1
2
1
87'

Stefano Turati interweniował tym razem niepewnie po strzale Aarona Ramseya, ale zdążył sam się zaasekurować zanim piłka poleciała za linię bramkową.

2
1
3
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Mert Muldur za faul na Alexie Sandro.

Mert Muldur #17
US Sassuolo
1
1
2
86'

Juventus FC na połowie Neroverdich, ale częstotliwość stwarzania sytuacji podbramkowych jest niewielka.

2
1
1
1
1
84'

Paulo Dybala nie pozostawia złudzeń swoich występem, że jest obecnie najgroźniejszym zawodnikiem w ofensywie Juventusu. Na pewno nie może się z nim równać Cristiano Ronaldo.

2
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Georgios Kyriakopoulos za błaznowanie przy wrzucie z autu.

Georgios Kyriakopoulos #77
US Sassuolo
79'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Aaron Ramsey.

78'

Miralem Pjanić strzelił z rzutu wolnego nieznacznie ponad bramką US Sassuolo. Nie potrafią wykorzystać swoich stałych fragmentów gry gospodarze.

3
2
2
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Toljan za faul na Cristiano Ronaldo.

1
1
1
77'

Blaise Matuidi sfaulował Jeremiego Bogę. US Sassuolo mogło odzyskać prowadzenie strzałem z rzutu wolnego. Manuel Locatelli nie przymierzył technicznym uderzeniem.

1
1
2
75'

Został kwadrans podstawowego czasu. US Sassuolo szanuje remis, natomiast Juventus FC szuka odpowiedniego momentu na przeprowadzenie frontalnego ataku.

2
1
1
72'

US Sassuolo. Schodzi: Filip Djuricić. Wchodzi: Mert Muldur.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
70'

Przełamanie Cristiano Ronaldo i jest remis.

9
6
2
2
3
68'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Nie strzelił gola w listopadzie, ale przymierzył do bramki 1 grudnia. Mocnym oraz płaskim uderzeniem z rzutu karnego Cristiano Ronaldo pokonał Stefano Turarego.

25
17
6
6
7
66'

Faul Filipo Romagni w polu karnym na Paulo Dybali.

2
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za faul na Paulo Dybali.

2
2
2
2
2
65'

2
62'

US Sassuolo. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Alfred Duncan.

Hamed Junior Traore #23
2
61'

Cristiano Ronaldo ominął bramkarza i strzelił do siatki. Nie ma gola z powodu spalonego Portugalczyka.

3
2
2
3
7
59'

Paulo Dybala ma ratować wynik gospodarzom. Pierwsza akcja Argentyńczyka przerwana przez podbudowanych prowadzeniem Neroverdich. Ponowił Juan Cuadrado, którego uderzenie obronił Stefano Turati.

4
1
1
57'

Roberto De Zerbi zobaczył żółtą kartkę.

1
1
2
56'

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu rożnego i zrobiło się ciepło w polu karnym Sassuolo.

1
1
54'

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Blaise Matuidi.

53'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Paulo Dybala.

52'

1
1
50'

Kolejna wielka interwencja Stefano Turatego. Tym razem powstrzymał piłkę po płaskim dośrodkowaniu i strzale z bliska Gonzalo Higuaina. Trochę pomógł Argentyńczyk, który powinien kopnąć mocniej.

2
2
1
1
49'

Cristiano Ronaldo oddał świetne uderzenie z rzutu wolnego. Futbolówka leciała pod poprzeczkę, jednak nie wpadła do siatki. To zasługa nastoletniego debiutanta Stefano Turatiego!

2
1
1
47'

Gol! Strzelił Francesco Caputo.

US Sassuolo prowadzi w Turynie. Beznadziejna postawa gospodarzy. Cała parada błędów. Rozpoczął ją Juan Cuadrado, nie naprawił sytuacji Matthijs De Ligt, a na koniec po uderzeniu Francesco Caputo katastrofalnie interweniował Gianluigi Buffon. Piłka w siatce, nie mogło być inaczej.