1
1
2
86'

Rolando Maran namawia podopiecznych do wykrzesania z siebie resztki energii do ataku w ostatnich minutach.

2
1
1
1
1
84'
2
2
2
2
2
82'

Nawałnica z obu stron. Piłkarze nacierają, nie chcą się pogodzić ze stratą punktów pomimo strzelenia aż trzech goli. Publiczność niesie do ofensywy Cagliari Calcio, ale niedawno również Fabio Quagliarella poderwał się i poczęstował Rafaela płaskim uderzeniem.

3
1
1
1
1
81'

Sampdoria Genua. Schodzi: Manolo Gabbiadini. Wchodzi: Emiliano Rigoni.

3
77'
76'

Gol! Strzelił Joao Pedro. Asystował mu Radja Nainggolan.

Joao Pedro ponownie znalazł sposób na strzelenie gola. Wejście Karola Linettego prawie jak wejście Grzegorza Krychowiaka w Barcelonie. Cagliari Calcio doprowadziło do remisu 3:3! Joao Pedro wyprzedził Mortena Thorsbego i wykorzystał wrzutkę Radji Nainggolana.

4
4
4
5
7
74'

Gol! Strzelił Joao Pedro. Asystował mu Luca Pellegrini.

Jeszcze jedno trafienie. To już piąte! Do ataku podłączył się na lewym skrzydle Luca Pellegrini, po którego wrzutce Joao Pedro strzelił piętą do siatki. Odrobina brazylijskiej techniki zawodnika, który rozgrywa sezon życia pod względem skuteczności.

6
4
4
5
5
74'
6
3
2
2
2
72'

Jest co oglądać w Cagliari, a o show dba przede wszystkim Fabio Quagliarella.

3
1
2
1
1
70'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Manolo Gabbiadini.

Ekspresowa odpowiedź najważniejszego zawodnika tego spotkania. Dwa gole oraz asysta Fabio Quagliarelli. Włoch przyłożył z półwoleja po krótkim rogu. Przypomniał o swoich niebagatalnych umiejętnościach.

10
6
3
3
3
69'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Luca Cigarini.

Ninja jest specjalistą od strzałów zza pola karnego. Już czwarta bramka w sezonie zdobyta z dystansu. Radja Nainggolan uderzył płasko i zmusił do kapitulacji Emila Audero.

8
4
3
3
4
67'

Tracą wiarę w sukces gospodarze. Na pewno bramka kontaktowa rozgrzałaby ten mecz do czerwoności, ale najpierw trzeba ją zdobyć.

1
2
1
1
1
66'

Sampdoria naprawdę solidna. Manolo Gabbiadini strzelił zza pola karnego obok bramki strzeżonej przez Rafaela.

3
2
1
1
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Nahitan Nandez za faul na Fabio Quagliarelli.

2
1
1
1
1
62'

Ładny kontratak Blucerciatich, ale spalony. Piłka w bramce po strzale Manolo Gabbiadiniego, jednak nie ma gola, ponieważ wysunął się Włoch za obrońców Cagliari Calcio w momencie podania Gastona Ramireza.

1
1
1
61'

Gwarno na trybunach. Sędzia dał się przekonać i przyznał gospodarzom rzut wolny po faulu na Giovannim Simeone blisko narożnika pola karnego. Chytre uderzenie Radji Nainggolana, jednak obronione przez Emila Audero.

1
1
59'

56'

Irytujący są piłkarze Cagliari Calcio, którzy posyłają dośrodkowania wszędzie tylko nie na głowy zawodników zdolnych do zdobycia bramki.

1
54'

Gaston Ramirez podwoił przewagę Blucerchiatich.

1
52'

Gol! Strzelił Gaston Ramirez. Asystował mu Fabio Quagliarella.

Szok w Cagliari. Goście bez mrugnięcia okiem punktują gospodarzy. Gaston Ramirez zdobył drugą bramkę potężnym uderzeniem z ostrego kąta. Wcześniej ważną pracę wykonał Fabio Quagliarella, który zastawił piłkę w szesnastce przed Fabio Pisacane i uruchomił Urusa.

7
5
2
2
1
49'

Kolejny nieudany atak zespołu z Sardynii. Po dośrodkowaniu Lucasa Castro piłkę na korner wybił Omar Colley. Z kolei dośrodkowanie spod chorągiewki nie doczekało się uderzenia ani Lucasa Castro, ani Fabio Pisacaniego.

2
47'

Druga połowa otwarta niecelnymi zagraniami. Konkretnie strzałem Radji Nainggolana oraz dośrodkowaniem Jakuba Jankto.