Genoa. Schodzi: Kevin Agudelo. Wchodzi: Paolo Ghiglione.

schodzi Schodzi
Kevin Agudelo #28
1
90+3'

Genoa CFC zagościła na połowie przeciwnika, ale nie zamierza ryzykować i za wszelką cenę starać się o zwycięskiego gola.

1
1
3
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
4
88'
87'

Ionut Radu! Świetnie dysponowany Rumun nie dał się pokonać strzałem z dogodnej pozycji Hirvinga Lozano. Zabrakło centymetrów, żeby sędzia dostał na zegarek wezwanie do uznania gola.

2
2
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Lerager za faul taktyczny.

1
1
1
84'
83'

Żółtą kartkę otrzymał Denilho Cleonise za faul blisko własnego pola karnego.

Denilho Cleonise #56
Genoa CFC
2
1
1
82'

Ładnie rozprowadzona piłka w polu karnym Azzurrich. Powędrowała ona do szeroko ustawionego Marko Pajaca. Ten nie jest wybitnym snajperem i huknął wyraźnie za wysoko.

1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Llorente za zatrzymanie faulem rozpędzającego się przeciwnika.

1
1
79'

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Denilho Cleonise.

1
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Cassata za odkopnięcie piłki.

78'

Mało czasu pozostało na rozstrzygnięcie tego spotkania obu jedenastkom. Genoa CFC miała przez moment nadzieję na podyktowanie dla niej rzutu karnego, ale krótka analiza wystarczyła, żeby stwierdzić, że gwizdka nie będzie.

2
70'

Fabian Ruiz strzelił w kierunku narożnika bramki Genoi. Tym razem trudna interwencja Ionuta Radu, ale stanął na wysokości zadania i zachowuje czyste konto.

1
1
2
69'

1
1
67'

Genoa CFC nie zwątpiła po zmarnowaniu stuprocentowej sytuacji podbramkowej, a wręcz przeciwnie, uwierzyła w możliwość przerwania długiej niemocy na Stadio San Paolo.

3
66'
64'

W odpowiedzi Dries Mertens wbiegł w pole karne przyjezdnych i poczęstował Ionuta Radu płaskim uderzeniem.

2
1
2
62'

Francesco Cassata rozprowadził świetny atak Genoi i to powinna być bramka dla podopiecznych Thiago Motty. Po dośrodkowaniu Kevina Agudelo uderzenie z bliska i fenomenalnie zachował się na linii bramkowej Kalidou Koulibaly. Ratunkowa interwencja Senegalczyka!

2
1
60'
58'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Dries Mertens, ale trafił w rękę stojącego w murze Andrei Pinamontego. Po rykoszecie piłka poleciała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Ionuta Radu.

1
1
57'

Szansa dla Napoli na uderzenie z rzutu wolnego do bramki Ionuta Radu po faulu Kevina Agudelo na Jose Callejonie.

1
1
56'

Cały festiwal strzałów z dystansu. Fabian Ruiz nie zaskoczył płaską próbą Ionuta Radu, dla którego to była kolejna rozgrzewka.

1
2
55'

Po przeciwnej stronie boiska zobaczyliśmy anemiczne uderzenie z dystansu w wykonaniu Andrei Pinamontego. Futbolówka ledwo dotoczyła się do będącego na linii bramkowej Davida Ospiny.

1
1
1
2
55'

1
1
1
1
1
53'

Strzał zza linii pola karnego zatrzymany przez dobrze ustawionego Ionuta Radu. Rumun nadal nie kapituluje i dawno nie musiał zdawać żadnego trudnego egzaminu.

1
1
52'

Hirving Lozano zgubił piłkę pod naporem Cristiana Romero. Defensor Genoi był blisko Meksykanina, a sędzia uznał, że działał zgodnie z przepisami.

1
51'

Napoli na połowie zespołu z Genui. Wymiana podań trwała długo i wyglądała na pieczołowitą. Cała akcja zakończyła się strzałem Jose Callejona w dobrze ustawionego przeciwnika.

1
1
2
1
1
48'

Giovanni Di Lorenzo był na spalonym w momencie pomysłowego podania Piotra Zielińskiego zza pola karnego.

2
1
1
1
3
47'

Goran Pandev poważnie postraszył uderzeniem zza pola karnego. Doświadczony zawodnik próbował umieścić futbolówkę w okienku bramki Napoli, jednak nieznacznie przestrzelił.

1
46'

Czy po przerwie padnie minimum gol?
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Sędzia gwizdnął spalonego Petera Ankersena w momencie podania Gorana Pandeva. Boczny defensor zespołu z Genui znajdował się za linią obrońców Napoli i to wyraźnie.

1
1
42'

40'

Tym razem szansa na gola z rzutu wolnego dla Genoi. Za wykonanie wrzutki zabrał się Lasse Schone, a Kalidou Koulibaly wyskoczył wysoko i nie pozwolił na oddanie strzału Cristianowi Zapacie.

1
38'

Podanie do Jose Callejona, który niebezpiecznie zderzył się z przeciwnikiem w polu karnym Genoi. Na szczęście Hiszpan nie doznał poważnego uruzu.

36'

Próba wykonania podania prostopadłego przez Driesa Mertensa. Futbolówka utknęła między ciasno ustawionymi obrońcami z Genui.

1
1
34'

Genoa CFC przerywa liczne akcje gospodarzy faulami. Jak widać nie obawia się stałych fragmentów gry w wykonaniu wicemistrza Włoch.

1
31'

Wymiana podań Gorana Pandeva i Kevina Agudelo. Piłka trafiła w środek pola karnego do reprezentanta Macedonii Północnej, którego uderzenie było koszmarne i na wiwat.

1
1
30'

Krótka przerwa w grze po faulu na Kalidou Koulibalym. Do naruszenia przepisów piłkarskich doszło na prawym skrzydle, na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało unieszkodliwione przez Genoę.

1
1
28'

Wysoko rozgrywają piłkę podopieczni Carlo Ancelottego. Prawie wszyscy zawodnicy znajdują się jedncześnie na połowie zespołu z Ligurii.

1
1
24'

Piotr Zieliński pozostaje na murawie. Ponownie zaangażował się w rozegranie ataku, a SSC Napoli podnosi temperaturę w szesnastce Rossoblu.

1
1
20'

Piotr Zieliński zderzył się z Cristianem Romero. To bolało obu zawodników, którzy w tym samym momencie mieli ochotę na kopnięcie piłki.

1
2
1
16'

Drugi strzał w tym spotkaniu Piotra Zielińskiego. W swoje kopnięcie włożył już więcej energii, ale ponownie nie umieścił piłki w bramce Ionuta Radu.

1
1
1
1
2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Schone za przewinienie taktyczne.

3
2
2
2
2
14'

Po jednym rzucie wolnym aż dwa uderzenia. Piłka przeturlała się obok bramki Ionuta Radu, który był blisko i kontrolował sytuację po strzale piętką Hirvinga Lozano.

1
12'

Przewinienie blisko narożnika pola karnego na Driesie Mertensie. Będzie szansa na pokonanie Ionuta Radu uderzeniem ze stałego fragmentu gry.

2
2
4
2
2
10'

Piotr Zieliński spróbował strzału zza pola karnego. Piłka posłana płasko i przeturlała się nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Ionuta Radu.

3
2
1
2
2
8'

Kalidou Koulibaly przesadził z agresją i po gwizdku sędzia nakazał ponowne wprowadzenie piłki do gry gościom.

1
2
7'

1
5'

Pierwsza odpowiedź przyjezdnych. Dośrodkowanie miało trafić do Andrei Pinamontego, jednak zostało przechwycone przez żywotnego na przedpolu Davida Ospinę.

2
1
1
1
1
2'

Piłka w bramce Rossoblu, ale nie ma gola z powodu spalonego Lorenzo Insigne. Filigranowy Włoch dobijał piłkę do siatki po nieporadnym zachowaniu Hirvinga Lozano w polu karnym.

1
1
2
4
1
20:32

Piłkarze już na murawie Stadio San Paolo.