1:1
Zakończony
SSC Napoli
90+3'

Świetna piłka do Mertensa w pole karne, jeszcze lepszy zwód Belga, uderzenie techniczne jednak obok bramki. Można było grać tę piłkę np. do Llorente.

1
1
3
1
2
90+1'

Świetny strzał Allana z półwoleja z 16 metrów, ale uderzył prosto w Donnarummę. Wciąż remis.

3
1
2
2
1
90'

Doliczono 4 minuty.

3
3
5
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti.

3
3
2
1
2
89'

Napoli nie ma innego pomysłu na przebicie się przez defensywę Milanu niż wrzutki. Wszystkie jednak lądują w rękach Donnarummy. Milan w ofensywie nie ma już paliwa.

3
2
2
4
2
86'

AC Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Rafael Leao. Polak wygwizdany na San Siro.

2
83'
82'

Strzał Mertensa ze skraju pola karnego prosto do rąk Donnarummy. Ładnie napędził akcję Zieliński. Polak chciał wcześniej podawać, ale zupełnie nie było komu.

1
1
2
2
78'

CO ZA AKCJA MILANU! Świetne wejście Theo Hernandeza, zagrał na 4. metr do Piątka, a ten uderzył wprost w nogę robiącego wślizg Koulibaly'ego. Nie wierzy Polak w to, że tak to zmarnował.

13
7
9
9
28
75'

Akcja Napoli przeciągana w nieskończoność, dobrze zamykają wszelkie ulice na podanie obrońcy Milanu. Jednak w drugą stronę jest to samo...

4
1
2
1
3
73'

AC Milan. Schodzi: Lucas Biglia. Wchodzi: Davide Calabria.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez.

3
1
2
2
1
69'

Ale teraz zawalił Elmas akcję! Kontra Napoli 3 na 2 uruchomiona przez Zielińskiego, Mertens podał do Elmasa, ten wpadł w pole karne i upadł, mijając Donnarummę. Chciał wymusić rzut karny, ale Orsato ma dobry wzrok i nie dał się nabrać.

2
1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Eljif Elmas.

SSC Napoli
1
1
2
1
68'

Na razie nikt nie decyduje się poważniej zaatakować dlatego garść statystyk:

Posiadanie piłki: 48-52 w proc. na korzyść Napoli

Sytuacje: 9-7 na korzyść Milanu

1
2
1
65'
62'

Przerwa w grze, Insigne potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
4
3
60'

Wyśmienity rajd Elmasa, niczym rasowy sprinter. Jednak za mocno wypuścił sobie piłkę i na wślizgu Mussacchio ją przejął w polu karnym. Naszym zdaniem - interwencja czyściutka jak łza. Sędziego Orsato również.

3
1
1
3
59'
58'

Znowu kontra Napoli, łatwa strata Bigli. Elmas znalazł Insigne, a ten zamiast coś wykreować, zachował się jak rasowy samolub. Nie miał pozycji do strzału, a i tak go oddał. Niestety dla gości, niecelny.

2
1
57'

Akcja Napoli. Kapitalne podanie Zielińskiego do Callejona na prawą flankę, ale dośrodkowanie Hiszpana zbite do rąk Donnarummy.

1
1
2
54'

61 658 - tylu kibiców zasiadło dzisiaj na trybunach San Siro.

2
2
2
53'

Zwolniło nam tempo tego meczu, Milan i Napoli mozolnie budują swoje ataki pozycyjne.

2
2
1
1
50'

Szansa Piątka, ale miał problemy z przyjęciem krótkiego i dość mocnego podania Paquety. Wybita piłka przez obrońców Napoli.

1
3
4
4
49'

Mamy do czynienia z anomalią. Przewrotka Koulibaly'ego jednak wylądowała za bramką Donnarummy.

2
2
1
48'

Początek drugiej części gry niemrawy z obu stron, ale więcej gra w piłkę Napoli.

4
1
1
2
czas Druga połowa
46'

AC Milan. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Franck Kessie.

2
1
7
2
1
45+1'

Świetne wejście Bonaventury w pole karne. Szukał podania do Piątka, ale zostało zblokowane. Piłka w rękach Mereta.

2
1
2
1
3
45'

Doliczono minutę.

2
2
1
44'

Przerwa w grze, leży Lozano. Trzyma się za twarz po starciu z Romagnolim.

2
2
2
42'

To powinno być prowadzenie Milanu! Kapitalny cross Krunicia w pole karne do Rebicia, ale ten fatalnie główkował. Zamiast skontrować piłkę do ziemi, to szukał strzału pod okienko. Słaby mecz Rebicia. Od bramki Meret.

3
2
1
2
40'

Szykowała się dwójkowa akcja Piątek-Rebić, ale podanie Chorwata do Polaka było zbyt czytelne. Szkoda.

1
1
3
5
1
39'

Akcja Napoli. Ładnie uruchomiony Lozano z prawej strony wbiegł w pole karne. Szukał, płaskiego dogrania wgłąb pola karnego, ale zdążył zablokować zagranie Romagnoli.

1
3
1
1
36'

Mało widoczny Piątek, ale jeszcze mniej daje dziś Zieliński...

6
4
7
18
8
35'

Ile szczęścia miało teraz Napoli! Mocna wrzutka Hernandeza na pole karne, chciał je wybijać Hysaj, ale trafił tak niefortunnie w piłkę, że strzelił prawie samobója. Piłka przetoczyła się centymetry obok słupka.

2
1
1
2
1
32'

Rajd Lozano, wypuścił Callejona z prawej strony, który niepotrzebnie uderzył z pierwszej piłki. Strzał mocno niecelny.

1
4
6
1
30'

CO ZA PETARDA BONAVENTURY, CUDO!!! Rajd Krunicia, zostawił piłkę Bonaventurze, który przyjęciem zwiódł 3 rywali i z 18 metrów huknął pod poprzeczkę bramki Mereta. San Siro ryknęło z radości!