał, a zmiennik zakręcił obrońcą Milanu na linii pola karnego i pokonał Gianluigiego Donnarummę płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów. Paulo Dybala ratuje skórę Bianconerich, a Cristiano Ronaldo może tylko oglądać to w szatni.

52
27
12
14
20
76'

Wojciech Szczęsny nie pozwolił dojść do piłki Rafaelowi Leao. Świetna reakcja na przedpolu bramkarza mistrza Włoch.

12
6
2
3
4
75'

Rzut wolny dla Milanu w miarę blisko pola karnego po faulu na Hakanie Calhanoglu. Wojciech Szczęsny musiał ostrożnie ustawić swoich kompanów w murze. Piłka przeszła przez tę zaporę, ale nie zaskoczyła Polaka po uderzeniu Turka.

7
5
1
1
2
73'

Koszmar. Biało-czarny koszmar, no ale wiadomo, Juventus FC ma jeszcze bardzo dużo czasu na strzelenie gola.

8
9
1
3
4
72'

Widmo straty punktów z chłostanym przez połowę ligi Milanem zagląda w oczy zawodnikom z Turynu.

12
6
1
2
3
70'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Adrien Rabiot.

69'

Trzecim zmiennikiem, na którego postawi tego wieczoru Maurizio Sarri, będzie Adrien Rabiot. Na razie przerwa spowodowana urazem Blaise'a Matuidiego.

3
2
2
3
3
68'

Nie udało się Krzysztofowi Piątkowi powtórzyć wyczynu z poprzedniego meczu na stadionie Juve.

10
5
9
23
16
66'

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Rafael Leao.

11
7
10
13
52
65'

Sprawna wymiana podań Bianconerich. Piłka trafiła kilkanaście metrów od bramki przyjezdnych do Blaise'a Matuidiego, który wystrzelił ją o metr za wysoko, żeby przynajmniej zmusić do interwencji Gianluigiego Donnarummę.

5
1
2
2
4
64'

Nerwy w Turynie. Nie ma na murawie Juventusu z meczów z Napoli i z Interem, a może to Rossoneri są najlepszą wersją samych siebie od tygodni.

18
9
6
2
1
63'

4
61'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Douglas Costa.

61'

Milan. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

60'

Nie ma już na murawie Cristiano Ronaldo. Ostentacyjnie opuścił też obstawioną kamerami część stadionu.

36
20
12
9
11
58'

Krzysztof Piątek! Wojciech Szczęsny! Jeden dobrze, ale drugi jeszcze lepiej. Były napastnik Genoi wbiegł przebojowo w pole karne mistrza Włoch i poczęstował rodaka płaskim uderzeniem. Wojciech Szczęsny ma co robic. Może już nawet nadspodziewanie dużo.

29
14
4
5
6
56'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za krewkie zachowanie.

11
2
4
5
6
55'

Juventus FC potrzebuje w tym meczu nowego lidera. Rozwścieczony Cristiano Ronaldo zszedł prosto do szatni zamiast na ławkę rezerwowych.

23
16
10
7
4
55'

Juventus. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Paulo Dybala.

38
16
16
9
10
53'

Blaise Matuidi i był bliżej celu niż Federico Bernardeschi. Futbolówka po technicznej próbie Francuza przeleciała minimalnie obok słupka bramki.

10
3
2
4
2
51'

Federico Bernardeschi spudłował po raz drugi w tym meczu. Odważnie Włoch, jednak nie może wyregulować swojego celownika.